Burak Özçiviti neden beğeniyoruz?

Maksatım camur atmak degil aksine ben de severim fakat oldukca kusurlu neden hala güzel geliyor?((sorum begenenlere))
Burnu : tam bir laz burnu büyük ve kanatlı
Kıllar: Oldukça kıllı ve almaya gerek duymuyor.
Kaşlar : Sanırım vücudunda aldıgı tek yer. İnce kaslar
Yani altın oranla falan alakası yok nasıl güzel geliyor peki?
Mesela bir Berk Atan profili var bakıyorum cok kusursuz ama Aksine kusursuz olanlar da güzel gelmiyor. Olayı nedir yani?

Burak Özçivit (@burakozcivit) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (15 Oca 2016, 03:45 PST)

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adam bence yakışıklı. Arkadaşımm böyle parça parça bakılmaz insana. Genel olarak bakacaksın. O dediğin kusurlar adamda kötü durmuyor ki. Bir bütün olarak baktığına eleman gayet yakışıklı ve karizmatik.

2|0
    0|0
    • iste tam olarak sordugum bu neden bazı ınsanlar kusurları olmasna ragmen kusursuz ınsanlardan daha cekici duruyor? Ben de begeniyorum ama ilginc neden acaba

• bravo demek istedigim de buydu sıkıcı geliyor mesela su Berk insanı hiç sekmiyor

• Teşekkürler. İşte dediğim gibi sebep bunlar. Şeytan tüyü. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Zevkler ve renkler işte, kimisi beğeniyor kimisi beğenmiyor. Sürekli ekranlarda olunca insanlarda beğenme dürtüsü oluşuyor galiba.

1|0
    0|0
    • Ben beğeniyorum ama standartlara pek uymuyor gibi onun icin sasırıyorum

• daha iyi fotolarım var bundan

1|0
    0|0
  • yakisikli

1|0
    0|0
  • beğenen beğenir tatlı çocuk :D

1|0
    0|0
  • saçlardan kazanıyor bu adam simsiyah ve gür olduğu için

1|0
    0|0
    • her siyah saclı da yakısıklı degil ama :(

• ben de saçlarının payı büyük dedim zaten her siyah saçlı yakışıklıdır demedim

• Begenme sende

1|0
    0|0
    • begenmiyorum demedim ki begeniyorum.:)

• gizliden bile anlıyorsun cozmussun bu isi sekerim :D

• Aaaa ayipsin tatlım ne demek tabi çözdüm.. Neler yapıyorsun bakiyim

• Bence saclari adami kurtariyor

1|0
    0|0
  • Beğenmiyoruz ki, aptal bir gülüşü var boş boş bakıyo öyle. Oyunculuğu desen rezalet. Kaç yıldır çalışıp insan kendini biraz olsun geliştiremez mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bu kusurlar bir araya gelip mükemmel bir uyum sağlamış ama ona ne diyeceksin :D

1|0
    0|0
    • iste onu anlayamıyorum zaten kusursuz adam cekici gelmiyor bu cekıcı geliyor

• Ben de über yakisikli bulmuyorum bu kadar ilgiyi de anlamis degilim ama cirkin degil tabi hakkini yemym 😁 ondan daha iyileri var sanirim zevk meselesi

1|0
    0|0
    • sorunum da o ki ben über buluyorum ve bu kusurlarını goruyorum :(

• neden benim ya da bir baskasının kusuru goze batar da bazısında batmaz acaba cok merak ediyorum

• Cirkinlik ve guzellik 😁

• Şahsen ben hiç beğenmiyorum gayet itici geliyor.

1|0
    0|0
    • benim de begenmedigim cok unlu var ama kesinlikle burak onlardan biri degil. Cevabın icin tesekkurler :)

• esmerler çok itici kıl yumağı mübarek

1|0
    1|0
    • iste nedense bana hiç itici gelmiyor

• ben hep esmerleri begenirim ve cocuk gibi tipler de hoşuma gitmez. o yüzden burakcım forever :D

1|0
    0|0
    • her esmer yakısıklı degil ama

• ona bakarsan her sarışın kadında güzel degil. her uzun boylu da çekici degil. her minyon da şirin degil. ben esmerleri begenirim, gözüme esmerler güzel gelir yani kadında da erkekte de.

• hiç ama hiçççççççççççççççç beyenmiyorummm

1|0
    0|0
    • Sorum begenenlere demiştim ama gene tesekkurler.

• Hişt kız bak hele dese dibi düşer bakma öyle trip yaptığına

• allah allah bak sen su abazaya gerçeklerıyle bızzat karsılasmıslıgım var sana kımse bakmıyo galıba terbıyesız ınsanlara hemen ıtamlarda bulunuyosunuz

• Beğenmiyorum

1|0
    0|0
    • peki begenmeyen tipler de var demek :)

• Kaşlari gözleri kapkara saçları öyle herkesin ki onun gibi değil farklı birsey bir albenisi var herseyden ince

1|0
    0|0
    • o albeni dedigimiz sey nasıl oluyor ben de ona sasırıyorum bende niye yok mesela

• Adam ülkenin yakışıklılık ortalamasını tek başına yükseltiyor😄Yok laz burnuymuş yok kılmış her şey güzel geliyor yakışıklı olduğu için😁

0|0
    0|0
  • Karizma. Adamın bakışı o gülüşü yeter 🙄

0|0
    0|0
  • Kusursuz erkekler pek ilgimi cekmiyor mesele burun biraz kemerli olmali erkekte

0|0
    0|0
Yükleniyor...