Ben Işıl Yücesoy, KizlarSoruyor'dayım, sorularınızı alabilir miyim?

Merhaba KizlarSoruyor,
#ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde gençlerle buluşma düşüncesi beni çok heyecanlandırdı, mutlu etti. Dilerim güzel paylaşımlarımız olacak. Sorularınızı gerçekten merakla bekliyorum.

Işıl Yücesoy video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

#IşılYücesoy
Işıl Yücesoy Instagram
Işıl Yücesoy Twitter

Güncellemeler:
Önceikle bana böyle bir deneyim tattırdınız, çok teşekkür ediyorum. Herkese bol şans ve güzellik diliyorum. Dilerim sizlere de benim yaşıma geldiğimde benim gördüğüm sevgi ve saygıyı görmek nasip olur.
Hepinizi öpüyorum, teşekkürler.
@başbelası1kadın ve @marilynWomanson her ikiniz de En İyi Görüşlerin sahibi oldunuz. Sevgiyle kalın.

4|2
94|116

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba,

Bir trans kadın olarak sizin ve televizyon sektörünün LGBTİ bireylere bakış açısını merak ediyorum.

Mesela ben bir senaristim. Bu sektörde iş imkanı bulabilir miyim, iyi senaryolarım olduğu takdirde? Siz bir transseksüel ile çalışmayı kabul eder misiniz? Veya bir trans rolü canlandırır mıydınız?

Sizi en son Kara Para Aşk'ta izlemiştim ve harika oyunculuğunuza hayranım :)

22|6
    12|17
    • Dünya üstünde iki şeye hiçkimsenin karışmaması taraftarı bir insanım. Bunlardan ilki beynimizin nasıl çalışacağı, ikincisi ise cinsel kimliğimizi seçmemiz. Enözgür olmamız gerecek, insan olmanın şartlarından biri bu bence. Dolayısıyla bu düşüncemden yola çıkarak böyle bir ayrım yapılmasına bile çok sinirleniyorum. Benim için sanatçıysanız sanatçı, senaristseniz senarist, dostsanız dostsunuzdur. Siz toplumun kullandığı bu tanımları kullanmamanızı dilerim. Benim için senarist senaristtir. Diğerinin özgürlüğüne karışmadığı sürece herkes dilediği gibi yaşayabilir.

• Harika bir insan olduğunuzu sizi takip ettiğim kadarıyla tahmin ediyordum zaten. Bu yorumumuz da bunun kanıtı:) daha güzel bir açiklama olamazdı çok teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 115

• Merhaba Işıl Hanım Nadal mı Federer mi?

12|5
    0|0
  • Hoş geldiniz hanımağam...

Gençliğinizde aşık olduğunuz bir jön var mıydı?

12|5
    3|3
    • O zamanlar hep jonlerin pesindeydik o zaman :) Acaba bir resim alabilir miyiz diye.. Gecenlerde sevgili Turkan Soray, Mujde Ar ile yemekteydik. Hep o pesinde oldugumuz jonlerle ayni sofradaydik. Hayat, nerden nereye dedik.

• Cevap için teşekkür ederim... Bu arada hala gençsiniz ve gözlerinizin mavisi hala iltifat alıyordur eminim :)

• Hoşgeldiniz. :)
    Sizleri aramızda gördüğüme sevindim.
    2 sorum olacak.

1. Eskiye baktığınızda duygulanır mısınız, içinizde bir burukluk oluyor mu?
    Geçmişinize özlem duyuyor musunuz?
    http://i.hizliresim.com/qPbr5B.png

2. Fotoğraf çekimlerinizi gördüm, çok beğendim. Özellikle fotoğraf çekmek için gezilerde bulunuyor musunuz?
    http://i.hizliresim.com/Z7Z0vg.png

Teşekkür ederim..

4|0
    1|2
    • Birinci sorudan baslayalim. Evet, insan gencligini gordugu zaman insan nereden nereye geldim diye dusunuyor. Ama simdi yasanmisliklar payimi cebime koydugum icin, simdiki aklimi, simdiki hayatimi daha cok begeniyorum.
      Fotografa gelince, fotograf donamimim yok, iste telefonla cekiyorum :) insan beyninin icinde bir ucuncu goz oldugunu dusunuyorum. Bir fotograf gozu. Ani hapsetmek kadar guzel birsey yok. Fotografi cok seviyorum, onlari siirlerle donatmayi seviyorum. Amator ve profesyonel sairlerin siirlerini kullaniyorum.

