Esra Erol kazandığı parayı hak ediyor mu?

Bugüne kadar kanallar arası transferden tonla para aldı, şimdiki kanaldan ayda 600bin tl kazanıyormuş çocuğunu kullanarak çektiği reklamdan 3trilyon almış, almış almış almış.
hamileyken bile loğusayken bile para için türlü işlere girişti.
sizce para için sağlığını seyircileri iş arkadaşlarını ve hatta çocuğunu kullanmak ne kadar doğru?
ve sizce hiç bir yeteneği olmadan bu kadar çok para kazancı hak mı?

Güncellemeler:
ayrıca şu sahte evlendirme programının yapımcısı olan kocası da ayda yaklaşık 1 trilyon kazanıyormuş..

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• oha diyorum ya mıllet aksama kadar calıssın o parayı alamasın bunlar oturdugu yerden trılyonlar alıyorlar bı gram adalet yok bu nası dunya la

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• salaklar olmasa çakallar nasıl yaşayacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya program saçmaladı baya zaten. bir de insan doğurur doğurmaz nasıl programa çıkar evde çocuğuna bak bir yaa

0|0
    0|0
  • Kadın sonuna kadar hak ediyor aldığı paranın. Bunları demeden önce bir araştır istersn kadın kaç kişiye yardım etti kadın sığınma evleri açtı. Öyle şeylerde yaptığı yok milleti kötülemeyin bilip bilmeden.

0|0
    0|0
    • kadın sıgınma evlerını acacak parayı yıne böyle reklam olaylarından almıyor mu bızde de o para olsa bızde acarız emın ol sen bı mantıklı dusunde sonra gel burada soruyu elestır

• okumuş etmiş mi :) ne okumuş söylesene

• valla uğraşılmaz ya hadi tamam esra çok kötü birisi tamam öyle olsun bakalım

• Ben hakettiğine inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Boşver sorgulama. Kadın nerden nereye geldi programı tuttu. Demekki var birşeyler de kazanıyor

0|0
    0|0
  • Pardoon da kadın evlenme programlarının öncüsü.. Gayette yetenekli bir kadın bir canlı yayınj yürütmek kolay sanıyorsun sanırım 😒

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar hakediyor bence , çok güzel sunuculuk yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İşte böyle bir dünyada yaşıyoruz, çıkıp ekra karşısında oturup konuşarak o kadar para alıyor. Ama işçiler o kadar çalışmasına rağmen asgari ücret alıyor.

0|0
    0|0
  • Bu ne kadar para ln hayattan sıkılıyorum bu haberleri görünce

0|0
    0|0
  • Yuh daha neler be şaka mısın paraya bak

0|0
    0|0
  • karının sülalesi rahat dünyada rahat yaşıyacak ama ne zakekat verir ne hac'a gider ne kurban keser laik laik gezecek ölene kadar dünyada para ahirte iman geçer görüşürüz o zaman

0|0
    0|0
  • vardır bir tanıdık

0|0
    0|0
  • Kim hakettiğini kazanıyor ki bu ülke de

0|0
    0|0
  • Sen ben izlerksek hak eder :)

0|0
    0|0
  • Çalışıyor neticede öyle düşünmemek gerek