Sizce Leonardo di Caprio bu sene oscar ödülü alabilecek mi?

Yıllardan beri bir çok iyi filme başrol oyunculuğu yapsa da bir türlü oscar kazanamayan Leonardo di Caprio bu sene Diriliş filmi ile oscar ödülünün sahibi olur mu? Yoksa yine bir başka bahara mı kalır?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• düşünsene tuttuğun takım şampiyon oluyo ama kupa vermiyolar ya da bir atlet kosuda birinci oluyo ama madalyasını vermiyorlar bu da öyle bişey oldu artık :D verin su adama oscarı ya :D gerci ne filmlerde oynadı yine alamadı ben cok umutlu değilim ama almasını istiyorum :D

0|1
    0|0
    • Kampanya başlatıcam artık dünya çapında ya verin şu adama oscar diye :D

• Bu saatte ve burada tartışmayalım bence bunu :) yarın sabah dinç kafayla tezimi çürümeye çalışma çabalarını görmek istiyorum :))

• tamam bakalım

En İyi Erkek Görüşü

• golden globe u aldığını düşünürsek ve orada ki rakiplerinden farklı olarak sadece matt damon marslıyla yarışacak. golden globe u kazanmamış olsa yine vermeyeceklerinden emin gibiydim aslında ama işler değişti😂

0|1
    0|0
    • Valla bende ona dayanarak alabilir düşüncesindeyim ama Matt Damon sanki bir tık önde gibi duruyor :)

• akademi olarak popüler aktörlere ödül vermekde cimriler😂al pacino kaç defa aday olduktan sonra alıyor😂. daha 45 yaşında kanka önünde uzun yıllar var😂

• Alır alır o da alır abisi :D daha büyümesi lazım :D

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynı şeyi bende yazmıştım kaldırdılar :D Adam bence almasın ya sırf almadığından ötürü kaliteli filmlere yazıyorlar herifi bence kasti vermiyorlar. Adam gittikçe iyileşti alamadıkça dikkatimi çekti direk verselerdi bu adam bu kadar iyi olmayacaktı.

0|1
    0|0
    • Adam alsın artık be ya yazıktır günahtır :D

• Almaması daha iyi dediğim gibi hırslı bir kişilik daha fazlasını görmek istiyor juri. Hiç bir oyuncu bu kadar hırslı olmadı hollywooda. Oscar töreninde sergilediği hareketler bunu gösteriyor. Kendisi belli süreden sonra bunun farkına vardı.

• Alır

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Galiba 6. kez :D deneyecek şansını ama sanmıyorum. Alamaz çok başarılı bir film olmadığı gibi çok başarılı ve duygu yüklü bir rolde değil. Ve oyunculukta ülkemez seviyesinden yüksek olsada Oscarlıkta değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...