Arkadaşlar gerçekten şöyle süper bir film önerir misniz?

arkadaşlarım sınavım iyi geçti, memlekete geldim ailemleyim keyfim yerinde yani. Şöyle bana süper bir film önerirmisiniz? korku haricinde. yeşil yol forrest gump bunları izledim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Peki tamam:
    Ucuz Roman-Bay Evet-Dövüş Kulübü-Gladyatör-Matrix1-Yüzüklerin Efendisi Serisi-Kill Bill vol1 2-Stranger Than Fiction-Rezervuar Köpekleri- Revolver-Ölü Ozanlar Derneği-Bombón: El Perro-Amores Perros-Crossroads Blues Movie-Baba (1-2-3)-İyi Kötü Çirkin-Yeşil Yol-Amerikan Tarihi X (neydi geçmişin gölgesi miydi çevirisi her neyse)-Angela'nın Külleri-Cennetin Krallığı-Cesur Yürek-Bir Zamanlar Amerika-Soysuzlar Çetesi-Çingeneler Zamanı-Yaralı Yüz-Schindler's List-Organize İşler-Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı-Güneş İmparatorluğu-Good Will Hunting-Tabutta Rövaşata-Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak-Olağan Şüpheliler-Pan'In Labirenti-Günaha Son Çağrı-Düşüş-Forrest Gump-Rain Man-Ran-The Prestige-Lucky Number Slevin-1900 Efsanesi-theDoors (1991)-Leon (sevginin gücü leon)-Buena Vista Social Club-İnto the Wild-The Postman-Katil Doğanlar-Sıkı Dostlar-the Village-Antichrist-The Truman Show-Ondskan-Bulut Atlası-Vampirle Görüşme

-Evet al sana çok beğendiğim filmler, izle ARIN !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bloom kardeşler
    Can dostum
    Agneepath
    Suikast oyunları
    Kelimeler yetmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yağmur adam

0|0
    0|0
  • kahpe bizans

0|0
    0|0
  • İmitation Games
    A beautiful Mind
    Belgesel istersen Cosmos

0|0
    0|0
  • İnto the wild izlemelisin

0|0
    0|0
  • Memento...

0|0
    0|0
  • 1- Stigmata.
    2- Vatikanın Sırları
    ikiside güzel sinema hristiyanlık ile ilgili sırlı olayları konu alan

0|0
    0|0
  • Godfather
    Godfather
    Godfather

0|0
    0|0
  • avengers 2

0|0
    0|0
  • özelden yazarsan fazlaca yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • keyfın yerındey se benım hayatım fılm gıbı benımle sogbet et

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • Hatchi miydi neydi oyle bir film vardi. bir kopekle arkadaslikdi konusu sanirim. Eskiden izlemistim oldukca guzeldi tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 idiots , genç çıraklar ya da barfi 😊 3 u de çok zevkli ve güzel filmler

0|0
    0|0
  • Yarının sınırında. Tom Cruise oynuyor bilmem izledin mi ama çok harüka :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...