Fantastik film önerileri?

bildiğim neredeyse tüm fantastik filmleri izledim bana bir kaç fantastik, sürükleyici, birazda romantik bir film önerirmisiniz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Peki tamam:
    Ucuz Roman-Bay Evet-Dövüş Kulübü-Gladyatör-Matrix1-Yüzüklerin Efendisi Serisi-Kill Bill vol1 2-Stranger Than Fiction-Rezervuar Köpekleri- Revolver-Ölü Ozanlar Derneği-Bombón: El Perro-Amores Perros-Crossroads Blues Movie-Baba (1-2-3)-İyi Kötü Çirkin-Yeşil Yol-Amerikan Tarihi X (neydi geçmişin gölgesi miydi çevirisi her neyse)-Angela'nın Külleri-Cennetin Krallığı-Cesur Yürek-Bir Zamanlar Amerika-Soysuzlar Çetesi-Çingeneler Zamanı-Yaralı Yüz-Schindler's List-Organize İşler-Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı-Güneş İmparatorluğu-Good Will Hunting-Tabutta Rövaşata-Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak-Olağan Şüpheliler-Pan'In Labirenti-Günaha Son Çağrı-Düşüş-Forrest Gump-Rain Man-Ran-The Prestige-Lucky Number Slevin-1900 Efsanesi-theDoors (1991)-Leon (sevginin gücü leon)-Buena Vista Social Club-İnto the Wild-The Postman-Katil Doğanlar-Sıkı Dostlar-the Village-Antichrist-The Truman Show-Ondskan-Bulut Atlası-Vampirle Görüşme

-Evet al sana çok beğendiğim filmler, izle ARIN !

(Bunu yazdım kopyalayıp atıyorum film arayanlara hepsi güzel içelerinde fantastik vardur muhakkak yoksa Mr. Nobody ve Bulut Atlasını izle Pan'ın Labirenti mükemmeldi Vampirle Görüşme harikaydı öyle söyleyeyim sağa ^^)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Batman Begins
    The Dark Knight
    The Dark Knight Rises
    The Avengers
    The Avengers 2
    Iron Man
    Iron Man 2
    Iron Man 3

aklıma bu kadar geldii.