Soğudum senden Melih ama hâlâ çok tatlısın kahretmesin?

Esra Erol'daki Melih'i duymayan kalmamıştır herhaldee? Ya önce Dilcan, sonra Melisa şimdi de Gamze. Aralarında en masumu Gamze bence. Melih o kızı asla haketmiyor. Bugün Dilcan çıkmış "gece bana seni seviyorum dedi" diyor. Öte yandan Melisa hakkında onu çaya çıkarmadığına pişman olduğu ve tekrar talip olacağı söylentileri. Bütün bunların üzerine o masum kızı da canlı odaya alıyor. Muhtemelen biraz sohbet ettikten sonra kusura bakma olmaz demek için! Bu çocuk henüz ergenlikten çıkamamış ya. Hadi Dilcan yalan söylüyor diyelim ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz bence. Hem ben olgunum flört bana çok saçma geliyor, bir şeyler yaşayacaksak sahip olduğum kadınla yaşamalıyım diyor hem de 3 kişiye birden ümit veriyor. Dengesiz mi bu çocuk yoksa yanlış mı anlaşılıyor, kızlar onu paylaşamadığı için bire bin katarak mı anlatıyor?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende seviyorum onu yaa

1|0
    0|0
    • Dış görünüşünü beğeniyoruz yoksa hâl ve hareketleri hiç hoş değil

Erkekler Ne Diyor 5

• Sende onun gibilere laıksın anca canım tatlıymış ergen ukala desen neyse

1|0
    1|0
    • Ergen olduğunu söyledim zaten iyi okusaydın. Benim kime layık olduğumu burada sen belirleyemezsin bb

• Artık ben belirliyom canım

• Allah im o tv programinj izleyecek duruma dusurmeden kismetim ciksin :)

1|0
    0|0
  • ben duymadım.

0|0
    0|0
  • Ajanslardan getirdikleri kisilerle bizim saf milletimizi böyle ekranlar bağlıyorlar

0|0
    0|0
    • Oraya çıkanlar cidden evleniyo ama sanırım haklısın ya show yapıyolar ben çok gerçekçi düşünüyorum hep safım kabul😣

• bende haftaya gidiyorum esra erola destekleyin beni. P

0|0
    0|0
    • Ciddi mi

• Yok yanlis oldu telefondan giriyim dedim nasil olduysa baska yorumu senin yorum sandim :) da yok hiç uğraşamam soylemem selam falan gel sen soyle ona. P

• bir güzellik yapsan nolordoğğ üzdün şimdi😒

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanırım bir tane duymayan kalmış :)

1|0
    0|0
  • o çocuk şımarık bir ergenden ibaret.

2|0
    0|0
  • Yakışıklı ama içi boş

1|0
    0|0
    • Malesef hep öyle olur zaten bee

• Neyseki böyle erkekler varda gerçek yüzlerini görüyoruz:D

• Evet de hem yakışıklı hem de karakteri düzgün birini bulamicakmışız gibi geliyor böylelerini görünce 😰 Hayallerim yıkılıyor

• Hahahaha Ayy çok güldüm ya 😂😂😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
    • Niye kıs😂

• Ok oldu simdi 😊😊

• 😁😁😁

• Ergen yaa konusmalara tipe baksana, agzi sut kokan bebe gelmis evlenmek istiyo pehh

2|0
    0|0
Yükleniyor...