O Ses Türkiye'de Özgecan Aslan için söylenen şarkı sizi de hüzünlendirdi mi?

O Ses Türkiye'nin bu akşamki bölümüne Özgecan'ın ailesi davetliydi. Ebru Gündeş'in sesinden Özgecan için okunan şarkıyı siz nasıl buldunuz? Yarın bu şehirden ayrılacağım - Ebru Gündeş.

17|6
97|117

En İyi Erkek Görüşü

• Neden acımasızca eleştiriyorsunuz. Hemen başlamışsınız altında bir çok gerekçe aramaya. Kimseyi sevmek zorunda değilsiniz. Hangi ara bu denli duygusuz olduk. Biraz hoşgörüyle yaklaşmak bu kadar zor olmamalı. Mesele kimin neyi neden yaptığı değil. Mesele olaya ne kadar duyarlı kalabildiğimiz. Kızını kaybeden bir babayı bile karalamak ne kadar kolay geliyor sizlere. Gerekçesi her ne olursa olsun, çoktan rafa kalkmış bir utanç tablosunu tekrar hatırlattıkları, aynı acıyı ve utancı tekrar yaşamamak için yasa çıkmasını isteyenleri mi suçluyorsunuz. Yazık..

9|1
    0|0
    • Ebru günd3ş dedinmı orda duracaksın☝☝savundugun kadın karsısındakı sanatcıya birseyler fırlatacak.. kocası da ülkeyı soyacak bır ac gözlü.. kı soyduda...

• Ebru gündeşin ölümler üzerşnden ne kadar güzel prım yaptıgını acıklıyorum.. o yüzden şarkıyı dan zerre haz almadım... benı tek etkileyen babası ve annesıydı.

• @AudioST ben o sahneyi show tvde canli iedim. Catal bicagi ilk atan ebru gundesle annesiydi bir de okadar hakaret etti

En İyi Kız Görüşü

• Hüzünlenmedim hüzünlenmem de...

Bu olay bir münevver karabulut iki... Allah ikisinin de çektiklerini günahlarına saysın rahmet etsin ama böyle bir kişiyi çıkartıp üzerine yaygara koparmakla olmaz bu işler.

Bu olaylar olmasın istiyorsan şarkı yazıp, 24 saat internetten propaganda yapmak yerine ceza ve adalet sistemi geliştireceksin. Adam gibi ceza kanunları hazırlanacak ve uygulanacak. Caydırıcılık yok ki bu kadar suç var... Bunu görmek çok mu zor.

Çözüm şarkı değil, çözüm attığın kıytırık bir tweet açtığın bir başlık değil.

Sürekli pazarlanması midemi bulandırıyor çünkü ikiyüzlüsünüz.

Çünkü bu ülkede ıslah evlerinde tecavüze uğrayan çocuklar var. Çünkü daha ben çocukken çıkan bir haber hala aklımdan silinmiş değil. Bir kaç aylık bebeğe annesinin sevgilisinin defalarca tecavüz ettiğinin haberi aklımdan çıkmıyor. Nerede medya neden bu olay hiç gündeme getirilmedi tekrarlanmadı daha mı az kıymeti var tüm diğer iğrenç işkenceleri fazlasıyla yaşamış insanların. Medya da siz de iki yüzlüsünüz. Çözüm odakli değil reklam odaklısınız. Binlercesini daha kötü durumda yaşayan insanın ülkemde de dünyada da olduğunu bildiğim için özgecanmış münevvermiş peşinde koşmadım. Çözüm bir kişiiyi seçip diğer konuları kapatarak göz boyamanız değil anlayın artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 116

• Uyuz oldum... Milletin acısını reyting amaçlı kullanan insanlar.. Hırsızın karısı, partinin torpillisi.

16|6
    0|0
  • Ebru Gündeş böyle ciddi durumları malzeme olarak kullanmayı çok iyi bilir.

44|20
    0|0
  • Prim. exe çalıştırılıyor..

Bu oyunlara gelmeyin. Hepsi kurgu yalan dolan.

