Bu ülkede neden komedi dizisi yok?

Eskiden daha çoktu lan ülke olarak ne kadar salya sümük olmaya meraklıyız sinirleniyorum bak yine

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Son zamanlarda ülkede tansiyon yükseldi. Metroda bir erkek yanlışlıkla bir bayana sürtünse "TACİZCİ" diyerek dövülecek bir toplumdayız.
    Mizah bir eleştiri çeşididir. Bizim toplumumuz eleştirilmeyi sevmedikleri için mizahtan anlamıyorlar. Mizahı anlamak zeka ve bilgi birikimi ister. Bizim toplumumuz çok mu bilgili, kültürlü?
    işte durum böyleyken BKM gibi tiyatrolarda hayali skeçler, basit espriler ile insanları güldürmeye çalışıyorlar. Karikatürler bile saçma espriler içeriyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senaristlerle ilgili değil bence sadece sorun bence paragöz cahil yapımcıların açlığından. Biliyorlar ki dizi izleyen kitle ya işsiz güçsüz ya da yaşlı , öyle bir kitle oluşturdular çünkü, bundan ötürüdür ki sürekli aşk meşk töre evli olmayıp aynı evde yaşayan çiftler sadece annesi olan bebekler iki kişinin aşık olduğu erkekler birbirini çekemeyen çiftler zengin babalar dedeler saklanan sırlar... Herifler bir dizi çekiyor dünyadaki son adam olsa ne yapardı diyor. Limitlessdaki hapları kullanıyor, ne bilim hapishane hayatı anlatıyor , dünyada elektrik gitse gelmese nolur diyor onu anlatıyor bir game of thrones yapıyor ortalığı inletiyor. biz halen Yamanla Miranin yeni dizisi çıkar mı diyoruz Kiraz Mevsimindeki geri zekalıların yine ne bok yiyip başlarını belaya sokacağını düşünüyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ya duygularima tercüman oldun

0|1
    0|0
  • Aynen ya :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gülsekte belli bir sezon sonra senaristlerin bütçesinde fazla gelir olmuyor ondan yapımcılar komedi tarzı diziler yapmıyor öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Saçma sapan aşk dizilerinden fırsat kalmıyor onlara. Ergenler saolsun.

1|1
    0|0
  • Butun diziler sadomazo ve ensest

0|1
    0|0
  • geniş aile var, başka bir isim ile,

0|1
    0|0
    • Geniş aile, Avrupa Yakası, Ayrılsakta Beraberiz, Benim Annem Bir Melek, Çocuklar Duymasın ( eskisi tabiki ) vs. eskiler daha güzeldi abi ya

• korku filmlerimiz absürt komedi dalında oscar adayı izle derim

0|1
    0|0
  • Günah çünkü

0|1
    0|0
  • kardeş payı, işer güçler neydi bro :/

0|1
    0|0
    • 50 tane dram varsa arada 1-2 tane çıkıyor onlarda tutunamıyor be hacım :(

• ben izlemiyorum fark etmiyor valla haber komedi başka bir şey izlemiyorum zaten yotube dan ve internetten canlı yayın odur başka bir şey yok

Yükleniyor...