Maykıl jakson dans ederken neden sıık sık orasını avuçluyor?

Maykıl jacjsonun ne kadar şarkıları hareketli ve canlıda olsa bu hareketini yapmasının gençlere kötü örnek olduğunu düşünüyorum.. 12-13 yaşındaki kızlı erkekli çocuklar bile dans edip aynı hareketi yapıyorlar.. sizce hoşmu? nbence değil.. yani herkesin içinde yapılmaması gereken bir hareket bence..

Güncellemeler:
evet bir maykıl klibi izleyelim:) https://youtu.be/T5kyCKPafGA

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tutunacak bir dal lazim herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Katılıyorum ilk gördüğümde de zaten bakamamıştım küçükken, ayıp birşey olarak öğretilmiş bize, öyle de devam etmiş. Böyle şeyler çıkınca yanaklarımız kızarıyodu kendimiz utanıp bakmıyoduk, şimdiki çocuklar evet gayet rahat ve ustalıkla çekinmeden aynı hareketi yapabiliyolar.

0|0
    0|1
    • şimdi adam çırılçıplakken yapsa aynı hareketi daha manalı ve edepli olabilirdi.. ama giyinikken yapınca dikkat çekmek için ters bir durum söz konusu.. o hareketi yapmak neyse de bazıları aşırı abartıyor :)

• zamanında sorsaydın adama söylerdik yapmasın diye ama artık çok geç.

1|0
    0|0
  • başka soru gelmedi mi aklına yaa :D

0|0
    0|0
  • O hareketi neden yaptigini bende dusunmustum ama altinda hic boyle bir sebep yatmiyodu sorgulamamin

0|0
    0|0
  • Evet. Ben de utaniyorum izleyince. ama bazilari elinj kemerine goturuyor

0|0
    0|0
    • kemerden birşey olmaz daha aşşa gitmesin yeter.. :) kasıtlı yapanlarda var..

• düşüp düşmediğini kontrol ediyor olabilir
    heyecandan çişi geliyor olabilir

0|0
    0|0
    • sen ne matrak şeysin öyle.. başka birşey olamaz demi.. :)

• fermuarı aşırı hareketten aşşağı iniyordur oda dans gibi gösterip küçük maykıldan utanıp kapatıyordur belki ya hoca ve şaşırıp auuğ diyordur hani diyor ya.. :) sakalı şerifinin hürmetine bir düşün :)

• bu daha iyi bir cevap olmuş

• alfred hithcockun rope filmi mükemmelfir iyi seyirler

0|0
    0|0
  • Kaşınıyodu belki hemen yargılamayalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Simdi kanka hani o zenciydi sonra beyaz oldu ya hastaliktan ötürü he işte orayi bari kurtarayim diye düşünüyordu rahmetli.

0|0
    0|0
    • yok her yeri beyazlayıp orayı ihmal etmiş jeton düşünce telaşlanıp auuğ deyip kapatıyor millet farketmesin deyu.. :)

• O bir mesaj veriyor. Sizin ırkçılığınız çok fifi diye. Bizimkiler özenti

0|0
    0|0
  • dans tekniği dostum, kendine has bir dans hareketi

0|0
    0|0
    • o bölgenin avuçlanması nasıl bir dans tekniği ya.. abazanmı bu adam.. :)

Yükleniyor...