Seddülbahir 32 Saat'i İzlediniz mi?

Seddülbahir 32 Saat'i İzlediniz mi?

Trt'de sadece 4 bölüm olarak yayınlanan bir dizi. İlk bölümü Perşembe günü saat 20:00'de yayınlanmış. Ben TV'den izleme fırsatı bulamadım ancak internet üzerinden izledim. İlk bölüm için 2.5 Trilyon para harcanmış. Bence izlemeye değer bir dizi. Oyuncu kadrosu fazlasıyla iyi ve aynı zamanda senaryosu da çok akıcı. Bu konu üzerine çok film, dizi yapıldı ancak ben bunun kadar esaslı iyisini görmedim ne yalan söyleyeyim. Tavsiye ediyorum.

2|4
19|19

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim ama izleyeceğim. 4 bölümlük Büyük Sürgün'ü izledim. Bazı yerlerini sindiremesemde genel olarak beğenmiştim. Ortada medya takıntısı, popülerite yok. Emek ve insanlara faydalı bir paylaşımda bulunma isteği var. Bu yüzden bu kısa diziyi de izleyeceğim. 😊

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet izledim bugün çok iyi duygusal anlar da yaşadım

1|2
    0|0
  • hastaydım uyuyamamıstım ve ılk bölümün tekrarıydı gecen hafta izledim çok begendim.
    bu aksam ıkıncı bölümü izleyemedım yine tekrarı verilir izlicem

1|1
    0|0
  • Evet izliyorum bence de güzel bir dizi... Bundan öncede kafkas türklerini anlatan 4 bölümlük dizi vardı oda güzeldi...

0|0
    0|0
  • ben. bu kadar kusursuz formatta yapim ne izledim ne okudum her bölümunde ağlamaktan alıkoyamıyorum ke dimi herkesin emeğine sağlık. böyle yapımlar her zaman yayınlanmiyor herkese iyi seyirler.

1|1
    0|0
  • Hayır izlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • İzlemedim 2 gündür günün sorusu ag

0|0
    0|0
  • Annemle beraber seyrettik dün. Fena değildi

0|0
    0|0
  • güzele benziyor hiç izlemedim ben ama

0|0
    0|0
  • İlk bölümünü izlemedim bugünki bölümün sonlarını izleme fırsatım oldu ama baştan izleyeceğim

0|0
    0|0
  • O kadar komutanlardan falan ağızlarına aldılar fakat Atatürk'ten gram bahsetmediğini farkedince kanalı değiştirdim

0|1
    0|0
    • Bende farkettim durumu ama seddülbahiri bir araştırmak lazım belki de atatürk başka cephedeydi? Orada yoksa neden bahsi geçsinki?

• Atatürk'ün adı geçiyor dizi de. Ayrıca Seddülbahir'de real olarakta Mustafa Kemal yok.

• Bugun izledim de film gibiydi baya kaliteli bir yapim olmus

0|0
    0|0
  • ilk bölümünü izleyebildim sadece

0|0
    0|0
  • Her perşembe mi çıkıyor?

0|0
    0|0
  • Çok guzel dün izledim 👍👍

0|0
    0|0
  • Uğur Güneş enişteniz olur bu arada.

0|0
    0|0
  • Bakalim izleyelim

0|0
    0|0
  • Evet çok güzel :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Daha şimdi biten dizi... İçim bi' buruk kardeşim, anlatamam. Çok duygusal. O dizi bana benim yaşadığım sıkıntıların bir hiç olduğunu hissettiriyor. Bu dizi vesilesiyle hatırladığımız atalarımızın ruhları şâd, mekânları cennet olsun (amin).

0|1
    0|0
    • Amin. Ayrıca yorumuna da tamamıyla katılıyorum. Gerçekten her izlediğimde içim biraz buruk oluyor.

• Güzel film izledim ben

0|1
    0|0
  • dogrudur bende televizyonda görüp 10 dk izledim kaliteli bir dizi gibi çünkü ortam flan tam o zamanlara göre yapılmış eşyalar flan aynı o zaman ki gibi ve trt yapımı en önemlisi , yalnış ya da tarihi çarpıtmazlar

0|0
    0|0
  • Evet gormustum ama izlemedim iyi para harcanmıș 2.5 trilyon ne demek ya ohaa yani

0|0
    0|0
  • Trt izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Su an haberim olsu diziden ve bu bile heyecanlandirdi beni teşekkür ederim 😊

0|0
    0|0
  • İzledim.

0|0
    0|0
  • 2.5 trilyon? Sen abd nin bütçesi ne kadar biliyor musun? 2.5 milyon o

0|0
    0|0
  • izleyecegım kesın ck övduler

0|0
    0|0
  • ızle baskanım en ıyısı bende merak edıyordum netten ızleyem ne zamandan erı beklıyordum sınavlara denk gelınce ızleyemedım

0|0
    0|0
  • Film çok fena savaş sahneleri falan baya sürükleyici.

1|1
    0|0
  • Çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Güneşin kızları, çilek mevsimi, kiralık aşk vb. dizileri izleyenlerin kafası alamayacağı bir dizi.

0|0
    0|0
  • Esaslı bir tane film/dizi yapıp artık Çanakkale konusuna son verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Tarihimizi anlatan tek kanal @Trt1

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Müthiş bir dizi filintadan dirilişten oyunculardan var.

0|0
    0|0
  • Hayir akp ve bol bol "islam" ve "osmanli" propagandasi olacag icin izlemiyorum.

Osmanlin neden bu kadar geri kaldigini anlatamayan hicbir belgesel/ dizi benim gozumde bir propaganda dizisi/ belgeselidir. Kurtulus savasi/ belgeseli yapsalarda daha iyi olurdu ama onu da gazi pasayi kotulemek icin kullanirlardi herzaman ki gibi. Bu tarafsiz ve yandas trt oldugu surece objektif bir tarih/belgesel dizisi izleyemicez gibi gorunuyor.

0|1
    0|0
    • Daha izlemeden eleştiriyorsun ya. Laf bulamıyorum. Şunda bile siyasi bir şeyler arıyorsunuz. Ben izledim ve dizi daha yeni bitti. Bana neyi hatırlattı bu dizi biliyor musun? O zaman ki milletin birlikteliğini, atalarımızın zor şartlar altında Allah Allah diyerek, canını seve seve vererek bu vatanı kurtardığını hatırlattı. Allah yapanlardan razı olsun.

Yükleniyor...