• Çok teşekkür ederim. :)

• Sizden bahsederken "hükümet gibi kadın , sahnenin hakkını veren oyuncu " lafını kullanırım

Her rolün ayrı bir önemi vardır eminim ama sizin oynarken en fazla zevk aldığınız karakter hangisiydi?

5|1
    1|0
  • Oynadığınız dizilerin sizin için hepsinin yeri mutlaka ayrıdır. Fakat ben sizi tam anlamıyla Çemberimde Gül Oya dizisiyle tanımıştım. O dizi, atmosferi, senaryosu ile Çağan Irmak'ın tarihi ne kadar da güzel bir yolla işleyebileceğini bir kez daha kanıtlamıştı.
    Peki bugüne kadar yer aldığınız bir çok yapım içinde en keyif aldığınız, işte ben bunu seviyorum" dediğiniz dizi veya film hangisiydi? Teşekkürler, saygı ve sevgilerimle.

llcdn.listelist.com/.../bonus.cemberimde.jpg

6|0
    4|5
  • Sorum yok ama Üvey Baba'yı izlerken kestiğiniz rolden çekinirdim. Hanım ağadan yani:) O rolün hakkını sahiden de veriyordunuz, sizi takdir etmek haddim değil elbette;ama o dizide kameraya bakıp otur yerine deseydiniz üzerime alınıp olduğum yerde otururdum o derece inandırıcı gelirdi bana :) Paylaşmak istedim bu anımı:) Saygılar sevgiler Işıl Hanım...

6|0
    0|0
  • Canlandırmaktan en çok memnun olduğunuz karakter hangisiydi?

Gerçekte de rollerinizde olduğu gibi otoriter misiniz 😃

3|1
    2|0
  • Hayat Mucizelere Gebe dizisi neden bu kadar saçma bir senaryoya sahip? Dizi daha kaç bölüm sürecek? Bu ızdıraptan bizi ne zaman kurtaracaklar?
    İşin esprisi ama gerçekten o diziyi ayakta tutan oyuncu olarak bir siz varsiniz. Birdeee...
    Sanirim bir başkasi yok 😊
    Oyunculuk hayatında başarılar diliyorum.
    Kendiniz gibi bir kaç oyuncu Türk televizyonlarına kazandırırsanız ülkeye büyük katkı yapmış olursunuz.

1|0
    1|0
    • Butun fikirlerinize saygi duyuyorum. Dizinin devam etmesi ya da kalkmasi tamamen sizlerin elinde. Zap yapmak elinizde :)

• Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Onun yayinlandigi saatlerde o kanali yanlislikla acarim diye tvyi bile acmiyorum 😅

Ayrica Üvey Baba dizisini annem ve babam izlerdi. O üvey babadan korkardım. Dizide sizi görünce rahatlardım 😊 bu da uvey baba dizisi ile kucuk bir anımdı. Teşekkür ederim.

• Kadir İnanırın erkek versiyonu oldugunuzu düşünüyorum saygılar

6|0
    0|0
  • Merhaba. Sizi üvey baba filminden bu yana biliyorum. Yeni dizilerinize filan hiç bakmadım. Neyse konuya gelelim. Geçmişte yapamadığınız ve tabiri caizse içinizde bir ukte olarak kalan bir şeyler var mıdır, varsa nedir?

0|1
    0|1
  • Türkiye'de yayınlanan dizi ve filmler ticari amacından çıkıp sanat ve özellikle şu dönemde toplumu birleştirici unsur olması gerekmez miydi? Neden bütün yayınlar kazanç amacı güdüyor? Eski diziler kısıtlı bütçe ile çekilir ve ülkede gündem oluştururdu. Şimdiki diziler sadece reklamlara oynuyor.

1|1
    0|0
  • Merhaba ve hoşgeldiniz.

