Big Brother hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne dersin ıiiii benimbenimfavorilerim emrah ya çok tarz çocuk 😁

• Çok kötü
    9% (3)38% (8)20% (11)Oy Ver
  • İdare eder
    11% (4)0% (0)7% (4)Oy Ver
  • Arsel e bayılıyorum 😁
    9% (3)0% (0)5% (3)Oy Ver
  • izlemedim
    26% (9)29% (6)27% (15)Oy Ver
  • emrah yıkılıyor 😁😁
    17% (6)5% (1)12% (7)Oy Ver
  • Saçma sapan
    28% (10)28% (6)29% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Big brother benim hakkımda ne düşünüyorki ben onu düşünim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiyede tam anlamıyla yapamıyorlar bu programı RTÜK sağolsun. Yabancılardaki rahatlık yok. Arselle İdil ne zaman sevişirse o zaman izlenir bu program. He amacım bunu izlemek değil, öyle bir amacım olsa p*rno izlerim. Amacım insanların sınırlandırılmış olmasına tepki göstermek.

1|0
    0|0
  • hergun kacırmadan ızlıom guzel ıdıl le rezan a vede fundaya ayar oluom kanks

0|0
    0|0
  • Rezil bir program kendilerini aşağılık göstermekten başka bir işe yaramayan bir program

1|0
    0|0
  • böyle saçma he programlar izlemem.. hatta hiç program izlemem.. tarzım değil

0|0
    0|0
  • dünyanın en kötü programı

0|0
    0|0
  • Bigbrother ne?

0|0
    0|0
    • Yarışma programı starda çıkıyor diye hatırlıyorum.

• Gvtlar ve Kltaklrın toplandığı yarışma proğramı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Geçen denk geldim bir kız oyuncak bebeği almış ayaklarında sallayıp uyutmaya çalışıyordu napıyo la bu dedim meğer görevmiş çıldırmış olmalılar ben kendine anormal derdim de o kadar ruh hastası değilim

1|0
    0|0
  • Arsel kafa çocuk seviyorum :D

1|0
    0|0
  • saçma olduğunu

0|0
    0|0
  • İlk BBG yi hatırlıyorum içinden tanıdık da vardı. Şimdi düşünüyom da manyak gibi izler takip ederdik. o zaman internette bu kadar yaygın değildi.
    Şimdi saçma geliyor...

0|0
    0|0
    • Ya saçma ama ahır çekim falan yapıyorlar deliriyorlar orası glencwli geldi bana

• işte bana da biz bunu görmüştük üstüne 5 sezon şeklinde geldiğinden saçma geliyor. zaten şu bugun ne giysem mi ne vardı sonra adı değişti giyinip giyinip geziyorlar ya nur yerlitaş filan var, şuanda ekranlardaki bir çok yarışmada ajanslardan oyuncular kullanılıyor.
      teyzem sette kostüm sorumlusu gerçi onlar başka bir şey diyor da, kendisi bizzat söyledi o elbiseleri filan seçip veriyorlar yok öyle 750 liraya çanta aldım filan :D
      o yüzden big brother a da o kadar takılma.
      ilk bbg güzeldi, çünkü o yarışmada içeriye giren melih vardı, kuzenimin arkadaşıydı bildiğin vatandaş yani. hepsi normal insanlardı.
      ondan sonrakileri hepsi düzmece, yalan olduğunu bildiğim şeylerden zoraki eğlenemiyorum.

• Arsel de emrah da seçimlerinden dolayı cazibesi gitti.

0|0
    0|0
    • Sevgili olarak diyorsan. Ki Funda harika bir kadın yani. Çok güzel. Ama İdil için aynin Şeyi soyleyemiycem

• İdare eder.

0|0
    0|0
  • sevgili muhabbetleri okdr cok yapmacikki

0|0
    0|0
  • Onur çok sempatik

0|0
    0|0
  • emrah elencek be annem boşver artık :D

0|0
    0|0