Acun ILICALI ve TV8 Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Acun ILICALI ve TV8 Hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemiz savaş halinde hergün yeni şehit haberleri geliyor halkımız gergin ve huzursuz siyasetçilerimiz birlik sağlayamıyor gündemde hergün teröristlerle bulunduğumuz savaş dışında başka bir sürü olaylar patlak veriyor.

Bunca şeyin içerisinde Acun'nun tamamen eğlenceye dayalı bir televizyon yönetmesini nasıl karşılıyorsunuz. Böyle olması biraz olsun halkımızı olayları unutturarak rahatlamasını mı sağlıyor yoksa aksine ülke için duyarsız kalıp insanların Türkiye'de yaşanan olaylara karşı duyarsızlaştırıyor mu?

Yorumları alalım.

Haber Spor Dizi ve Sinema kanalları varken birde Eğlence kanalımız olmuş çok mu Helal Acun'a diyenlerden misiniz?

Yoksa

Olur mu kardeşim öyle şey ülke elden gidiyor zaman spor eğlence sinema zamanı değil birlik beraberlik ve mücadele zamanı diyenlerden mi?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• o adamı da kanalını da programlarını da sevmiyorum ve tabiki izlemiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En sondaki notun yani ülke birlik beraberlik zamanı ama kim olacak. İlk adımı baştakilerin sonra halkın atması gerek. A ve b partisi muhalefet parti diye barışa imza atmıyorsa ülkeye barş gelmez ama a ve b partisi c partisi ile birlik olup teröre savaş açarsa bu ülkede huzur tez gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Acun parasina bakar. Tvlerde sürekli yas ilan edilmesi de iyi deģil. pkknin istediği de budur aslinda. ülkeyi bunalima sokmak. herkes kendi bildigi yoldan gidiyor.

0|0
    0|0
  • ikisini de sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • adam su akarken testisini doduruyor

0|0
    0|0
  • Bunlar iyi günler malesef halk uyuyor şuanki ortam tam dünya savaşı öncesi bloklaşma tarihle ilgilenenler bilir

0|0
    0|0
  • Acun U suçlayana kadar daha sırada kimler var.

0|0
    0|0
  • Bunlar hep foşik

0|0
    0|0
  • İstenileni yapıyor başkaları tarafından

0|0
    0|0
  • akşamları hep tv 8 izliyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...