Burak ozcivitin yakisikligiiiii?

Ya kizlar o nasilll bir guzelliktirr nasill birseydir ya hayatimda gordugum en guzel sey diyebilirim esmer erkegin her zaman onde oldugnun kanitidir bu aksam kara sevdayi izlerken vallahaa bayilcam artik allahim bizede soyle burak ozcivit gibisini nasip eyle amin :D

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• gayet objektif yazıyorum valla bak. ben yakışıklı adama yakışıklı derim eyvallah yakışıklı adam. sevgiliside bence de gıcık bir tip. ama insan konuştuğunda kendinden soğutur mu. bakışları davranışları hep bir yakışıklıyım ben hadi öyleyim böyleyim hep böyle anasını satıyım. ben o adamın doğal halini harbiden göremedim. komedi programına çıksa oturuşu kasıntı esprileri kasıntı gülüşü kasıntı. fotoğraf çektirse bakışı kasıntı en basit selfiede kırk türlü sert bakışı deniyorda çekiyor gibi. yani ne kadar tipi iyi olursa olsun yani o kafayla zor. anca fotoğrafta iş yapar.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır değil. Esmer erkekleri de sevmem. Bu daha yakışıklı
    40.media.tumblr.com/.../...xjv68Y1qg22hlo1_540.jpg

0|1
    1|0
    • buda cok yakisikliymis ama esmer erkek der susarim:D

• benim sevgilim de esmer buraktan daha yakışıklı :DDD

0|0
    1|0
  • Yakışıklı adam da karakterini beğenmiyorum

1|0
    0|0
    • biraz kendini begenmislik var tabi ama o kadar yakisikli olunca tabi ego tavan :) bence fahriye daha egolu ama

• Adam yakışıklı olunca yanına herkes yakışıyor 😄

• aynen valla :))

• Adamı yakışıklı buluyorum tamam ama valla bıktım artık yeter

0|0
    0|0
    • neden :D

• tamam hayatım senin olsun 😀

• yok zaten olsada istemem bas edemem oyle yakisikli biriyle artik fahriye dusunsun :D

• Amin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...