Acun nasıl bu kadar başarılı oldu?

Acun Nasıl Bu Kadar Başarılı Oldu?

Adam küçük programlarla başlayıp , büyüdükçe büyüdü büyüdükçe büyüdü.
Başardıkça başardı.
Bir kanal eksikti TV8'ide aldı.
Bu adam nasıl bu kadar başarılı oldu harbi insan özeniyor :D

Güncellemeler:
Adamın bir sözü var.
"Çalışkan olabilirsiniz fakat başarılı olamazsınız.
Başarı için risk , risk için özgüven lazım" diyor.

3|1
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Daha henüz dünya bu kadar küçülmemişken, internet denilen şey bu kadar yaygın değilken bu adam Acun Firar'da isimli programla dünyayı geziyordu. Bu kadar farklı kültür ve farklı insanla tanışıp kaynaşmanın ona çok şey kattığını düşünüyorum. Daha sonra orada gördüğü ancak burada olmayan programları bir bir Türkiye'ye getirdi, hepsi yayınlandıkları bir kaç ülkede %100 tutmuş işlerdi, burada da tutmaması için hiçbir sebep yoktu ve sonunda başarılıda oldu. Bugün 1 milyonu aşkın takipçili youtube kanalları bile başarılı yabancı kanalları taklit edip, onların içeriklerini Türkçe'ye çevirip milyon dolarlar kazanırken, bir çok ülkede milyonların izlediği TV programlarının klonlarını Türkiye'de yapan adamın başarılı olmasına çok şaşırmamak lazım bence.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hakkında cok sey var soylenılen dogru ya da yanlıs...
    ama su varkı gorusu statusu durumu sosyal ve ozel hayatı ne olursa olsun basarısına gercekten saygım var. oncesınde televole muhabırlıgı var. sonra acun fırarda dunyayı gezmek var bı sort-tshırt-terlık ve bır kameramanla ufaktan basladı... sempatıklıgı ve mutevazılıgıyle bu noktaya geldı... gecenlerde aldıgı bır unıversıte odulunde sunları soyledı...''ben unıversıteye gırdım ama hıcbırını bıtırmedım. babam hep okulu bıtırmemı ıstedı ama ben bıtırmeden burdayım. okulda ıyı degıldım ama kantınde cok ıyıydım. cevrem ve sosyal olusum bana hala cok sey kattı. ve onerım sıze buyuk hedeflerınız olmasın. o noktaya odaklanmayın cunku hayatın sızı nerde basarıya ulastıracagını bılemezsınız.''
    o yuzden her ne kadar ınsanları sadece yarıstırıyor olmasından hoslanmasamda,
    saygısı basarısı sempatıklıgı yuzunden helal olsun dıyorum.

0|0
    0|0
  • Acun Tv8 işini yönetemiyor yalnız. Survivor harici programları reyting kurbanı oluyor. Acun eskiden daha iyiydi yöneticilik işinde fos çıktı.

0|0
    0|0
  • Mason

0|1
    0|0
  • Adam özel hayatında bir fok, parası olsa kaç yazar

0|0
    0|0
  • Hep illuminati bunlar😄

0|0
    0|0
  • İllüminati sağolsun

0|0
    0|0
  • Acuntv yaa.. Bu adam beni de etkiliyor

0|0
    0|0
  • illuminati diyesim geldi :D

0|0
    0|0
  • adam da şans vardı ve allah ta yürü ya kulum dedi patladı gitti

0|0
    0|0
  • İkili ilişkilerde cok basarılı ve bnce enaniyet kibir ego yok o yüzden

0|0
    0|0
  • Arkası sağlam

0|0
    0|0
  • Renkli insanları iyi kullanıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bazı şeyleri yapacak cesareti varsa buralara gelir, eskiden yayınlanan yeteneksizde bjk formalı çocuğun göğsündeki adidas logosu ve Türk bayrağı bantla kapatılmıştı. Hadi logo reklamda, bayrak bantlamak ne alaka

http://i.hizliresim.com/5My1MM.jpg

1|0
    0|0
  • Zamanında karun'a özenenler vardı, ilim sahibi olanlar, ona özeneceğinize ilim öğrenmeye özenin derdi, sonunda karun bütün mallarıyla beraber yerin dibine geçirilince, ona özenenler- ilim sahiplerine ; gerçekten siz haklıymışsınız der..
    #Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • iktidar yalkalığı yapan büyür. adı sanı duyulmayan adamlar en zenginler listesine girdi

0|1
    0|0
  • Aynen imreniyorum bende

0|1
    0|0
  • Adama helal olsun.

0|0
    0|0
  • adamın amcası erzurum milletvekili siyaset çevresi var ağzı laf yapıyor birazda pişkin işide bilince başarı kaçınılmaz olarak geliyor

0|0
    0|0
  • Kafayı kullandı. Diğer ükelerde çok tutulan programları, Türkiye gibi televizyon bağımlısı bir ülkeye uyarladı ve bu hale geldi.

0|0
    0|0
  • Zeka herşeyin anahtarıdır

0|0
    0|0
  • Evet. Kadir gecesinde doğmuştur bellki 😊

0|0
    0|0
  • Zeki bir adam. Hep tutacak işler yapıyo. Tabi bunu yapabilmesi için gerekli parası da var.

0|0
    0|0
  • şimdi biri RTE yüzünden der, kı*ımızı açar güleriz

0|0
    0|0
  • Akp yalakası ve yabancılardan güzel programları alıp getirdi. Ama şunu anlamıyorum sen Tv8 in sahibisin niye hala program sunuculuğu yapıyosun bırak adamların yapsın

0|0
    0|0
  • Bazen risk almak gerekir... Demek ki doğru kararlar vermiş...

0|0
    0|0
  • gizli işler...

0|1
    0|0
    • Abi iyide hiç akla yatmayan birden yükselişi yokki , adam 10larca programda çalışarak geldi , tüm millet acunun tek tek nasıl basamak çıktığını gördü. Diğer ünlüler gibi aniden yükselişe geçse anlarımda

• çok yerde çalıştı tabi ama... yetenek sizsiniz survivor o ses türkiye ve diğer yarışmaları kendi düzenliyor... tv8 i satın almak araba ferrari sevgili üniversiteli bunlar sıradan bir muhabirden sonra oluşan şeyler... çalışarak biraz zor gibi... bilmiyorum...

• Zekası var ;)

0|1
    0|0
  • Varmısın yokmusun la bence büyümede dev bir adım attı

0|0
    0|0
  • Akp ye yanaş sende olursun :))

0|0
    0|0
  • Adam mason

0|0
    0|0
  • çalışkan adam

0|0
    0|0
  • Bazı kisilere Allah yuru ya kulum der. Illaki kendi cabasida buyuktur ama ayni cabayi harcayan bir cok kiside kaybolup gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...