Zuhal Topal'da sahte nikah memuru skandalı?

Zuhal topalda sahte nikah memuru skandalı yaşanmıs söfürü nikah memuru diye oraya otuturmuşlar kadın evlenmeye gelmedi kadın evlenmeye gelseydı vede bunlar evlenseydı o zaman bu nıkahın gercek olup olmadıgını program yapımcıları söylerlermıydı yoksa hic seslerini cıkarmazlarmıydı bygyne kadar yaptıkları butun nikahlar sahteydi bunların diger programlardada kıyılan nikahlar sahte oluyor oraya gercekdende evlenmek icipde giden insanlara yazık

Sahte nikah memuru Halis Bozkurt şikayetinde şu ifadeleri kullandı;

20.10.2015 tarihinde "Zuhal Topal'la İzdivaç" isimli evlilik programında tarafıma SOBE FİLM PRODÜKSİYON HİZ. AŞ yöneticisi ZEYNEP ESRA PEKER'İN talimat verdiğini söyleyerek ASLI KAPROL ve MERVE POLAT tarafından nikah memuru kıyafeti verilerek giymem istendi ve nikah memuru gibi davranarak programda yer almam yönünde baskı yapılmıştır. Ben aslında şoför olarak çalışmakta isem de bu programda istenileni yapmamam halinde işten çıkarılmam için iş sahiplerinin aranacağı söylenerek korkutuldum. İşimden olma korkusu ile elbette bunun bir tiyatro oyunu gibi lanse edileceğini düşündüğümden istenileni mecburen yaptım.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tiyatro oyunu bence bir ya he he şeyler yapiyo insanlar devamlı tartışma buda dikkat cekiyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oha ne amaç ne yani millet kafayı yedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• rtük e kac defa sikayette bulundum, bir b*ka yaramadi,

0|0
    0|0
  • Yok ya bence karalamadır böyle bişi gerçektende olabilir mi

0|0
    0|0
    • Gercek adam kendi itiraf etmiş internete yaz tüm haber sitelerinde çıkıyor

• şov proğramındna ne bekliyorsunuz başka :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...