15|8
    0|0
  • Hüzünlü bir durum millet bilmeden sallıyor reyting için çıkmışlar diyor. İnsanların içini bilemezsin belki annesi babası kızlarının hatırasını yaşatmak için onun anısına bestelenen bir şarkıyı milyonların dinlemesini sağlamak istemişlerdir, onun anısına yazılan romanı çok kişinin okumasını istemişlerdir tamamen kızlarına verdikleri kıymetten dolayı. Kınadığın şeyi yaşamadan ölmezmişsin demişler. Allah yaşatır evladını kaybedersn hem de böyle acı şekilde sonra bakarsın onun anısına tv'lerde şarkı söylenmesini, kitaplar okunmasını istiyor musun istemiyor musun

5|1
    0|0
  • Programı izlemedim ama böyle üzücü olan bir cinayetin reyting malzemesi yapılmasını doğru bulmuyorum

5|4
    0|0
  • Öncelikle şarkıyı dinlerken ağladığımı ve Özgecan'a bunu yapanların Allah belasını vermesini istediğimi dile getirmek istiyorum.
    Burada Ebru Gündeş'e primci, fırsatçı demişler. O mu almış zorla ben okuyacağım diye? Biraz düşünün ey beyin yoksunları. Özgecan'ın en sevdiği sanatçıymış Ebru Gündeş. Babasının da dediği gibi bu şarkıyı gündeme koymanın en önemli yolu da televizyonda söylemekti.
    Bazıları da Ebru Gündeş'in sesini beğenmemiş. Bu şarkıyı onun kadar tok, onun kadar dolu dolu ve güçlü söyleyebilecek başka biri var mı? Herkesi ağlatabilecek kadar duygulu ve kusursuz söyledi. Türkiye'nin en iyi sesi olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bunu söyleyenlerin acilen kbb muayenesi olması gerek.
    Böylesine acı bir durumda bile fesatlıklar, pislikler düşünen insanların varlığı beni korkutuyor. Biraz insan olun be. O taş buzdan kalbinizi eritin de gözünüzden birkaç damla yaş düşebilsin.

3|0
    0|0
  • Ülkece yaşadığımız sorunlara ağlamayı çok seviyoruz. Her alanda. Sürekli ağlıyoruz ve yapıcı çözüm yok.

Belki de mazoşist ruha sahibiz. Ağlamayı seviyoruz :))

3|0
    0|0
  • Söz güzel beste güzel değil

Ebru Gündeş tırt zaten. Sezen Aksu tercih ederdim

5|1
    0|0
  • Acılarını tüm Türkiye olarak hepimiz acımız bildik dualar ettik lakin çıkıp da Romanın reklamını yapması şarkının reklamını yapması olmadı. Kızın öldü sonuçta acın hepimizin acısı vallahi. En az sizin kadar lanet etmediysek sinirlenmediysek ağlamadıysak kanımız kurusun Allah bizi kahretsin. Lakin bu hareket, reyting aracı olmak bilemedim ne desem. Kelimeler kifayetsiz kalıyor.

3|1
    0|0
  • türkiyenin en büyük acılarından biriydi.. hala üzgünüz mekanı cennet zaten

3|1
    0|0
  • Sonuçta kızın anısına üzerine yazılmış bir şarkı, kadında onu okumuş, okunmamak için yazılmadığına göre? Evet bende duygulanmadım saçmada buldum herkesin üzülmüş gibi gözükmesini. Neden diyeceksiniz? Çünkü 5 dk sonra yine normal hayata dönüp eğlenmeye devam edicekler. Aslında baktıgımızda hayatın kuralı bu ne yaşarsak yaşayalım enınde sonunda normal hayata dönmek zorunda kalıyoruz yaşamak ıstıyosak. Belkı ordakı ınsanlar ve jurı uyelerıde saygı duymak adına uzuntulerını yansıtmak adına o kadar başlarını egerek bı dramatık hava olusturdular bılemeyız. Ama Ebru Gundes ın uzerıne bu kadarda yurumeyın be arkadaş. Ne alaka yanı bır ton şey yazmışlar kadına.