1-Asil ve güzel bir görüntünüz var bu da iç dünyanızın dışa vurumudur, yaşamdaki düsturunuz nedir? Bugüne kadar olmazsa olmazlarınız nelerdi?
    2-Kızlar soruyor sitesinde erkeklerin de soru sorması size tuhaf geldi mi :D yoksa ataerkil bir toplum olarak görünsekte bu, kadının her yerde herzaman kıymetli ve söz sahibi olduğunun bir göstergesi midir?
    Teşekkürler :)

1|0
    0|1
    • Tesekkur ederim soylediklerinize.. Ben duzgun yasamayi sectim. Duzgun yasamak derken kendi prensiplerim icinde mesleki ya da kisisel odunler vermeden yurumus olmam. Asaleti bilemem, onu siz lutfettiniz, ama benim gorunusum benim hayat bicimimi gosterir.
      Erkeklerin sormasina sevindim. Ustelik soru sayilarinin esit oldugunu gordum bu da beni cok mutlu etti.

• Zaman ayırıp cevapladığınız içinde ben teşekkür ederim. Yanıt olarak da aklımdan geçenleri yüzünüze yansıyan güzelliğiniz gibi güzel bir şekilde ifa etmişsiniz. Umarım sektöre yeni adım atan ya da atmış olan arkadaşlarda sizleri örnek görürler. Başarılı, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dilerim.
      Saygılarımla..

• Size sorum yok ama sizi çok seviyorum ayrıca hükümet gibi kadınsınız, KS'ye hoş geldiniz. :))

3|2
    5|3
  • Aslında bu bir sorudan ziyade teşekkür sizinde oynadığınız çemberimle gül oya dizisi kız arkadaşım ile birlikte izlediğimiz ilk diziydi ve harika zamanlar geçirdik bu güzel zamanlar için ve bana muhteşem bir insanı kazandırdığınız için size ve tüm ekibinize sonsuz teşekkürler

3|1
    1|0
    • Ben size tesekkur ederim, Cemberimde Gul Oya bu ulkenin tarihindeki bir kara lekenin beyaz camda gosterilmesidir, Boyle bir projeden onur duydum ve her zaman duyacagim.

• Ben sizi üvey baba ve çemberimde gül oya filmleri ile tanıdım.

Çemberimde gül oya dizisinde sizi en çok etkileyen karakter kimdi bilmek isterdim :)

1|1
    0|0
    • Oynadığım Sema karakteri beni çok etkiledi. Ailesini bir arada tutmak isteyen güçlü bir kadının 78-79ları yaşaması çok etkiledi.

• Işıl hanım ; son yıllardaki Türk dizilerinden gerek senaryo gerekse kalite açısından bir tek düzelik, kalitesizlik görüyorum.. Konular hep aşk, zengin aileler.. v. s. Amerikan dizilerindeki gibi özgün ve farklı senaryolar yok. Halk mı böyle istiyor yoksa prodüktörlerin kolayına böylesi mi geliyor? nedir bu kalitesizliğin sebebi?

0|0
    0|0
  • KizlarSoruyor'a hoş geldiniz :)

Keşke şu dizi/film de rol alsaydım dediginiz oldu mu?

1|1
    0|0
  • merhaba ışıl hanım ben sızı oyunculugunuzu cok takdır edıyorum gercekten rolunuzun hakkkını verıyorsunuz ıyıkı varsınız

0|1
    1|1
  • Nasıl hemen 4 xper oldunuz acaba 😄

Gerçek soruya gelicek olursak oyuncu olmasaydiniz ne olmak isterdiniz?

2|0
    0|0
  • Öncelikle sitemize hoş geldiniz ışıl abla bu arada abla diyorum ama hürmet ettiğim için bu güne kadar hiç bitmesini istemediğiniz bir dizi oldumu devam etmesini isteyipte devam etmeyen ve bunca yıllık oyunculuk hayatınız nasıldı mutlumu mutsuzmu? Şimdiden çok teşekkür ederim 😊

0|0
    0|0
  • hoş geldiniz. oyunculukta şunu hep merak etmişimdir bir dizide rölü siz mi seçiyorsunuz yoksa size teklif götüren kişiler yönetmen vs seçiyor. yer gök aşk dizisindeki hamiyet anne rolünüz gerçekten çok iyiydi. tam yakışıyordunuz. dizilerde bu role yakışmanız sert miizaç bir anne rölü çizmeniz.. bu gerçek hayatta sizinle bagdaşan bir durum mu. yoksa dizinin verdigi role baglı kalıp bunu öyle yansıtmanız mı? bunu hep merak etmişimdir. cvbnız için şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
    0|0
  • Heyecandan dilim tutuldu sanki karşımdasınız gibi ben sizin seslendirdiğiniz bütün eserleri bir cd yaptım işe gidip gelirken arabada dinliyorum iş yerinde dinliyorum. Sizi tanımayan arkadaşlarım oluyor sinirleniyorum onlara. Ben sizi gerçekten çok seviyorum ve çok büyük bir hayranınızım

