Survivor 2016 katılan isimlerden memnunmusunuz?

Ben hiç değilim ya Yasemin allen, kerem bursin, tolgahan sayışman falan bekliyordum gitti yılmaz morgül denen ahmak ve bir çok tanınmayan isimleri aldılar bence bu sene fazla iyi olmayacak gibime geliyor nediyosunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• her sene aynı şeyi diyoruz ama başlayınca ekran başın da kitlenip kalıyoruz acun bu işin profu bir bildiği vardır

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Aynen ya Semih'in ne işi var mesela 😒 bir de ünlü diye cengiz abazoglunun programında sadece kombin yaparken giydirdigi mankeni seçmişler rezalet bdjdbdj

0|1
    0|0
  • Hiç bir zaman sevemedim

0|1
    0|0
  • Memnun değilim. Tolgahan'la birlikte benim kuzende gidecekti sonradan vazgeçtiler.

0|1
    0|0
  • Yılmaz morgül:D

0|1
    0|0
  • Beklediğim sonuçtu, sonuçta oraya gitmeye kimsenin bitarafı yemiyor :D

0|1
    0|0
  • Yılmaz Morgül mü? ahahah yok artık. :D

0|1
    0|0
  • Hayır rezillikten başka bişi değil

0|0
    0|0
  • Zaten her yil boyle oluyoki cok tanidik isimler gelmiyo. Survivor ile taniyoruz cogunu

0|0
    0|0
  • Yilmaz morgul saka gibi gercekten

0|0
    0|0
  • Kısmen :)

0|0
    0|0
  • Valla ben isimlere değil yarışa bakıyorum. Yılmaz malı da elenir zaten hemen

0|1
    0|0
  • Izlemedigim icin sorun yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sonuçta her şey senaryo dayalı, o yüzden yine izleyiciyi bir şekilde çekecektir :)

0|1
    0|0
  • Kanka senin dediklerin katilirmi bir dusun adamlar dizide oynuylar cogu nasi gelcek ler hadi dizisi yok tatildeler gelmek istemiyorlar. gelelim kadroya hic begenmedim bu sene kadroyu iki takiminda. bakalim izliyecez gene

0|1
    0|0
  • Sonuçta her şey senaryo dayalı, o yüzden yine izleyiciyi bir şekilde çekecektir :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Yattara Nedir?

0|1
    0|0
  • Zaten iş yapan para kazanan isimler orada zamanını harcamaz acunun oyuncagi olmaz gündemden silinen isimler kabul ediyor genelde

0|0
    0|0
  • salak saçma şeylerı ızlemıyorum

0|0
    0|0
  • survivor alp kırşan anıl tetik dönemlerinde güzeldi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...