1|0
    0|0
  • ağladım

1|2
    0|0
  • ben bu kadına sanatçı demem, buna sanatçı diyenin de aklına tüküreyim. milletin acısını kullanır mı insan? acılı bir anne babayı karşısına alıp yaralarını deşmek nasıl bir vicdan gerektirir? yazıklar olsun senin gibi kadına ve bu anın yaşanmasına izin verenlere.. adamın orda dudakları titriyor kendini zor tutuyor o mahlukatta türkiyenin en iyi sanatçısıymış gibi acıtasyon yaparak şarkı söylüyor.. utanılası ve bir o kadar da acınası bir durum.. ayrıca burdan hemcinslerime sesleniyorum;
    bir tarafınızın keyfi için masum bayanlara, milletin namusuna kem gözle bakmayın. özgecan aslan hepimizin kardeşiydi kendi adıma konuşursam; benim çok zoruma gitti bu olay.. onun yerinde kuzenim, öz kardeşim, ablam ya da sevgilim de olabilirdi.. acımız hala taze ve hala bir o kadar da büyük.. Allah geride kalanlara sabır versin.. böyle üzücü olayların tekrarlanmaması dileğiyle...

1|1
    0|0
    • Manyak mısın sen? Adam taa aylar öncesinden Ebru Gündeş'e bu şarkıyı söylemesi için teklif götürdü Ebru da kabul etti. Etmese miydi?

• Ben onu bunu bilmem arkadaş. Keşke gençler olmese ama kader var ecel var allahın emri.. Gençler daha dikkatli olsun alkolden uyuşturucudan uzak dursun ne bileyim trafikte iki kez dikkatli olsun eğlenirken gezerken daha tedbirli olsun. Arkadaş seçerken daha seçici olsun mesela. Evet ecel geldiyse seni nerde nasıl olsan da bulur. bir de hiç bir gunahı olmayan insanları genç yaşında zevki ve keyfi için katleden şerefsizler var tabi. E bir de cehennem var. Of daraldım ben allah ailelere sabır versin evlat acısı çekmek nedir anamdan babamdan bilirim. 2004te duştu bize o köz. Hala dun gibi...

1|0
    0|0
  • Bir yandan unutturulmamasına sevinirken, diğer yandan da adına çıkarılmasını bekledikleri yasalar, yardım dernekleri, anma günleri ve şarkılarla, merhumu putlaştırdıklarını gördüğümde üzülüyorum. Reyting uğruna yapılanlar da cabası. Bu böyle olmamalı. İnsanlık bu değil.

2|0
    0|0
  • üff sıkıyor bu duygusallıklar beni, biraz akıl kullanıp önlem alın, bırakın bu ağlamaları.

3|1
    0|0
  • #Ebrugündeş in bu yaptığı sadece prim.. ahmet kayaya Totoş serdar ortaçla beraber çatal fırlattığı günü unutmadık

3|0
    0|0
  • valla izlemiyorum tv. izleyenlere de tuhaf gözlerle bakıyorum ama iyi yapmışlar ağızlarına kalplerine sağlık

1|0
    0|0
  • Evet bende daha yeni izledim ve gözyaşlarım sel olup aktı duygularımı tutamadım siz yorum yapanlar ve sen görüş sahibi buraya bu videoyu yükledin benim gibi delikanlı bir adamı ağlattın ve erkeklerde ağlar tezini boşa çıkartmadın şimdi mutlu musunuz? veya mutlu musun? hııı :D :D

1|0
    0|0
  • Acun'un ve diğer sanatçı bozuntularının Özgecan için gerçekten üzüldüğüne inananlar beğenebilirler mi?

Biri onun bunun yalaması, diğerinin kocası ayı bile alır. Öteki orasını burasını açarak sıfır sesle ünlü olur.

3|0
    0|0
  • Ebru Gündeş'i de programı da hiç samimi bulmam ama konu Özgecan olunca...

1|0
    0|0
  • Huzunlendirdi

2|1
    0|0
  • Aile özelliklemi davet edilmiş acaba özellikle davet edilip şarkı söylendiyse hem aileyi daha çok üzebilir hemde niyet o olmasa bile kanalın reklama doğru kaydığını işaret edebilir olay. Ama aile oradaysa da söylenmişse o şık güzel bişey

1|0
    0|0
  • Başka bir programda söyleseydi keske

1|0
    0|0
  • 3 kulhuvallahu 1 elham okusalar daha makbule gecermis

3|0
    0|0
  • Ebru Gündeş her zaman ki gibi mükemmel seslendirmiş. Ve tabiki hüzünlendirdi.

1|1
    0|0
  • Acunun yaptığı her şey rayting içindir. O kadar iyi bir adamsa gitsin elden versin para veya manevi olarak destek versin. Benim kızıma böyle bir şey yapılsa ben ekrana çıkmak istemem. Biraz da para kokusu seziyorum.

