+1 bu tv yarışmalarına katılan var mı?

Medya tv de bir soru var gayet de basit. Sürekli bu tarz sorular oluyor. Bilirsen iyi para var. Gerçek midir ki arasak?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır aldanmayın öyle reklamlara.. Kanal günde o parayı dağıtacak parayı bulsa orda mı olur :)

Bir de, oraya gelen telefonlar iç hattan. Aynı seste her ilden arama yapan adamlarda var, başkalarıda.. Ama hepsi oyun.

Denk geldiğim bir tanesinde, ekranda 6 haneli il ismi 3 harfi verilmiş A ile başlayan soruya, S ile başlayan il veren kimseler var. Yazık, insanları bu kadar aptal yerine koyuyorlar.

Geçen yıl bir arkadaşımın örneği, yanında aramışlar. 3dk falan telde oyalıyorlar sonra telde yine saçma bir soru sorup cevaplar için 1-2-3- vs tuşlamanı istiyorlar. Doğru tuşladığı halde, yanlış tuşladınız diye tekrarlıyor :D

Sonuç, operatörden anlaşmalı dolandırıcılık..!

1|0
    0|0
  • Yalan onlar ya kendileri para bulamıyo bize mi verecekler öyle kolay mı kanma bence

1|0
    0|0
  • Hahah kuaförde şaçımı kestiriyordum birden televizyondan daa daan daaan şok şok şok bilene phone GS veriyoruz diye bağrınıuor bir adam çevirdik kafamızı adam bağrınıyor elmasıyla meşhur olan ilimiz neresidir biri arıyor diyarbakır diyor ben şok ben iptal usta makası kaçırdı o. Evladının yüzünden şaçım gitti 😢

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...