1|0
    1|0
    • Canpasa ben de seni seviyorum beni dinledigin icin, beni unutturmadigin icin. Sana bir surprizim var, yakinda yeni bir albumum cikiyor. Yine arabanda dinlersin.

• En kötü karakterleri en başarılı şekilde canlandıran oyuncular herzaman en iyi oyunculardır
    Sizin gibi üstatlar ardınızdan gelen genç oyuncular için Nasıl bir tavsiyede bulunurdu ki o gençler sizlerin elde ettiği başarıyı yakalayabilsinler

1|1
    0|0
  • Sizin gibi büyük bir usta oyuncuyu aramızda görmekten ötürü cok mutlu oldugumu belirtmek isterim. Benim size herhangi bir sorum olmayacak gözleriniz ve gülümsemeniz yılların eskitemeyecegi guzellikte hala.. Kendinize iyi bakın sitemizi onurlandırdığınız için şahsım adına teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • Bir insanın hedeflerine ulaşması, başarılı olması için nasıl bir yol izlemeli...

Sizin başarı hikayeniz nedir?

0|0
    0|0
    • Ben basarili miyim bilmiyorum ama prensipleri olan caliskan bir kadin oldugumu biliyorum. Ve her yaptigim isi, dolap toplamak da dahil, cok ciddiye aliyorum. Ve en onemlisi "ben yaptim oldu" demiyorum.

• Teşekkürler. :))

• Ilk başladığınızda oyunculuktan kazandığınız para ile şimdiki kazandığınız arasında ne gibi fark var?

Genellikle filmler de hep sert bir karakteri canlandirmaniz sonucu bu Ailenize yansimasi oluyor mu?

Teşekkürler

0|1
    0|0
  • genclık fotograflarınızı gordum resmen mukemmel bır hanfendısınız. sorum sı : bu meslegı nankör olarak goruyomusunuz? yanı bır cok unlu oyunculugu bıraktıgında unutuluyor hatta ölene kadar bı kıymetı bılınmıyor öldukten sonra bıraz haberlerde allayıp pullayıp sunuyorlar sonra cok degerlıysenız seneden seneye? ne dusunuyorsunuz

0|0
    0|0
    • Herkes hayatının miadını yaşar, ömrümüz ne kadarsa o kadar yaşayacağız. Önemli olan iz bırakabilmektir. Yani 20 yıl önce şakı yapmış Ayla Dikmeni Issız Adam'da tekrar hatırladık. Eğer bunca yıl sonra bu hanım tekrar hayatımıza girdiyse bence önemli olan bunu başarmaktır. Dilerim 30 yıl sonra benim için de "Bir Işıl Yücesoy vardı" derler.

• Bir biyografik filmi oynamak durumunda olsanız kimi canlandırmak isterdiniz?

Sizin biyografinizi kim oynayabilir?

0|0
    0|0
    • Cahide Sonku'nun hayatını oynamayı çok isterdim. Aslında bir iki teklif de geldi ama yeterli bulmadım. Hayatına bakmak, derinliğine inmek gerek. Bir insanın hangi tepelerden, nerelere indiğini görmek çok enteresan. Cahide Sonkuyle en şaşalı dönemlerinde çocuktum ozaman tanıştım, daha sonra İzmir televizyonunda çalıştığım zaman da tanıştım. İki dönem arasında incelenmesi gereken çok önemli bir hayatı var, onu oynamayı çok isterdim.

• Üvey baba daki kıza ne cekdirdin abla ya :D

1|4
    1|1
  • Hoş geldiniz, şimdiye kadar bulunduğunuz projelerden en keyif aldığınız hangisi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    85

Kızlar Ne Diyor 93

• Sitemize hoşgeldiniz 😊
    Gelmenize sevindim :)) Benim beş sorum var. Cevaplarsanız sevinirim.