1|0
    0|0
  • sözlerini pek bagdastıramadım ben ama sarkı ve soyleyen guzel. bir kez daha allah rahmet eylesin. bir kez daha turkıyede erkek olmaktan utandırdı beni böyle adamlarda aynı cınsyet ırktan dınden olmaktan bı kez daha utandım..

1|0
    0|0
  • ebru gündeş türkiyenin en iyi yorumcusu olduğu için onu tercih etmişler özgecanda çok sewiyormuş onu malzeme konusu değil bu tercih meselesi.

1|1
    0|0
  • Şarkı çok güzeldi gayet iyi okudu bence bu arada özgecanın ruhu şad olsun allah kimseye böyle bir acı vermesin ve bir daha hiç bir zaman özgecanlarımızı kaybetmiyelim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    86

Kızlar Ne Diyor 96

• Özge Can ile ilgili her şey hüzenlendiriyor beni zaten dinlemedim şarkıyı izlemedim ama soruyu görünce bile içim burkuluyor ya

Özgecan ile birlikte sadece bir kız ölmedi. . Hayaller de öldü gelecek de öldü insanlık da öldü.. . :/ :(

4|4
    0|0
  • Burda, Ebru Gündeş böyle şeyleri malzeme olarak kullanır gibi şeyler yazılmış. Şöyle bir durum var. Babası Özgecan'ı kaybettikten sonra kızı için bir şarkı yazdı. Kızının da en sevdiği sanatçı Ebru Gündeş imiş. Özgecan'ın babası da kendisinin yazdığı bu şarkıyı Ebru Gündeş'in seslendirmesini istedi. Ebru Gündeş de bu istediği geri çevirmedi. Bütün olay bu.

3|2
    0|0
  • Çok sahte buluyorum ben böyle şeyleri. Hadise'nin öyle içine kapanmasını, Murat Boz'un çok üzülmüş gibi kollarını kapatıp hüzünlü hüzünlü bakmasını.. Ha belki gerçekten üzülmüşlerdir ama şu da bir gerçek ki reklam olsun, prim olsun diye üzüldükleri miktardan kat kat fazlasını ekrana yansıtıyorlar. Ebru Gündeş'e yorum bile yapmıyorum. Arkadaşlar da bahsetmiş, böyle bir hüzünden 5 dk sonra gülüp oynamaya geçilecek bir ortam için aileyi boşu boşuna üzmeye, kederlerini yüzlerine daha fazla vurmaya gerek yoktu. Kısacası gereksiz ve saçma buldum.

4|1
    0|0
  • Ozgecan ebru gundesi cok severmis ve programi hep izlermis. Bence anlasilabilir bir durum. Her ne kadar bende hoslanmasamda o aileyi iyi anlamak lazim. Kizlarinin anisina ve o yasa icin o kanala cikilirdi ve iyikide yer verildi.

2|1
    0|0
  • bana kalırsa bu kadar büyük bir acının bir showa dahil edilmesi doğru değil. bu şarkıdan hemen sonra coşkulu bir şekilde gırgır şamatayla program devam edecek. zerre hüzünlenmedim. ayrıca onlarca insanlık dışı olay yaşanırken özge can vakasının bu kadar gündemde kalmasını toplumun sürü ruhuna bağlıyorum ben

2|0
    0|0
  • Şarkıdan çok, Anne ve Babanın Gözündeki acı acıttı Canımı. Herkesin gözünden dökülen yaş, İnsan Özgecanın başına gelenleri düşününce bile bir tuhaf oluyor. Allah Ailesine, tüm yakınlarına ve tüm Arkadaşlarına çok çok sabırlar versin inşallah. Güzel rabbim ona Cennetin Kapılarını açar İnşallah. Mekânı Cennet Toprağı bol Olsun.

#ÖzgecanAslan

2|0
    0|0
  • takip etmiyorum O PROGRAMI ama IYI OLMUŞ

2|0
    0|0
  • Hüzünlendim ya, olan kıza oldu. Ve tabii ailesine.

3|0
    0|0
  • Evet 😑😑😑😑

1|0
    0|0
  • Beğenmedim. Böylesi bir acı için yazılmış bir şarkıysa yeterli değil.

