En çok beğendiğiniz bir tane filmi önerir misiniz?

Bu zamana kadar izlediğiniz ve en çok beğendiğiniz sadece bir tane filmi buraya yazar mısınız? Nöbette dilm izleyecek vaktim çok oluyor fakat imdb puanlarına göre izlediğim çoğu film hoşuma gitmiyor.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Madmax4 garip bir film ama sevdim nedense ve uyumsuz filminin devami olan korkusuz mm bir de labirent alev deneyleri de guzeldi aklimda kaldiysa sevmisim demektir izlemissindir muhtemelen de yine de soyleyim dedim haa bir de bunu kac kisiye soyledim bilinmez ama son savascilar filmi de guzeldi ha bir de ihtiyar adam

0|0
    0|0
    • Labirent alev deneyleri ve ihtiyar adam dışında kileri izledim hepsi çok güzel bunları da izlerim bu gece artık :)

• Iyi seyirler 😊

Kızlar Ne Diyor 9

• Adini hatirlayamadim Blake Levely'nin bir filmi baya etkilemişti beni dur bir bakiyim yandexten 😂

0|1
    0|0
    • Buldum, The Age of Adaline/Ölümsüz Aşk'mış iyiydi tavsiye ederim 😊 gerçi ask filmi sarmayabilir pek ama değişik 😁

• teşekkürler :D Aşk filmi çok sarmıyor ama bu film çok güzel :)

• labirent -ölümcül kaçış ve labirent alev deneyleri biilimkurgu.

0|1
    0|0
    • İki kişi de aynı filmi önerdiğine göre ilk sıraya labirent serisini koyacağız anlaşılan :)

• ben çok begendim bilimkurgu olarak. ilkini begenmezsen zaten 2 ye bakmazsın.

• Becoming Jane

0|1
    0|0
  • Hangi tür

1|0
    0|0
  • Ghajini.

0|0
    0|0
  • Amélie bence güzel bir film

0|0
    0|0