1-Neden oyunculuğu seçtiniz? Kendinizi başarılı buluyor musunuz? Eğer oyuncu olmak istemeseniz ne olurdunuz? Ben oyunculuğunuzu cidden beğeniyorum

2-Sanatçının sizce toplumsal bir görevi olmalı mıdır? Yoksa sadece sanatımı amaçlamalıdır? Ülkemizde yaşanan son kötü olaylar ve savaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir aydın görüyor musunuz kendinizi ya da bunu yaptığınıza inanıyor musunuz? Ve eğer değiştirebilseniz nelere engel olurdunuz?

3- Çok cips yiyor musunuz? En sevdiğiniz abur-cubur ne? Hangi marka cips ve çikolatalar yiyorsunuz? Kola içmeyi seviyor musunuz? Sigara içki gibi kötü alışkanlıklarınız var mı? Doğal mı besleniyorsunuz yoksa katkı maddelerini çok alıyor musunuz? Sağlığınıza dikkat ediyor musunuz? Bu beslenme konuda biz gençlere tavsiyeniz neler olur?

4- Sanatçı kimliğiniz dışında aile ortamında nasılsınız? Çocuklarınız var mı? Aile ilişkilerinde sizi bunaltan durumlar oluyor mu? Bir çocuk yetiştirmedeki en büyük zorluklar neler?

5- Bir tavsiyede bulunacak olsaydınız bana ne gibi bir tavsiyelerde bulunurdunuz. ? Herhangi bir konuda olur fark etmez bana 😊 Ben başka insanların görüşlerine değer veren biriyim zaten.

Şimdiden teşekkürler 😊 Sizi burada görmek güzel Işıl 😊 Bu arada cidden şaşırdım oyunculuğunuzu biliyordum ama sesinizde çok güzelmiş. Bravo cidden.

Son olarak neden bu siteyi tercih ettiniz :)) Biricik sitemizi beğendiniz mi?

5|0
    3|2
    • Toplumun önce gelen herkişisinin bir misyonu, öğreteceği, anlatabileceği birşeyleri olmalı. Sanatçı topluma ayna tutmalı.
      Çocuk yetiştirmek kendiniz olduğunuz, prensiplerinizle yetiştirdiğiniz ve onun isteklerine yol gösterici olduğunuz sürece çocuk yetiştirmek zor değil.
      Sen yaptırdın sorusundan korkarım, sen yaptın diyebilmelisiniz. İnsanlar uyarıyla değil, yaşayarak öğrenir, ben de çocuğumun böyle yaşamasına izin verdim. Çocuğumda bana "Annecim ben de çocuğumu senin beni yetiştirdiğin gibi yetiştirmek istiyorum" demiştir.

• Teşekkür ederim sorumlardan 3 nü cevaplamışsınız 😊 Diğerlerini de (çok cips yiyor musunuz? ve neden bu siteyi tercih ettiniz?) cevaplasaydınız keşke ama olsun yine de çok teşekkürler

Eminim iyi bir annesinizdir bravo diyorum sadeece 😊😊
      #AnneIşıl gurur duyuyoruz senle :))

• Merhaba Işıl hanım öncelikle sitemize hoş geldiniz.

Yer gök aşk dizisindeki Hamiyet karakteriyle sizi ailece beğenerek takip ettik.

Benim sorum gerçek hayatta da bir Hamiyet yapınız var mı? 😊😊

Teşekkürler. Başarılar dilerim

3|0
    0|0
  • Işıl hanım merhabalar. Nacizane benim size birkaç sorum olucaktı.

1. Hangi filmdeki hangi karakterin hayatının sizin hayatınız olmasını isterdiniz?

2. Sizi benzer yaştaki, benzer işi yapan, benzer konumdaki kişilerden farklı kılan nedir?

3. Ulaşamadığınız biri ile tanışıp sohbet etme olanağınız olsa idi bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdiniz?

Şimdiden teşekkür ederim..