1|0
    0|0
  • Maalesef bitmedi bitmicek 1 ozgecandan habrimiz var binlerce özgecan var su an ben bu yorumu yaparken kac kadin evinde siddet goruyordur kac namussuz adam diye gezen el kadina kalkiyordur kac cocuk öluyordur kac yerde tecavuz ediliyodur masum kadinlara kac yerde... cumlenin sonu gelmiyor maalesef olaylarinda sonu gelmiyor

3|1
    0|0
  • Bu şarkıyı Sezen Aksu okusaydı oturur ağlardım ama Ebru Gündeş okuyunca çok etkilenemedim. Elbiselerini satarak vakıflara destek olması onu sorumluluk sahibi bir sanatçı yapmaz. Millet çatır çatır soyulurken, kocası onca yetimin hakkını yerken çıkıp "ailem zarar görüyor" diye duygu sömürüsü yaptığı gün bendeki tüm değerini kaybetti. Sezen söyleseydi "Ünzile" gibi şöyle, ödül alırdı.. Bu sadece bir reyting savaşıydı.

1|0
    0|0
  • Bunu da mı kullandılar hayret içindeyim sadece :((((((

1|3
    0|0
  • Annesi konuşamıyor bile sanki dugumlenmis kadın allah başka acı göstermesin. Kıza allah rahmet eylesin

2|0
    0|0
  • Çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • Olmamalı böyle şarkılar olmamalı... Yeter artık ! Dokunmayın kadınlara çocuklara. Hâlâ iğrenç iğrenç sorular soruyorsunuz neymiş "Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya çalışırmısınız." Bunlar potansiyel suçlu. Hâlâ tecavüzü savunanlar var. Bahane, mazeret üretenler var. Yeter! Özgecandan sonra kaç tane Özgecan öldürüldü! Biz böyle şarkılar duymak istemiyoruz! Biz artık korkuyla yürümek istemiyoruz! Bize beste değil caydırıcı yasalar yapılsın. Biz başka Özgecanlar istemiyoruz. Başka kadın cenazeleri istemiyoruz. Biz hastalıklı erkekleri, tecavüzcü zihniheti İSTEMİYORUZ!!!

0|0
    0|0
  • Güzeldi

1|0
    0|0
  • Özgecanın duaya ihtiyacı var. Saçma sapan eylem dansına şarkılara değil. Bizde çok üzüldük hele ki kızlar.. ama o gencecik kızın adını prim yapmayın ya. Allah peygamber aşkına lütfen ya.. bu gösterişten başka bir şey değil.

1|1
    0|0
  • Bu ebru o bu su hepsi böyle acındirmaktan başka bir bildikleri yok şimdi o anneye babaya yazık değil mi ellere duyuruyolar insanlar unutmaya çalıştıkca eseliyolar böyle bir rezillik yok tabi unutmak derken ne kastettiğim açık

1|0
    0|0
  • çok fenaydı ya..

1|0
    0|0
  • o insanların yerine koydum bir an kendimi, hayal ettim. arkadaşıma olmuş gibi... kendimi ağlarken buldum.
    o ailenin bşaına gelen korkunç bir şey. :( Allah esirgesin hepimizi onlara da sabır versin.

1|0
    0|0
  • Özgecanın ismini görmek duymak okumak her neyse bile hüzünlenmeme yetiyor. Allahım ailesine sabır versin. Nur içinde yatsın ya böyle bir acı olamaz

1|0
    0|0
  • videoya denk gelip izlemistim
    ve isin acikcasi beni orada hüzünlendiren tek sey annesinin yüzündeki ifade
    hüzün oldu

0|0
    0|0
  • Şu insanların haline bak annenin yuzune bak yazık yazık gerçekten kelimelerin anlamı yok

1|0
    0|0
  • Şarkı evt hüzünlendirdi ama babası her özge dediğinde sanki ok saplandı yüreğime öyle canım yandıki normalde hiçkimsenin yanında ağlayamayan ben evde misafir olduğu halde herkesin gözü önünde ağladım. Rabbim sabır versin ailesine

1|0
    0|0
  • Evet çok duygulandım umarım bu aileninde dediği gibi buna bir önlem alınır...

1|1
    0|0
  • Hüzünlendirdi beni

1|0
    0|0
  • Böyle ciddi durumlarda bile reyting derdinde olmaları ne acı

1|0
    0|0
  • Çok saçma prim için neler yapıyorlar yazıklar olsun.

2|0
    0|0
  • Istersen senfoni yazsinlar gencecik kız topraga karıştı

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    66
Yükleniyor...