Dünyada ki en genç tarz sahibi kişiler kim biliyor musunuz?

Onlar doğuştan zenginler! Bazısı 1 yaşından beri moda ikonu bazısı henüz yeni ama hepside birbirinden fazla yetenekli! Bu bebeler bizimkilerden birkaç adım daha önde başladı hayata ve şu an dünya'nın en iyi giyinen yetişkinlerine taş çıkartıyorlar... İşte bu 3 zengin bebe

Dünyada ki en genç tarz sahibi kişiler kim biliyor musunuz?
North,2013 yılında doğdu! O Kim Kardashian'nın biricik kızı... Doğduğundan bu yana kameraların önünde büyüyor ve tarzıyla yetişkinlere taş çıkartıyor!

2008'de doğan Anja, Dünya'nın en tarz ve en popi çocuklarından birisi... O Victoria Secret mankeni Alessandra Ambrosio'nun güzeller güzeli kızı ve Anja geleceğin en ünlü modellerinden biri olarak görülüyor...

Ve geldik Dünya'nın en zengin ve en iyi giyinen çocuğuna ayrıca İngiltere'de yapılan araştırmaya göre 2006 doğumlu Suri, Dünya'nın en iyi giyinen 21. kişisi... Suri, Dünya'nın en çok para kazanan oyuncusu olan Tom Cruise'un havalı mı havalı kızı! Suri 3 yaşında topuklu giymeye ve makyaj yapmaya başladı! Babası yakışıklı aktör Tom Cruise sayesinde büyük bir ikon oldu!

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ve merakta etmiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstediği kadar zengin olsunlar. Tırnağımın tekini değişmem onların yerinde olmak için. Çok çirkinler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim gibi züğürtlerin çenesini yoracak cinsten. Çocukluklarını yaşamıyorlar resmen büyümüş de küçülmüşler. Ben ufak çocukların makyaj yapmalarını doğru bulmuyorum. Onlar en doğal halleriyle kalmalı.

0|0
    0|0
  • Şanslı veletler

0|0
    0|0
  • Paranın gözü kör olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...