1|0
    0|0
    • Abla bu ne güzel sorular böyle, biz erkekler trol sormuşuz niye böyle oldu'ki :)

• @IşılYücesoy çok teşekkür ediyorum zarif cevaplarınız için :) :)

• @SibelErdem Haklısın ablacığım. Bu arada saygılar, seviliyorsunuz ''Işıl YÜCESOY''

• Gözleriniz ne güzel öyle :) sorum yok oyunculugunuz cok iyi

4|2
    2|1
  • Hoş geldiniz :) Öncelikle çok hoş bir bayansınız gerçekten özellikle gözleriniz çok güzel söylemek istedim :)
    Çoğu kişiye ve tabi bana göre de işinizi çok iyi yapıyorsunuz. Peki siz kendiniz ve mesleğinizi ne kadar başarılı yaptığınız konusunda ne düşünüyorsunuz? Birde oyuncu olmak isteyen kişiler için tavsiyeleriniz neler olabilir? Şimdiden teşekkürler :)

1|0
    0|0
    • Cok tesekkurler.. Meslegim hakkinda onu ben dusunemem, onu siz dusunmelisiniz :) beni bri yere koydugunuz sagolun, orada cok fazla depreme ugramadan durmak istiyorum.

• Rica ederim ne demek :) Sizin görüşünüzü merak ettim sadece duracaksınız inşallah hakediyorsunuz , çok teşekkür ederim :)

• Hoşgeldiniz.
    Sanırım burada olması imkânsız insanlardan biriydiniz benim için KS yönetimine teşekkürü borç biliyorum bunun için.

Çok iyi bir oyuncusunuz. Hayranlıkla izliyoruz sizi. Çok iyi de bir şarkıcısınız ezbere bildiğimiz eserleriniz bunu kanıtlar nitelikte. Size de teşekkür ederim o muhteşem şarkılarla bizi tanıştırdığınız için.

Okunan, anlatılan ve yaşanan zamanları düşünüyorum da bu ülkede nefes almak hep zor olmuş, oldu belli ki olacak. Siz en çok ne zaman Türkiye topraklarında hem bir vatandaş hem de bir sanatçı olarak var olmakta zorlandınız? En çok hangi yıllarda yarına dair umutsuzluğa kapıldınız?

0|0
    1|0
    • 70li yıllar hem ülke adına, hem her evde gözyaşı ve ateş çıkan bir dönemdi. Yaşanması gerekiyordu ki yaşandı diye düşünüyorum. Bir sanatçı eğer her dönemde yaşadığı zorluklarla savaşıp, toplumun kanayan her yarasına parmak basabiliyorsa, senin benim onun gibi sanatçı değil sıradan insan oluyorsunuz.
      İltifatlarınıza çok teşekkür ederim. Sevginiz karşılığında hep Allah beni utandırmasın diye dua ediyorum.

• Teşekkür ederim :)

• Hoşgeldiniz ışıl hanim, oyunculuğunuz gerçekten takdire sayan.

Soruma gelecek olursak; Oyuncu olmanizda ki en büyük etken nedir? Oyuncu olmasaydinız hangi mesleği secerdiniz?

Teşekkürler.

1|0
    0|0
    • Oyuncu olmasaydım eczacı olacağım diye tutturup, çok yanlış işler yapabilirdim. Sanatçı bir aileden geldiğim için sanatla uğraştım sanırım.

• Cevabınız için çok teşekkür ederim, umarım ekranlarda sizi uzun süre görürüz. 😊

• Sizi burada görmek ne hoş😊🌹🌹🌹🌹 en sevdiğim kadın oyuncu 🏆
    Hoş geldiniz. Öncelikle şunu belirtmek isterim pek fazla yerli dizi sinema pek izlemiyorum yalnız kardeşimin isteğiyle Unutursam fısılda filmini izledik ve ben sizin canlandırğınız Hanife ye çok üzülmüş ve ağlamıştım, ve o kadar güzel seçim olmuş ki gerçekten Gözde Cığacı size çok benziyor ya sizin gençliğinize hiç benziyor mu acaba çok merak ediyorum gerçekten.

1|0
    0|0

• Unutursam fısılda filmindeki gibi bir olay yaşasanız kardeşinize karşı yine aynı tepkiyi mi alırsınız?

1|1
    0|0
  • şu an oynadığınız dizide Hande Ataizi'nin annesi olmak nasıl bir duygu gerçek hayatta da olmak ister miydiniz öyle çılgın bir bayanın?
    Sizi beğeniyorum , Teşekkürler şimdiden..

