Çizgi film izlemeyi sever misiniz?

Çizgi film izlemeyi sever misiniz?
Detay detay detay detay

0|0
20|16

En İyi Erkek Görüşü

• Evet Cartoon network gumball , regular Show (sürekli dizi) favorimdir ☺️☺️

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabikiii... Looney Tunes hâlâ çizgi dizide kraldır,

Küçükken bir özel kanalda sırasıyla;
    Jetgiller ve Taş Devri ilk önce başlardı sonra Looney Tunes serileri; Bugs Bunny, Tom & Jerry, Road Runner favorilerimdi, arkasından gelen Temel Reis'in bir an önce bitmesini beklerdim, nedense kıl geliyordu bana Temal amca tiplemesi (anormal de değilmiş bu durum, yapmacıklığının foyası sonradan ortaya çıktı ki Amerika'da hiç tüketilmediği için stoklarda tavan yapan ıspanağı halka sevdirmek için yapılmış bir pazarlama aracıymış Temel Reis..) Sonrasında ise en favori çizgi filmlerimden biri başlardı : ÖRÜMCEK ADAM tabikii...

bir de, bir çizgifilm vardı sonradan yayından kalktı ama ismini de bulamıyorum ne zamandır arıyorum bulsam izleyip indiricem: Hikayesini anlatıym belki bilen vardır: Günümüzde yaşayan sıradan bir çocuk dedesi tarafından hergün kitapçıya götürülürdü, kitapçıya gidip oradaki bir kitabı okumaya başladığı an kitabın içine girerdi ve her bölümde fantastik bir hikayeye dalardı.. Adı neydi bu çizgifilmin bilen varmı? :D

0|0
    0|0
  • animasyon izlerim

0|0
    0|0
  • Ters yüz var animasyon super mesela , ya da minyonlar oda çok iyi , çizgi film olarak tv4 te oggy var oda iyi yani :)

0|0
    0|0
  • Bağzan kanks

0|0
    0|0
  • Bayılırım. ❤

0|0
    0|0
  • Hayır 😞 oysaki küçükken babama sinirlenip ben senin yasına gelsemde hala izlicem çok güzeller dedim 😄

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
  • Severdim

0|0
    0|0
  • hemde çokkk :D özellikle 90s

0|0
    0|0
  • Severim favorim king du panda