Kısmetse olur, big brother, evlilik programları vb. programlar size de çok yapmacık gelmiyor mu?

sizcede çok yapmacık değiller mi? bunu bilipte izlemeyi bıraktığınız veya izelemeye devam ettiğiniz programları buyrun eleştirelim :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• amaçsız geliyor bana açıkcası samimi değil yani :D Ama çekişmeler hoşuma gidiyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Televizyonda ne varsa alayı.

1|0
    0|0
  • Saçma geliyor hepsi

1|0
    0|0
  • Bbg bızım okulda cekılıyo cok sağlam yerden tüyolar aldım cogu duzmeceymıs kıme ne yapılması gerektıgı soylenıomıs kanks

0|0
    0|0
    • yenimi öğrendin ben sana hesap verim orada tüm gerçekler yazıyor ınstagram'dan takip edip incelersin neler çıkacağını ekrana önceden öğrenirsin

• kadın programlarını izlemiyorum

1|0
    0|0
  • zaten oyun onlar.

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum. net.

1|0
    0|0
  • Tabiki saçma para için oynayan soytarilar

1|0
    0|0
  • Zaten alayının düzmece olduğu bilmeyen aptaldır , hepsi reyting üzerine kurulan oyunlardır.

1|0
    0|0
    • tabi ki belli bariz bir şey orada halktan birini görmemiz zor hep popülerite çabası reytin vs vs daha bir çok şey var artık ne dense boş artık rtürk'e şikayet etdim geçen gün

• O yüzden izlemeyerek reyting sağlamıyoruz ve çevremizi bilinçlendiriyoruz.

• elimden geleni yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma ama kısmetse oluru izliyorum ölskdlksdxfd

1|0
    0|0
    • ya bilmiyorum ama bıraktım facebookda deşifre sayfalarına bakıyorum onların daha çok gülüyorum

• Yapmacık gülmek için izliyorum 😄😄

1|0
    0|0
  • Kısmetse olur can sıkıntısına bire bir 😂
    Esra Erol gibi bağımlılık yapıyor 😏

1|0
    0|0
  • Hepsi yalan oyun

1|0
    0|0
  • Evet geliyor

1|0