0|1
    0|0
    • Hande Ataizi cok rahat oynadigim bir oyuncu, dunya tatlisi. Yanlis basin doneleriyle sapasarilmis bir arkadasim. Yaptigi ise cok saygisi olan bir hanimefendi.

• Çok teşekkürler selamlarımızı iletirseniz seviniriz :)

• Rol aldığınız filmlerin hemen hepsi beğenildi ve efsaneleşti. Bu tüm oyuncuların en büyük hayali aslında, siz senaryo seçimlerini neye göre yapıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Merhaba Işıl hanım✋🏼 Tartışmasız ülkemizdeki en iyi oyunculardan birisiniz. Çok severek ve beğenerek izliyorum sizi. Bu zamana kadar bir çok farklı role hayat verdiniz fakat içinizde kalan bir rol var mı hâlâ? Yani 'aslında böyle birini canlandırmayı çok istiyorum' dediğiniz? Şimdiden teşekkürler. Başarılar

1|0
    0|0
  • Sizi herhangi bir dizide görünce seviniyorum. Kötü karakteri de canlandirsaniz, seviyorum, sevdiriyorsunuz :)

Soruma gelince;

İçinizde kalmış bir ukde var mı?

1|0
    1|0
    • Ben de siz beni seyrettiğiniz için çok seviniyorum, evinize haftada bir misafir gelebiliyorsam ne mutlu bana :)
      Ben hayatımı çok dolu dolu yaşamış bir insanım. Çocuğum olsun çok istedim, 45 yaşında kızım oldu. Hiçbir uhdem yol şükür ki :)

• Bence insanhayatında keşkeler üzerinde çok beklememeli, keşkeler çok durdurur insanı. Eğer bir yola çıkılacaksa vira deyip başlamalı bence.

• Merhabalar,
    Gerçekten çok mutluyum size bir soru bıle sorma olanağım olduğu için. Sizin her karakterinize ve her rolünüze gerçekten aşığım.
    Çok seviyorum sizi duruşunuz oyunculuğunuz güzelliğiniz ile örnek bir kişisiniz. Gerçekten imzalı fotoğrafınızı yollamanızı rica ediyorum bana. İnanin şu an gerçekten sevinçten ağlıyorum. İyi ki varsınız. İyi ki tanıdık sizi Saygılarımla…
    Sorum bu olacaktır. Sizce oyunculara Türkiye şartlarında gereken önem veriliyor mu? Memnun musunuz?

1|0
    1|0
  • Hoşgeldiniz. Çok güzel bir bayansınız. Hani şarap yıllandıkça güzel olur derler ya; bunun bir eşi de sizsiniz😌
    Hep isteyip de canlandırma fırsatı hiç bulamadığınız bir rol oldu mu? İçimde bir ukte kaldı dediğiniz...

2|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz Işıl hanım. Öncelikle sizin büyük bir hayranınızım bunu belirtmek isterim gerçekten çok güzel ve çok başarılı bir oyuncusunuz. Gerçek hayatta sizinle tanışmak ve fotoğraf çekilmek isterdim. 😊 Bugüne kadar oynadığınız filmlerde içinde kendinize en yakın hissettiğiniz karakter hangisi olmuştu? Sizi çok seviyorum. 😊

0|0
    0|0
  • Selam Işıl hanım

Çok karizmatik bir kadınsınız bunun sebebi nedir, nasıl başarıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Yer gök aşk ozluyoruz o diziyi :)

2|0
    0|0
  • Merhaba Işıl abla;
    Bir cok filmde dizide tiyatroda rol aldınız. bazen iyi bazen kötü canlandırdığıniz karakterleri oynadınız. Elbette bazısını kendinize yakin hissetiniz bazisinin hic bir alakası yoktu yeri geldiğinde bu sebeplerden dolayi dışarda yargıladıginiz zaman neler hissetiniz?
    Ve bu mesleği seçmeniz için sizi kim teşvik etti?
    Şimdiden teşekkür ederim... 😇😘

0|0
    0|0
  • Karizmatik olmak nasıl bir duygu? :)
    Kendi hayatını kazanan biri olarak biz gençlere bu yönde tavsiyelerjniz nedir? Birçok hemcinsim evlendikten sonra iş hayatını bırakıyor çünkü.

