David Beckham çöpçü olsaydı, yine bu kadar beğenilir miydi?

David Beckham..

Eğer çöpçü olsaydı, yine bu kadar beğenilir miydi?

1|0
50|78

En İyi Erkek Görüşü

• mantık hatası var. david beckham'ın hayatını inceledin mi ya da onunla ilgili yazılan bir kitap vardı onu okudun mu bilmiyorum ancak o çocukluk döneminden bir çöpçü çıkma ihtimali çok düşük. hadi olduğunu varsayarsak eğer beğenilir miydi? Bence asıl sorulması gereken soru "beğenilir mi"den ziyade "beğenecek birileri olur muydu" olmalı. Ben hiç kimsenin, hiçbir bireyin, reklam şirkeninin, firmanın, derginin vs.. bir çöpçünün reklamını yapacağını ya da bir çöpçünün davranışlarının insanlar tarafından yakından takip edileceğini, konuşulacağını, yerel olarak bile gündeme getirileceğini düşünmüyorum. Bir başka açıdan bakacak olursak hadi bunların hepsini es geçtik diyelim, backham çöpçü olsaydı kendisine bu derece bakım yapacağını ve kendisininin bu derece yakışıklı olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çöpçü olması yakışıklı olmasına engel olmazdı. Bir şekilde keşfedilirdi. Giyimi, tarzı vslerde tipini ön plana çıkarmakta büyük rol oynuyor fakat malzeme güzel. Onun tarzını bir başkasına yapsan bu kadar iyi taşıyamaz. Eşeğe altın semer vur eşek yine eşektir lafı bu tarz insanlar için söylenmiş zaten. 😀 O kadar ün sahibi yinede düzgün ve örnek bir yaşantısı var. Paranın bozamayacağı kadar sağlam karakteri var demek ki. Herkesin sadece tipi için sevip saygı duyduğunu sanmam. Karakteri ve ailesine olan bağlılığı da saygı duyulmasında en etken nedenlerdir. Topluma örnek olmasaydı yakışıklı olmasıda bu kadar tartışılmaz ve sevilmezdi. Tipsiz olup saygın biri olsa yine sevilirdi ama. Adam her yönden iyi kısacası. 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 77

• Bu soruyu sormadan önce şunu anlamak lazım; her futbolcu kızlarda Beckham kadar hayranlık uyandırıyor mu?

Adamın çekicilik sebebi kesinlikle yalnızca para ya da şöhret değil.

Çöpçü olsaydı da ortalama bir çapkın kadar kadınla yatardı..

0|0
    0|0
  • O kadar yakışıklı karizmatik insanlar görüyorum ki üzerlerin de elbise yok. Ama gel gör ki kimse onlara selam bile vermiyor çünkü o bir yoksul !

1|2
    0|0
  • tabi ki hayır beğenilmezdi.. insanların gözünü boyayan ün ve paradır.. keremcem kendisi diyor ünlü olmadan önce kimse bana bakmıyordu ama ünlü olduktan sonra bakmaya başladılar.. yalan dünyanın yalan insanları işteee

0|1
    0|0
  • çevresi tarafından beğenilirdi bence ama ünlü olmazdı

0|0
    0|0
  • Beğenilmezdi her halde

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle beğenilmezdi. çünkü o adam zengin giyimine kuşamına dikkat ediyor envai çeşit bakım yapıyor :D çöpçü olsaydı onu modellik ajansına da almazlardı :) çünkü günümüzde ünlü olamayan o kadar tatlı yakışıklı güzeller var ki... david gibi yaşlı bir bunağı alacaklarını hiç ama hiç zannetmiyorum :) aslında o adam yakışıklı değil. sadece olabildiğince bakımlı birisi o kadar.

0|0
    0|0
  • David beckham eğer çöpçü olsaydı asla onu tanıyan sayısı 20 yi geçmezdi , öyle bir vicüdu olamazdı , sağlıklı olamazdı ve öyle şaşalı giyinemezdi :)

0|1
    0|0
  • Populerlik onemli. olmazdi.

0|0
    0|0
  • Bizim kızları asıl çeken şey Becham'ın şöhreti ve parası.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • hayır beğenilmezdi.

0|0
    0|0
  • beğenilmek için popüler olmak yeterli

0|1
    0|0
  • Sakamı beğenmezlerdi çünkü çok yakışıklı ve bakımsız olan çöpcü var yakısıklı olmak sadece bakım gerektiriyor :)

0|0
    0|0
  • kadınlar bıraz sığ düşünceye sahıp. sırf ünlü dıye begenıyorsunuz erkekleri. emınım tvde gordugunuz erkeklerı ünlü olmadan once yolda gorsenız yüzüne bakmazsınız !!!

