Nedir bu tükenmişlik sendromu?

Kiralık aşk'ta oynayan Elçin Sangu'nun ortaya atarak meşhur ettiği ve daha sonra bütün türk kızlarımızın her canı sıkıldıgında özentilik peşinde olup Tükenmişlik sendromu yaşıyorum demesinden bıktım usandım. Bu kadar özenti olmayın illa dikkat mi çekiceksiniz:

0|1
42

En İyi Kız Görüşü

• Aslında Meryem üzeri başlattı ve oyuncular setlerde gerçekten çok zaman geçiriyor burdan izlediğimiz gibi değil özellikle türkiyede gayet olağan bişey ama herkezin kalkıp özenerek söylemesi çok saçma tabii gerçekten olanlar da vardır da ozentiler de çok herseye özenen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendlerini harcatirlarsa tukendim demeleri normal herhalde 😊 . Bir komşumuz var hemşire. Çok yoğun bir hastahanede çalışıyor, Cumartesi dahil. Iki tane küçük çocuğu var. Sabah 8 akşam 5 işte eve gelince çocuklar peşinde adam yemek bekler, ben öyle kadınların gece yatağa yatınca mola verdiklerini biliyorum. Onlar tukenmiyorsa bunlar bir zahmet konuşmasin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Elçin Sangu gibi haftanın 7 günü çalışıyor, kendilerine vakit ayıramıyor, çöktükleri gayet açık bir şekilde belli oluyorsa, geçmiş olsun ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • Onu ilk meryem. uzerli dedi. Kadn isini yarim. birakip gitdi ulkesine. Muhtesem. yuzyil. kiralik asktan daha reytingli daha ses getiren bir diziydi. Ilk. meryem le basladi. sonra butun oyuncular. meryeme destek vikti. megerse. hepsinde varmis. Fazla para. kazanmaktan her halde. Cok eglenceli bir isleri var. Insanlar ne zorluklarla para kazaniyor. Bjnlar. simarik

0|0
    0|0
  • Elçin sangu uçıkarmadı, meryem üzerli çıkardı tükenmişlik sendromunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bir kere onu meryem uzerli den duyduk ilk

0|0
    0|0
    • o 2 sene önce dedi. O söyleyince bu kadar patlamadı bu konu. Elçin bir başlattı sendromu bütün kızlarımız tükenmişlik sendromu peşinde:d

• alakası yok ben 2 yıldır bu sendromun içindeyim fdsfdsadsd

• sende mi :SSSS:D

Yükleniyor...