0|1
    0|0
    • O kadar uzuluyorum ki bunlari duydugum zaman. Dilerim siz onlardan biri degilsiniz. Hele ki bu ulkede kadin olarak ayaklarinin uzerinde durmak cok onemli. Cunku hicbir sey kalici degil, koca dahil, cocuk dahil. Ama kalici olan sizsiniz.

• Süpersiniz :)
      Onlardan olmamak için elimden geleni yapıyor ve etrafımdakilere anlatıyorum. Takdir edersiniz ki biraz duygusal düşündüğümüz için üzülen, incinen ve ezilen bizler oluyoruz.
      Teşekkürler güzel cevabınız için :)

• Sizn gibi drust ve halen unutulmamis bir oyuncu olmak icin cabaliyorum keske turkiyedeki tum tiyotrocular ve unlu taninmis. kisiler birlesip bize illa acik sahnelerin olmasiyla para kazanilmamasini genclerimizi bu sektore atarken tertemiz rollerinde olcagina sahitlik getirseler sizin takipcinizin ve sorum su hayat size ne kazandirdi ve ne kaybettirdi

1|0
    1|1
  • Öncelikle hoşgeldiniz. Eskilerin usta oyuncularından siz Işıl Hanım' ı bizlerle bir araya getirdiği için KS ailesine teşekkürler. Benim sorum şu;

Şener Şen, Türkan Şoray, Kemal Sunal gibi eskilerin usta tiyatrocularına denk kabiliyette oyunculara rastlayamıyoruz günümüzde.
    Asıl işi mankenlik olan, şarkıcılık olan insanları rol yapamamalarına rağmen sırf görünüşleri ve hayran kitlesi sebepleriyle dayatma usülü dizi filmlerde gözümüze sokuyorlar.
    Türk sinemasının bu anlamda eskiye oranla ilerlemesi gerekirken aksine gerilediğini düşünüyorum.
    Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ve Türk televizyonunun acilen kurtarılması konusunda neler yapılabilir?
    Teşekkürler şimdiden.

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz,

Sizi burada görmek gerçekten güzel. Bir sorum olmayacak, sadece yazmak istedim.

1|0
    0|0
  • Bugüne kadar rol aldığınız filmlerden hangisinden keyif aldınız🙈? Yani en sevdiğiniz filminiz hanigisiydi acaba?

1|0
    0|0
  • Cemberimde Gul Oya bu yasima kadar izledigim en guzel dizilerden biriydi.
    Ben cocukken annemle babam izler ve izlerken dalip dalip uzaklara giderdi.
    Surekli, bizim zamanimizda ortalik böyleydi hakikaten dediklerini hatirliyorum..
    Böyle siyasi bir dizide oynamak size neler düşündürdü? Neler hissettirdi?

1|0
    0|1
  • Merhabalar. Cok begenip saygi duydugum sanatcilardan birisisiniz. Bir kac sorum olacakti size.

Oynadığınız rolleri gerçek hayatınıza yansıtacak kadar sahiplendiğiz oldu mu hiç?

Cok güzel bir kadınsınız ayrıca. Ama hiç bulundugunuz yerden sıkıldığınız oldu mu? Keşke baska bir meslek seçseydim dediniz mi?

Mesleginizin hayatinizda ne gibi zorluklar ve kolayliklar sağladı?

0|0
    0|0
    • Tesekkurler. Hayır olmadı, adi ustunde rol, ben sahici olani seviyorum, gercek beni.
      Bunun adina pek sıkıntı denemez ama 'labirent'e girdiğim anlarım olmuştur. Monotonluğu sevmiyorum.

• Merhabalar Işıl hanım, size en cok keyif veren canlandırmak için her defasında yeniden heycanlandığıniız bir rol varmıydı ve bu hangisiydi?

1|0
    0|0
  • hoşgeldiniz hanımefendi rolleriniz arasında size en yakın gelen karakter neydi biraz bahsedebilir misiniz

0|0
    0|0
  • Hosgeldiniz Isil Hanim. Gunumuzde yeteneklerinden cok, sansasyonel ozel hayatlariyla taninan genc unluler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • üvey babadaki hanımağa rolü bugüne kadar size en yakıştırdığım roldü.. tabi hamiyet hancıoğlunun yeride ayrı.. hele o lindaaaaa deyişiniz yok mu :) sizi ekranlarda görmekten keyif alıyorum.. hoşgeldiniz..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    63
Yükleniyor...