Kısmetse olur hakkında?

Arkadaşlar kısmetse olurdakilerin hepsi ya manken ya da oyuncuymuş bu sahtekarları izleyen var mı bunlara prim vermeyelim bence...

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes biliyoki cast ajanslarından toplanıp getiriliyor zaten erkeklerin fiziğine tipine bakınca mankenlikten geldiği anlaşılıyor, kızlar tabi manken değiller ama onlarında çirkefliğinin durmadan aksiyoner olması oyunculuklarından geliyo. Para para vermediler bilmem kaç saat o yorgunlukla bedavaya kavga edip , birbirlerine onca hakaret edip, rezil etsinler haklarında kötü intibaa uyandırdıkları. Cast ajanslarından bulunmuş kızlı erkekli evlilik lafında sahte reytinge kurulu Reality show

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben izlemiyorum ama maalesef kız kardeşime anlatamıyorum. Bir de gerçek sanıyor orda olanları. O değil de en çok sunucuya şaşırdım.

0|0
    0|0
  • hepsi kurgu onların ya

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum arada. Ordan bir kadinla tanismistim Demet Kasar.. Öncelerden elenen. Hepimiz maaşlı işçi gibiyiz evlilik falan olmaz demişti. Hatta o da demişti bir gittim baktım hepsi oyuncu manken ajanslardan gelmişler bir ben bide duygu kezbandık dedi. d

0|0
    0|0
  • bir yaratıcılik da yok yeteneksizlerde. hep aynı senaryo.

0|0
    0|0
  • yav senaryo kurmaca oyun onların ki... ben dizi gözüyle bakıp izliyorum bazen...

0|0
    0|0
  • Evet bende öğrendikten sonra daha izlemiyorum.. önceden izlerdim.. arkadaşım oyuncu manken olabilirler ama evlenmeye gelmişler çok gerçekci diyo.. ama sahte zaman kaybı bence

0|0
    0|0
  • Bende katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...