Kimler Vikings'in 4. sezonunu bekliyor?

Şöyle iki tane teaserı var 18 Şubatta başlayacak sezonun. Şimdiye kadar hep bir öncekinden daha iyi gittiler. Dizinin ne kadar müthiş olacağını anlatmayacağım. İzlemediyseniz ilk sezondan başlayın, zaten o kadar akıcı ki iki haftaya üç sezonu bitirirsiniz.

Hatta siz ingilizce bilmeyenlere televizyonun en afili iki karakterinin ne dediğini de çevirdim.

Ragnar: Güç her daim tehlikelidir. Bunu hep bildim ben. Paris'i işgal etmem sonrasında gücün bana ne verdiğine bakın. Kendime 'Güç nedir?' diye sorar oldum. Güce sahip olmanın sorunu şu, siz güçlendikçe, birileri ondan pay istiyor. Ben kendi Dünya'mı kurdum. Güç ancak kanla kurulur. Ancak ahmaklar kavgadan kaçarak ömürlerinin sonu olmayacağını sanırlar. Ölümü kucaklıyorum ben. Valhalla'ya girecek miyim? Onu bilmiyorum.

Lagertha: Güç her daim tehlikelidir. Tanrıların sözü budur. Ancak o güç, o tehlike herşeydir. O tehlike ailemi ve odamı koruyan ordunun içine sinmiştir. Oğlum, mirasım savaşçıların en cesuru oldu. Heyhat pek sessiz ve diğerlerinin gözünden uzak değil. Tehlikeyi hayal edenler, ölüme yatarlar. Lakin hayat sürdüğü sürece hakkıyla yaşanması gerekir. Yaşamı ve ölümü kucaklıyorum ben, zaten kaderimi yazan ben değilim. Tanrılar benim sonumu çoktan çizdiler. Ya zafer, ya da Valhalla.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• merakla bekliyorum yeni sezonu bende buyuk ihtimal rollo tam anlamiyla bu sefer ihanet edecek sanirim yeni sezon baslamadan hatirlamak adina diger uc sezonu bir izleyecegim ;)

0|0
    0|0
    • Tarihte Normandiya Dükü olan ilk şahıstır Rollo. O yüzden artık cayacağını sanmam zaten orda kavga dövüşten başka hiçbirşeye sahip olmamanın hıncından yanıyordu içi.

Ben en çok Lagertha'yı merak ediyorum, genelde ne yapacağı en belirsiz karakter odur. burada da durum hiç iç açıcı değil, her sezonda anaç savaşçıdan güç meraklısına daha da evrildi, burada hepten azıtacak gibi duruyor.

Bir de Ragnar'ın artık zirvede olduğunu ve çıkışının inişinin başladığının farkında olacağını düşündürdü bana bu fragman. Ragnar'ı yedirmeyiz.

• ragnarin ölümü cok aci olacak tarihe gore giderlerse yilanlarla dolu bir kuyuda ölecek
      rollo frenk kraliyet ailesinden birisi ile evlenerek zatan dük oluyor daha once hristiyanligi kabul etmisti

• İngiltere'yi birleştiren William the Conqueror Rollo'nun soyundan. Aslında Michael Hirst çoğu viking saga ve tarihi figürlerini birleştirip harmanlamış.

Ragnar Viking Çağı'nın başlamasından yaklaşık 50 yıl sonra piyasaya çıkmış bir reis aslında. İlk seferi yapan falan değil. Rollo ile kardeş falan da değiller.

• İlk bölümü çıktığından beri izliyoruz

0|0
    0|0
    • Bu sezon daha fazla bölüm olacak. 20'ye yakın.

• İyiymiş o zaman. Bir tek reytinglere kaldı iş

• Amerika'nin en cok izlenen dizilerinden. Tek basina History Channel'in tirajini patlatti. Persembe gunlerini domine ediyor. O yonden sikinti yok. Zaten Lagertha var, Lagertha'nin aksam evde yemek yapmasi uzerine komple dizi cekseler gene ozler millet.

• Bennn

0|0
    0|0
Yükleniyor...