Danlı ajans hakkinda bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar danlı ajanstan aradım bugün. şu an 4 dizi için oyuncu yönlendirmeleri yapiyolarmis. Kertenkele, mayıs kraliçesi, küçük prens diğerini hatırlamıyorum. Görselimin gerçekten normalin üstünde olduğunu ve dikkat çekici olduğunu söyledi bayan arkadaş. Yarın küçük bir sahne çekimi olacakmış Mayıs kraliçesi dizinin. Isterseniz hemen bile baslayabiliriz. Çekime gelip bir bakın dedi. Daha sonra fotoğraf çekimi olup diğer yönetmen arkadaslara sunulacaktir dedi. ücret talep etmiyorlar. Kadikoyden servis kalkicakmis. Haldun tanerin önünden. Sizce bu ajans profosyonel mi çalışan veya bilgisi olan var mı? Ayrıca rahat hissetmem içinde arkadaşımla gidebilcegimi söyledi. Ben gitmeyi düşünüyorum ama benimle de gelmek isteyen olursa beraber gidebiliriz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ilk defa duyuyorum bu ajansı. Belli ki popüler bir ajans değil. Ama popüler olmaması, sahtekar ve kötü bir ajans olduğu anlamına gelmez.
    Sahtekarlık amacı ile kurulmuş onlarca ajans var İstanbul'da. Ama bunlar para falan istemiyor ve arkadaşını getirebilirsiniz diyor. Bence gidip bir dene. Yanına da birini al, tek gitme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tanıdık bir ajans değil
    Güvenme.
    Git ünlü ajanslara başvur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanış anlamada servis nereye kalkiyor yalniz gitme genelde bir iki yere gittim adresi verirp ulaşım size ait oluyor dandil ajansida ilkdefa duyuyorum

0|0
    0|0
  • Oyunculuk mu istiyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • Ben de tavsiye etmiyorum hiç duymadım. Family Ajansa kayıtlıyım. Başvurduğumda her ajans aradı araştırdım baya o dönem. Bu ajansı hiç duymadım. Ajans istiyosan Family Ajansı öneririm. Yılların en bilindik kaliteli ajansı.

Yükleniyor...