Simdiye kadar hangi ünlüleri canlı gördünüz ya da konustunuz?

Simdiye kadar hangi ünlüleri canlı gördünüz ya da konustunuz?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbula ilk gittiğimde :) hızlı trenden inip merdivenle kadıköy meydanına çıkıyorduk :)
    ya nasıl ünlüler görcez filan dedik merakla bekliyoruz. dakka 1 gol 1 :D sihirli annemin avnisi :D
    Suat sungur yani. tamam hiç havalı değil biliyorum ama başlangıç için hiçte fena değil :D sonuçta sihirli annem bücür cadı izleyerek büyümüş bir nesildeniz :D sonra dedik bir fotoğraf çekinebilir miyiz :) dedi ki vapur kaçıyor. bize de ''ne kadar mütevazi bir ünlü'' .. meğerse parası yokmuş :D tabi ben ünlü olsam karşıya kendi vapurumla giderim değil mi :D işte ondan sonra taksimde kardeşim kameraları gördü kuzenimle röprtaja girdiler. benim kuzen İstanbul çocuğu olduğu için murat bozdur bilmem işte çağatay ulusoydur keremcemdir bunlar hakkında söylüyorda söylüyor. zaten televizyona da çıktı. sıra benim kız kardeşime geldi. beklemiyorduda tabi böyle bir soruyu :)
    Soruyu aldıktan sonra biliyor abisinden dayak yiyeceğini :D kezbanlığını kullandı ve utanarak başını eğerek ''ihihi.. bilmem ki '' dedi :D zaten belliydi televizyona çıkmayacağı :D ama gonyalı adamız gardaş adımızı çıkartacak değiliz :D değil mi ama :D her neyse işte yürüyerek mal gibi gezdik istanbulu :D bide gezdik diyoruz ya allahım ya. gittiğimiz bir kadıköy eminönü bide taksim anasını satim. soranlara istanbula gitmedim filan diyorum. gittim deyipte nereleri gezdin diye sorduklarında rezil olmaktansa :D değil mi ama istanbula kadar gidipte muzeleri camileri semtlerini gezmeden donmek olur mu? Olmaz tabikim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Haha kavak yerleri çekimini her gün neredeyse okula giderken her daim trafik olurdu, şu pis yedilideki ceyhun ile elçini de gördük arkadaşlarla resim dahi çekilmiştik.

0|0
    0|0
  • Cem adrian knkmdir. s

0|0
    0|0
  • ünlüler dikkatimi çekmiyor :D

0|0
    0|0
  • Hicbirini gormedim hicbiriyke konusmadum

0|0
    0|0
  • Mustafa Ceceli - ceza - ajdar - fatih ürek - manga solisti ferman ve yagmur - safiye soyman - yusuf güney - sinan özen

0|0
    0|0
  • M. ali erbil sibel can seda sayan sinan ozen

0|0
    0|0
  • Hepsini canlı olarak gördüm hiç ölü yoktu bakmam yani ölüye bakmak tarzım değil

0|0
    0|0
  • Hadise

0|0
    0|0
  • Pascal nouma

0|0
    0|0
  • çogunu gördum ve konuştum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şebnem Schaefer tv de hiç beğenmezdim.. Yüz yüze gelince aman Allah'ım dedim..

0|0
    0|0
  • Sevda demireli bizzat görmüştüm

0|0
    0|0
  • hulya avşarı gordum ızmırde

0|0
    0|0
  • Volkan Konak
    Süheyl - Behzat Uygur.
    Athena

Konserlerden denk gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Sabahat Akkiraz ı gördüm

0|0
    0|0
  • Cok gordumde tinlamadim. Bana faydasi yok.😂😂

0|0
    0|0
  • hepsiyle

0|0
    0|0
  • Mustafa Sandal

0|0
    0|0
  • Hakkı bulut çalıştığım mekana gelmişti xd

0|0
    0|0
  • Ahmet şafak mustafa yıldızdoğan sinan özen murat başaran nuray hafiftaş :)
    Ama ahmet şafak ve mustafa yıldızdoğan adam gibi adamlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...