0|0
    0|0
  • hayır beğenilmeyecekti.. hatta o zaman dede amca tarzı hitapları olacaktı genç kızların şimdi umurlarında değil tabii

0|0
    0|0
  • ne alaka bn bı kıza cıkma teklıf etmıstım bana kısasın dedı bu arada kız 1.60 bn 1.70 ısmaıl yk yı tv gorse ay bn buna bayılıyorum ol dese olurum onun boyu 1.64 kekeme bırı un san sohret para ınsanı oldugundan farklı gosterır hayatı yanlısda olsa ondakı bır dogru on plana cıkar garıban bırı herseyı dogru olsa yanlıs bulamasalar cok gerısın bna ayak uyduramassın derler ye kurkum ye hesabı

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır

0|1
    0|0
  • Yok be şu an ben unlu olaydim dünya pesimdeydi :) bunlar şöhret yakisikli yapiyor

0|0
    0|0
  • Farkında olmazdın nereden tanıyacaksın

0|0
    0|0
  • o adam çöpçü olsa gördükleri ilk yerde gene manken yaparlardır emin ol :D

1|0
    0|0
  • begenilirdi

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • sanmam makam mevki insanları yükseltiyor zaten ingilterede çok var öyle kişii

0|0
    0|0
  • Beğenilmezdi kesinlikle. Bizim de var meşhur futbolcularımız, normalde aynı mahallede komşu olsa tipsiz deriz ama meşhur olunca millet bir anda beğeniyor :)

0|0
    0|0
  • Tv de olmayacağı için tanımayacaktık bile belki ama bu yakışıklı bir erkek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

0|0
    0|0
  • Çöpçü olsa kim görecek mk adamı, alın size karizmatik ve sinirli çöpçü.
    https://www.youtube.com/watch?v=KlkW5IIJhN4

0|0
    0|0
    • ahaha ummadık baş taş yarar veya ısıracak köpek havlamaz diye buna derler işte.

• Güzel soru bence olmazdı ama Belediye de epey sükseli olurdu

0|0
    0|0
  • Beğenilmezdi

0|0
    0|0
  • Emin ol yasadiginin bile farkina varilmazdi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 49

• evet çünkü çöpçü olması yakışıklı olduğu gerçeğini değiştirmez. Sadece şu an ki gibi popüler olamazdı

1|1
    0|0
  • Yine dikkat çeker modellik ajansına alırlardı

2|0
    0|0
  • O tiple çöpçüyken keşfedilip manken ya da oyuncu olurdu aç kalmazdı kesin o yüzden no poroblem

1|0
    0|0
  • Sanmam.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum Sadece sosyal medya çok abartıyor

0|0
    0|0
  • İvet.

0|0
    0|0
  • Gören gene beğenirdi. İnternete düşmesi bu dönemi bulurdu ama.

0|0
    0|0
  • Beğenilmezdi tabii ki.

0|0
    0|0
  • David Beckham ın tipini çok beğenmem. Bana hitap etmez sarışınlar ve renkli gözlüler ve kaslılar ve zayıflar neyse :D Adamda karizma var, karizma her meslekte karizmadır o ağır duruş..

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Begenilmezdi ;)

0|1
    0|0
  • En başta bugünkü gibi tanınmayacağı için karşılaştırmak yanlış olur. Gören yine beğenirdi ''çöpçü ama yakışıklıymış'' denirdi. Şimdiki gibi bakım yapamayacağından daha az yakışıklı olurdu orası ayrı konu

0|1
    0|0
  • Avrupa'da evet ama Turkiye'de asla... :)

0|1
    0|0
  • Havamdan lazımdı ona :D

0|0
    0|0
  • Olabilirdi aslında

0|0
    0|0
  • Futbol sayesinde kendini tanıttı. adam karizmatiklikten ölecek :D çöpçü olsa görenler yine aynı şeyi düşünürdü şansı tüm dünyanın onu tanıması

0|0
    0|0
  • Keşfedilemezdi ki

0|0
    0|0
  • çöpçü olamaycak kadar yakışıklı

0|0
    0|0
  • Yine begenilirdi ama bu kadar devil sonucta saci boyle olmazdi takim elbise olmazdi dovme olmazdi bu sekilde

0|0
    0|0
  • şimdi aynı boy, aynı endam, aynı fiziksel özellikler olupta kıyafetleri farklı olsa bazı insanlar tarafından hor görülürdü ama eninde sonunda biri tarafından keşfedilirdi.

0|0
    0|0
  • Boylede begenmiyorum..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yakışıklı adam ya. Mutlaka bir şekilde yükselirdi bence :D

1|0
    0|0
  • hayir jszd

0|0
    0|0
  • yüzüne bakmazlardı

0|0
    0|0
  • Beğenilmezdi

0|0
    0|0
  • Beğenilirdi

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum. Yaşadığından bile haberimiz olmazdı bence..

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19
Yükleniyor...