Sizce Dirilişciler Muhteşem Yüzyılın Karşısına Neden Çıkmadı?

Biliyorsunuz ben muhteşem yüzyılın fanatiğiyim sosyal medyalarda bu dirilişcilerle adeta savaş halindeyiz zaten muhteşem yüzyılla kıyaslayamayız bizim karşımızda ezilirler şimdiki dizimizin devamı olan muhteşem yüzyıl kösemimiz kötü durumu ab de iyi olsada bize yakışmıyor bu reytingler muhteşem yüzyıla baktığımız zaman işte senarist olan yılmaz şahini göndermeliyiz şimdi gelelim dirilişe bu kişileri izleyenler muhteşem yüzyılı yenemediler tabi 4. sezonun bitmesini bekleyip hemen ardından başladılar madem kendilerine güveniyorlardı 4. sezonun başında karşımıza çıksalardı bakın fatih dizisi çıktı 5 bölüm dayandı bizde saygı duyduk dirilişcilerden daha adam çıktı bunlar en azından cesaret ettiler muhteşem yüzyılı kim ezebildiki diriliş denen dizi ezsin işte kösemimiz fırsat verdi ama yavaş yavaş senaryo açılıyor ama hızlanması gerekli biraz toparlanıcaz inşallah düşmanlarımıza aman vermiyeceğiz

Güncellemeler:
GÜZELCE YORUM YAZARSANIZ SEVİRİM TARTIŞMAKTAN BIKTIK ÇÜNKÜ HER DEFASINDA GALİP GELMEKTEN :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben kösemide izliyorum. muhteşem yüzyılıda izledim tamamen. ama eskisi daha güzeldi. şimdi müzikler bile kötü senaryoda kötü. timur savcı çalıştığı kişileri gözden geçirmeli. oyuncu kadrosu ne kadar iyi olursa olsun bir dizi senaryo yazarı yönetmeni ve müzisyenleri iyi olmadan reyting alamaz. eski muhteşem yüzyılda fahir atakoğlu, soner akalın ve aytekin ataş çok güzel müzikler yapardı hatırlarsın. şimdi fahir yok soner yok. sadece aytekin ataş yapıyor müzikleri. senaryo yazarı yılmaz şahin ise güzel yazamıyor. meral okay onu ezip geçerdi. Allah rahmet eylesin bu arada. yönetmen yağmur taylan ve durul taylanda gitti hülya avşar yüzünden. en iyi yönetmenleride gönderdi timur savcı. reytinglerin yüksek olmamasına şaşırmadım. ben bile zorla izlemeye başladım sırf reyting kazandırıyim diye. eski muhteşem yüzyılı 4 kere bitirdim. bunu zorla izliyom

0|0
    0|0
    • evet haklısın benim dediğim gibi senarist yılmaz sahin ve yönetmenler değişmelidir taylan biladerler gelmez çünkü gecenin kraliçesinin yönetmeni senaryo biraz hızlanmlaıdır çünkü kösem dönemi daha heyecanlıdır bize yakışmıyor bu reytingler oyuncu kadrosunda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum sadece senarist değişmeli muhteşem yüzyılın müzikleri ve yeniler karışık kullanılmalı ve hızlanmalı dizi

En İyi Erkek Görüşü

• Muhteşem rezalet gibi bir saçmalık için rekabete girilmez

1|0
    0|0
    • tabi canım 139 bölüm bütün reytinglerde birinci değildik bütün dünya bizi izlemedi en zengin dizi biz değildik haklısın dostum :)

• tabi canım biz belgrad rodos mohaç viyana estergon alman macar ırakeyn nahcivan zigetvar seferlerini biz çekmedik hürremi çırıl çıplak gösterdik haklısın öyleki rtük bize destek verdi haklısın dostuum bütün bunları başkası yaptı ya

• https://www.youtube.com/watch?v=lqrZQxH9tP8 kanki senin için ayırdım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kösem anastasia varken daha iyiydi biraz izliyodum ama veren arda hemen saçma bir şekilde geldi ve dizinin tüm havası gitti cesaretle alakası yok diriliş her türlü yener dirilişi izlerden arada izlerin daha heyecanlı

0|0
    0|0
    • anastasia arası biraz saçma olabilir ama sana tavsiye muhteşem yüzyılın 139 bölüm reytinglerine bak birde o pis dirilişe bak arkadaki farklı gör kazandıkları paraya izliyici kitlesine şehzade mustafanın idamı bütün türkiyeyi etkiledi sen nasıl diriliş ezer diyorsun güldürme şimdi ya komiğime gitti

• Muhteşem yüzyılı demiyorum kösemi diyorum muhteşem yüzyıl zaten heyecanlıdır bende izliyoduk hala arada bir mustafanın idam sahnesini açıp izlerim

• kösem zaten Şu an inişli çıkışlı gidiyor ab de iyiz çok şükür ama işte senaryo değiştirilmeli yoksa kösemin konusu daha heyecanlı heleki sultan ahmedden sonra asıl başlar yani asıl kösem tahminimce 2. sezonun ortasında başlıcaktır

• Gerek yok

0|0
    0|0
    • demi yaa kim muhtesem yuzyil gibi zengin bir diziye reyting rekorlari kirmis 4 sezon boyunda zirvelerden inmeyen bir diziye masallah

Erkekler Ne Diyor 1

• Dirilis berbat otesi, ama bu millet izler. Muhtesem Yuzyil'i su an yapimcilar baltaliyor, senaristler degil.

Ayrica insanlari eglendirmek icin yapilmi iki tane diziyi sidik yarisj haline getirenleri dunyanin en kapasitesiz canlisi secmek lazim.

0|0
    0|0
    • yav işte korkaklar muhteşem yüzyıl ın zamanında çıkcaklardı en fazla 5 bölüm 5 bölümde bizden olsun 10 bölümü geçmezlerdi bak kösem reytingleri düşse bile hala oynuyor çünkü gelirleri yüksek inşallah dizimiz eski günlerine geri dönecektir

• Salak misin nesin, Dirilis yayina onceden baslamisti, Muhtesem karsisina cikmadi.

• asıl salak olan sensin sen kösemden bahsediyorsun ben ilk muhteşem yüzyılı diyorum sultan süleyman zamanını salak kim belli öyle olsa muhteşem yüzyıl kösem yazardım :D

Yükleniyor...