KARDEŞİM BENİM!!! izlemeyen?

hemen gidiyorsunuz ozaman bir kere gözünüzü doyuran bir film :):))::)):): ( burak özcivit - murat boz ve aslı enver) yaniiiiiiiii ne kadar kötü olabilir kiiii
bir yerden alsa biyerden verir ahaha :D şaka bir yana
çok tatlı çok sıcak bir film olmuş herkesin ellerine sağlık tek bir küfür olmadan insanları güldürdüler , bir ara nefesler tutuldu, hatta beni ağlatan sahneler bile var.
kısacası dolu dolu bir film olmuş herkesin emeğine sağlık !!!

KARDEŞİM BENİM!!! izlemeyen?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yetmiyor sanki devamı varmış gibi filme iki kere gittim 3eye gitmek bile istiyorum ilkinde o kadar farklı duygular yaşadım ki belki ruh halim o an farklıydı ikincisinde öyle olmadı ama bagımlılık yaptığı kesin bir yerlerden merakımı tamamlamaya çalışıyorum hala ne bekliyorsam ama Şu an anladım ki şiddetle 2. sini bekl
    Yorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İzlemedim

1|0
    0|0
  • az buçuk filmden anlayan biriyim en azından bana göre, berbat bir filmdi izlemeyin. yapıştır bana unlike i :D

0|0
    0|0
    • bırakta filmden anladığını biz sana söyleyelim bu biiiir cümleye başlarken bence berbattı diye başlayabilirsin bu ikiiiiiiii kimseye görüşü hakkında unlike vermem buda üç :):))

• anladım hocam

• Bu lahanaların fılmını ızlemem kanks

0|0
    0|0
    • yemiyo dimi biri karizmatik biri sempatik birbirlerini tamamlıyolar bide sana bak ahahahahahaah :) şaka şaka gitme kanks boşver sana film mi yok :D

• Lahana bahane ben fılm ızlemem zaten kanks ^^

• Lösemi hastası kız çok fenaydı ya

0|0
    0|0
  • böyle abuduk gubidik filmler izlemem

0|0
    0|0
  • önyargılarımı seviyorum izlemiycem:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten mi :D Perşembe kardeşimle gidiyorum :D