Kısmetse olurda favoriniz kim?

Ayca tatlı bence melis cok gıcık sizin yorumlarınız neeeeee

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Aynen melis çok gıcık dani ben istesem herkes beni ister havalarında tanılıyor Cansel nurla emre konusunda dalga geçiyor ama emre onuda istememişti aslında cansel iyi gibi geliyor ama sinsi gibi mehtap bazen haksizda olsa favorilerimden esprilerin dobra olmasını seviyorum aycayı çok sevmiyorum ama şu aralar seviyorum iyi kız nur da favorilerimden biri hanım hanımcık bir kız geni gelen g9zdede bütün dünyaları ben yarattım havalarında ağzını uyuz uyuz hareketler yapıyor. Erkeklerde de emreyi severdim ama iyice şişti ya bisey sanıyor kendisini nuru niye yazdıysa geçen finalde aycayla arkadaş olarak bile konuşursa adam değilim dedi bu hafta yemeğe çıktı arkadaş olarak erdem iyi dayandı valla melise Tankut eğlenceli birisi eserde iyi ama bazen çok saçma olabiliyor adnanda sempatik güleryüzlü iyi birisi düşüncelerin bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eser emre adman

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Seda Akgül

0|0
    0|0
  • Seda Akgül :D

0|0
    0|0
  • Kurgu oldugu için hiçbiri

0|1
    0|0
  • O kim lan :D

0|0
    0|0
  • Cansel favorim 😊

0|0
    0|0
  • okşan benim favorim 😂

0|0
    0|0
  • ajanstan cikan yapmaciklar degil miydi onlar :D

0|0
    0|0
  • eser west ve cansel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Emre ve erdem kızlardan nur

1|0
    0|0
  • hepsi boş anlamsız kişiler ayrıca program yalan üzerine kurulu

0|0
    0|0
  • Zaten yeterince boş geçiyor vaktim bide bu saçma programlarla daha fazla beynime ziyan etmek istemiyorum:(

0|0
    0|0
  • Eser sadece :D

0|0
    0|0
  • Bikere youtubede bir videosuna denk geldim boyle rezil bir program olamaz zaten bunun gercek olduguna inananlar ayri bir mal

0|0
    0|0
  • Ayça tatlı mı yok artık nasıl kafalarda izliyosunuz ya iki yüzlü yalancı biri benim gözümde

0|0
    0|0
  • Kısmetse olurda hiç bişey gerçk değil bu hafta da gürkan elencek ayçayla emre barışcak hiç biridi gerçek aşk değil ama dizi niyetine bazen izliyorum hiç birisi samimi değil melis iyice çığrından çıktı.

0|0
    0|0
  • Hepsi yalan onların ya

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlardan Nur. Erkeklerden Eser, Tankut ve yeni gelen çocuk İhsan mıydı neydi.

0|0
    0|0
  • bu yarışmanın kurgu ve oradakilerin oyuncu olduğunu biliyorsundur umarım. o program Türk halkını kandırıyor ne favorisi.

0|0
    0|0
    • hayır gercek o program

• biliyorum canım şaka yapıyorum zaten

• şaka yapıyosun :D kesin şakadır :D favorisine kadar sorup bana da gerçek diyerek evet çok mantıklı :D

• Cansel tatlı diğerleri çöp

0|0
    0|0
  • Eser

0|0
    0|0
  • Ergen programları :DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...