Efsane dizi önerisi olan?

Yabancı dizi izlemeyi çok seviyorum, çok izlediğim var ama çok azı benim için efsanedir. Efsane diyebileceğiniz dizi var mı hazır şöyle yarıyıla girmişken?

Güncellemeler:
Eklemeyi unuttum, suç polisiye tarzı olmassa güzel olur

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Fringe

1|0
    0|0
  • Fringe
    Defaince
    Benim efsanelerim bunlar

1|0
    0|0
  • The Flash, Arrow, Constantine, Gotham, The Messengers, Supergirl, Smallville.

1|0
    0|0
  • Hangi tür dizileri seviyosun ona göre önereyim

1|0
    0|0
    • suç polisiye dışı hepsi ilgimi çeker

• kitabını mı okudun the100'ün sense8 konusu ne

• Evet. Sense8te 8 farkli kisinin birbiri ile bağlantisi olmasi hayatlarinin karismasi. Onlarida avlayan bir kötü grup. İzle seversin

• bilim kurguda efsane fringe'dir

sherlock'ın ingiliz yapımı her sene 3 bölümü yayınlanan uzun metraj diziside efsanedir

1|0
    0|0
  • fringe bayağı iyi. ben de yeni başladım. öneririm.

1|0
    0|0
  • GOTHAM izle bak: Yorumları oku. GOTHAM ya

1|0
    0|0
    • türü ve konusu kısaca yazabilir misin :)

• Polisiye, aksiyon. Batmani bilirsin. Bruce waynenin küçüklüğü ve jim gordonun polisliğin anlatıyor. Bence dizi yorumlarını oku birsey kaybetmezsin

• okurum zaten hatta dizi yorumu okumayı çok severim cidden not ettim :)

• Prison Break

1|0
    0|0
  • Walking dead, breaking bad, prison break, battlestar galactica, spartacus, ...

1|0
    0|0
    • spartacus en sevdiğim prison breaki izlemedim dediklerinizden onu da not ettim sağolun

• Breaking bad efsane dizidir başlamamı siddetle tavsiye ederim ilk 5 bölüm seni sıkabilir ama aldanma.

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisinin yabancı dil versiyonunu izle

0|0
    0|0
  • karadayı...

0|0
    0|0
  • monk seinfeld hustle

0|0
    0|0
  • Kısırköy :))

0|0
    0|0
  • Nip/Tuck, How I Met Your Mother

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Breaking Bad

1|0
    0|0
  • Spartacus
    Prison Break*
    The Sopranos*
    Breaking Bad
    Doctor Who

Efsane dizi denildiğinde benim aklıma bunlar geliyor. İki tanesi* polisiye/suç tarzına giriyor ama izledin mi bilmem, diğerlerine bakabilirsin.

1|0
    0|0
    • doctor who'yu izlemedim onu çok düşünüyorum ama o biraz karmaşık geliyor eski versiyonu vs varmış ya tam olarak nasıl başlıyıcam ona

• ilk seriyi izlemeyince bir şey kaybetmem değil mi

• Yok yok, hayır. İstersen sonradan izlersin, tamamen keyfi ama. Kaçırdığın bir şey olmaz.

• sons of anarchy
    hell on wheels
    fringe
    breaking bad
    the sopranos

1|0
    0|0
  • Shorlockkkkkkkk

1|0
    0|0
  • izlediklerini yazsaydın yardımcı olabilirdim :)

1|0
    0|0
    • çok fazla izlediğim, izleyip bıraktığım var. Yazmayı düşündüm ama sonra çok karışık olur diye vazgeçtim :)

• rica ederim colonye devam etmelisin güzel gidiyor :) özellikle jessica jones oda güzel :)

• tamamdır :)

• komik kısa kısa bir çok bölümü olsun diyorsan its always sunny in philadelphia

1|0
    0|0
  • supernatural izlediğim en iyi dizi 11 sezonu var ama herifler yapıyor

1|0
    0|0
    • o dizi antipatimin olduğu tek dizi nedense, ama hiç izlemedim, 6. sezondan sonra bozduğu söyleniyor doğru mu?

• hayır alakası bile yok ilk 2 sezonda korku üzerine gidiliyor bilinmeyen olaylar yaratık avları aile geçmişi ve sıkıntıları vs. sonra daha büyük amaçları çıkıyor dünyayı kurtarmak gibi. zaten diziye başladığında karakterler seni aşık ediyor kendilerine dizide hem aşk hem acı hem macera hem de efsaneleri çok iyi birleştirmişler benim favorimdir bence izle

• You are beatiful kore dizisi ven çok eğlenerek izlemiştim hele bir domuz sahnesi var dsihdri kırıp gecirir

0|0
    0|0
  • Dexter

0|0
    0|0
  • walkıng dad-fear the walkıng dead-the100-lost-american horror story- the vampire daires.

1|0
    0|0
  • supernatural, shameless, sherlock

0|0
    0|0
  • Lost efsanedir Doctor Who da öyle..

0|0
    0|0
  • Kara Sevda şimdilik

0|0
    0|0
  • Gossip girl