Türk televizyon programları?

Birkaç gündür televizyonda ki yayınlanan özellikle yarışma programlarında dikkatle izliyorum. Eskiden insanların hayatlarını duygu sömürüsü yapmak için kullanırlardı. Hâlâ bunu yapanlar var fakat bazı programlar o kadar beter bir hal almış ki o hayatları duygu sömürüsünden çok dalga amaçlı kullanıyor ve bu halk bu dalga konusuna gülüyor. Gerçekten siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Acunun yıllardır O ses türkiye , survivor, Yeteneksiniz türkiye gibi saçma programları devam etmesine ayrı gıcık olan ve takip etmeyen birisiyim kanalı açmadan önce getirdi bu programları hala devam ettiriyor acun da üretkenliğini kaybetti aynı şeyleri yıllardır izletiyor biraz bıktırdı Survivor formatı iyice eskidi tüm dünyada bile izlediğini düşünmüyorum yani yeni şeyler olması lazım Yarışmaların çoğunda torpil fazlasıyla var duygu sömürüsü yapan kesimler zaten çoğu zaman yarışmaların birincisi oluyor yarışmanın kazananı kısmen önceden belirleniyor sadece haftalarca Türk Cumhuriyeti halkı kekleniyor yani yarışmaların çoğu düzemece yalan dolan merakla kendi yarışmacının kazanmasını isteyenler boşa sms atmasın genelde belirlenen kişilere kazandırıyorlar yarışmayı gereksiz yazık etmeyin sms haklarınıza boşa masraf

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gülerken de reyting yaptırıyoruz işte.

İstediklerini yapsınlar önemli değil de.

Gerçekten o hayatları yaşayan insanlar bunları gördükçe nasıl kalp kırıklığı yaşıyordur kimbilir

1|0
    0|0
  • valla bende vardiyalı çalışıyorum gündüz kuşağı özellikle evlendirme programlarındaki insanlar tamamiyle türk insanını özetliyor

1|0
    0|0
  • İzlemem. Ve izleniliyor diye üzülüyorum ülkeme.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...