Lindsay gibi olmak isteyenler?

küçüklüğümün hollywood idollerinden biri olan lindsay lohan yıllar geçtikçe bir çok hollywood yıldızı (macaulay culkin vb. ) gibi uyuşturucu , alkol , sigara , gece hayatı ve estetiğin kurbanı olarak berbat bir görünüme ulaştı artık oyunculuğunuda beğeniyorum dersem yalan olur...

lindsay gibi olmak isteyenler ?
şu güzelim kıza bir bakın o kadar şaşırdı ki söylediklerime neredeyse ağlıycak ama artık çok geç lindsay para seni çok değiştirdi !

lindsay i konu almam bize örnek olması için biz hatunlar genç yaşta cildimizi berbat hale getiricek şeyler kullanıyoruz (sigara , alkol) ve mükemmel görünmek için kendimizi maymuna çeviriyoruz bu sadece sizin için değil benim içinde geçerli makyaj yapmaya okadar çok kaptırdık ki cildimizin bozulduğunu farketmiyoruz.

yavaş yavaş yaşlanan bir yüzümüz var. yüzümüzde beğenmediğimiz yerler de var , beğenmediğimiz dediğime bakmayın ben şahsen kendi yüzümden memnunum (burnum biraz daha kalkık olabilirdi) :) ama yinede estetik asla ama asla olmam sizede önerim, daha çok daha çok dedikçe bir bataklıkta çırpınmak gibi, daha çok daha çok çirkinleşiceksiniz. inanın bana hemen olmasada zamanla estetiğin pişmanlıklarını tadıcaksınız.

lindsay i size sunuyorum ondan ders alarak sigarayı, alkolü bırakabilir estetik hayallerinizden vazgeçebilirsiniz belki ,çünkü güzeller güzeli paraya para demeyen hollywood yıldızı bu hale gelebiliyosa, sizin hiç şansınız yok !

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hazzzzktr
    Yohhammmina

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tipe bak

1|0
    0|0
  • sen daha hoşsun doğalsın çünki

0|0
    0|0
  • Okul aile birliği annelerine benzemiş ah ah

0|0
    0|0
  • Midem bulandi resmen

0|0
    0|0
  • Şuanki durumu o kadar kötü değil. O üzerinden bir dönemki sıkıntıları attı.

0|0
    0|0
    • biliyorum yine turuncuya döndü takip ediyorum sürekli ama bu halde bir süre yaşadı bu yüzden herkese örnek olsun diye

Kızlar Ne Diyor 1

• Yuhhh son halini gormemistim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...