Sonunda ağlayabileceğim ve uzun süre etkisinden çıkamayacağım film?

Hüngür hüngür ağlamak istiyorum filme aşık olayım istiyorum
(lütfen babam ve oğlum demeyin izledim çünkü)

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• ''Unutursam Fısılda'' yerli film, oldukça hoşuma gitmişti benim.
    ''İlk Aşk'' oda yerli film, sonu biraz zorlamaydı o da hoşuma gitti.
    ''I Me Sens Pas Belle'' çok güzel bir Fransız film.
    ''Barcelona Barcelona'' bu da ilginç bir film benim hoşuma gitmişti tavsiye edilir.
    ''Natural Born Killers'' İnsanın içindeki vahşeti, medyanın iğrençliğini anlatan başarılı bir Tarantino filmi sanırım 1994 yapımı olacak, biraz eski çok duygusal değil ama oradaki adam ve kadının ilişkisi oldukça tutkulu tavsiye ederim.
    ''Antichrist '' da tutkulu bir korku filmi tavsiye ederim sevmiştim.
    ''Amores Perros'' tam aşk filmi sayılmaz ama içinde önemli bir unsur parçalanmış hayatları anlatıyor ve kesişen hayatları, aynı zamanda Türkçe çevirisi Paramparça Aşklar ve Köpekler.

-Buraya kadar duygusal idi.

(Bunları İzlemeni de Tavsiye Ederim;)
    Ucuz Roman-Bay Evet-Dövüş Kulübü-Gladyatör-Matrix1-Yüzüklerin Efendisi Serisi-Kill Bill vol1 2-Stranger Than Fiction-Rezervuar Köpekleri- Revolver-Ölü Ozanlar Derneği-Bombón: El Perro-Amores Perros-Crossroads Blues Movie-Baba (1-2-3)-İyi Kötü Çirkin-Yeşil Yol-Amerikan Tarihi X (neydi geçmişin gölgesi miydi çevirisi her neyse)-Angela'nın Külleri-Cennetin Krallığı-Cesur Yürek-Bir Zamanlar Amerika-Soysuzlar Çetesi-Çingeneler Zamanı-Yaralı Yüz-Schindler's List-Organize İşler-Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı-Güneş İmparatorluğu-Good Will Hunting-Tabutta Rövaşata-Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak-Olağan Şüpheliler-Pan'In Labirenti-Günaha Son Çağrı-Düşüş-Forrest Gump-Rain Man-Ran-The Prestige-Lucky Number Slevin-1900 Efsanesi-theDoors (1991)-Leon (sevginin gücü leon)-Buena Vista Social Club-İnto the Wild-The Postman-Katil Doğanlar-Sıkı Dostlar-the Village-Antichrist-The Truman Show-Ondskan-Bulut Atlası-Vampirle Görüşme

-Evet al sana çok beğendiğim filmler, izle ARIN !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Unutursam fısılda.

1|0
    0|0
  • Nefret ederim böyle filmlerden en son aşk tesadüfleri severi izlemiştim ve baya kötü olmuştum. Unutursam fısılda falan diyorlar bir de

0|0
    0|0
  • A serbian

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında filmi beni çok derinden etkiledi..

0|0
    0|0
  • öyle bir film yok

0|0
    0|0
  • Öneriyim, YGS 1. Film 2. si de LYS

0|0
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
  • Cilekli pasta yabak yasin kacdi senin ucurtmayi vurmasinlar filimini izle oda aglatir seni

0|0
    0|0
  • me earl and the dying girl

0|0
    0|0
  • Neden ağlamak istiyorsun ki canınmı sıkkın 😏

0|0
    0|0
  • Senden bana kalan?

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol?

0|0
    0|0
  • PK izle

0|0
    0|0
    • Hint filmi sevmiyorum😑

• Ön yargı kötü, bende izlemezdim 2 gün önce izledim bu filmi, bazı yerleri 3-5 kez tekrar tekrar izledim. Neyse kolay gele

• Ön yargı değil bu hintlileri sevmiyorum Fanaa 3 idiot ghajini talash my name is khan ve bodyguard izledim. Daha fazla görmek istemiyorum. İyi gunler😑😑

• annem ve kızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Delibal tabiki sonra ask sana benzer bide aynı yıldızın altında

1|0
    0|0
  • Bende öyle bir film arıyorum 😄

0|0
    0|0
  • The Classic

0|0
    0|0
  • incir receli 2:///

0|0
    0|0
  • Aashiqui 2. 2 yıldır etkisinden çıkamadım...

1|0
    0|0
  • Bloom kardeşler :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle AŞK TESADÜFLERİ SEVER der ve susarım... Yaklaşık 200 kere izledim ve hala her izleyişimde salya sümük ağlayıp uzun zaman kendime gelemem...

1|0
    0|0
Yükleniyor...