Artık Beyaz Show izlermisiniz?

Merak ettim yeni reytinglerini bir yoklama yapalım.

• İzlerim
    72% (43)60% (45)65% (88)Oy Ver
  • İzlemem
    28% (17)40% (30)35% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• canlı yayında adama ansızın gelen bir telefon. karşısındaki kişi azarlarmış gibi "doğuda çocuklar ölüyor siz eğleniyorsunuz" diyor. adam elbette kilitlenir "ne desem ne halt yesem ne yapsam" vs. ne yapsaydı? elbette hassas olucaz barış istiyoruz diyecek. doğudaki çocukların taaa a*m*k* gebersin zuzular mi deseydi? beyazıt öztürke boşuna b. k atmayın ne yapsın adam? ayrıca ben terör propagandası oluşturacak bir unsur da sezemedim zira gerçekten de çatışmaların yaşandığı yerlerde terörist itler yüzünden evlere isabet eden mermiler, patlayıcılar yüzünden çocuklar ölüyor. kundaklarında ölüyor. daha geçen gün dedesinin kucağında öldü bir çocuk. okullar yakılıyor. o kadın yanlış ne dedi ben anlayamadım. ölümlere sevinir olduk arkadaş bu nasıl millettir...

0|0
    0|0
    • sakın bana da ayşe çelik muamelesi yapmayın. ben sivillerden bahsediyorum. gerçek çocuklardan.

En İyi Kız Görüşü

• zaten hic izlemiyordum ara sira denk gelirse bir bakardim o kadar simdide kararimin degisecegini sanmiyorum yani denk gelirse izlerim denk gelmezse de izlemem :))
    bu ulkede bangir bangir ben terrorist destekcisiyim diye bagiran beren saat ve hulya avsar gibi kevaselerin bas rolu paylastigi kosem sultan dizisini izleyipde beyazin yaptigi yuzunden beyaz artik siyahdir diyenleride anlamis degilim yani bir sey izlemiyecekseniz o kosem sultan olsun lutfen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• İzlerim yıllarca beyazın şehit ailerin yanında destek olduğunu biliyor musun hep bu ülkenin ardında oldu ve savunmasını kanal d haberin canlı yayınında yaptı ben tatmin oldum açıkçası

0|1
    0|0
  • zaten izlemiyorum ve hala ne yaptığını bilmiyorum.
    eğlence programı izliceksem biraz eğlenebilmeliyim ama beyaz fazla şişirmiş egosuyla eğlendirmekten uzak.
    eğer conan gibi jay leno gibi ustaları izlememiş olsam belki bir derece beyazla yetinirdim

0|0
    0|0
  • Ya adam ne olduğunu anlamadı ki ya. İnsani bir şeylerden bahsediyor zanetti. onra kendiside çıkıp açıklama yaptı afalladım dedi. Kulaklıktan reji , seyirciler arkamda konuklar , kafamın içinde kendi sesim o kadar hızlı oldu ki olayı idrak edemedim dedi daha ne desin adam. Beyaz öyle şey yapacak çocuk değil. En efendi sanatçılardan biri.

0|1
    0|0
    • @perry88_ O bölgede olmayan şeyleri yalanlara yalan katarak propaganda yapıyor. Çocuklar ölüyormuş. halbuki Filistinli çocukların öldürülme videolarını ve resimlerini kullanarak propaganda yapılıyor Devlete karşı. Bu kadının söylemleri de bununla alakalı olduğu için olayı PKK propandasını alkışlattıya döndürdüler. Ama Beyaz uyanamadı adam. Sanat camiası etrafta olup bitenden pek haberdar değil. Çocuklar ölüyor burada dediği anda hadi oradan deyip telefonu kapatmalıydı. Olayı anlayamadı.

• Aaaa. anladim. ben izledigimde dedim aaa alcak herifler Diyarbakira bile girmisleer. Allah korusun yaa. Kardesiz biz. Bombalari kendi ellerinde patlasin. Amin. Tesekkur ederim. sagolun

• Evet neden izlemeyim?

1|1
    0|2
  • İzlemiyordum zaten

0|0
    0|0
  • izlemiyrdum zaten

0|0
    0|0
  • beyaz ın olayı anladıgını sanmıyorum bugune kadar sacmalıklarını gormedıgım sanatcılardan bırı ordakı asker polıs akrabam arkadasım kurdu de turkude var yok cocuklar oluyormus felanmıs oluyorsa orgut yuzunden oluyordur bolgede tanıdıgım hıcbır asker veye polısın bılerek veya ıstıyerek bır ınsanın canına zarar vermeyecegıne emınım orda 3 aylık asker arkadaslarım polıs arkadaslarım var o bolgede catısan yıne bızız onun bunun usagı felan dıye gostermesınler bosuna kımın ne oldugunu bılıyoruz

0|0
    0|0
  • 2 senedir izlemiyorum bu olan olaydan da haberim yok hiç

0|1
    0|0
  • izlerim 1 hatadan yargılamak Türke yakışmaz..

0|1
    0|1
  • Beyaz boşluğa geldi o an yoksa telefonu keserdi anında

0|0
    0|0
  • İzlememem için sebep yok ama zaten televizyon izlemem pek

0|0
    0|0
  • İnsanların ön yargılarından dolayı videoyu defalarca izledim. beyazın durumu ayıkmadığı okadar belliki arkasından roportajını izledim. bence haksızlık yapıyosunuz. dalgınlıkla ifade edemiyebilir insanlar kendilerini. hepimiz öyle deyilmiyiz?

0|0
    0|0
  • İzlerim.

0|0
    0|0
  • normal de beyaz şovu takip etmezdim. şimdi de etmem. ama adamın özür dilemesi çok yanlış ve saçma oldu. orda konuşulanların terör propagandasıyla uzaktan yakından ilgisi yoktu

0|0
    0|0
  • şovmenlerin içinde onun gibi efendi biri var mı cuma günkü programda nasıl destekleyecekler göreceksin beyaz bile şaşıracak

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum. Kanal D yi kökten sildim uydu kanalimdan

0|1
    0|2
  • Pkk propagandasi yapmasaydi izlenirdi onun miladı doldu artık gitsin kuzey ırak da yayın yapsın!

0|1
    0|2
  • Neden izlemeyelim

0|0
    0|0
  • Zaten türk televizyonuyla işim olmadı için sıkıntı yok

0|0
    0|1
  • Keyfim neyi isterse onu izlerim :))

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar izlemedim ki bundan sonrada izleyeyim -.+

0|0
    0|0
  • neden izlemeyim ki

0|0
    0|0
  • Alkialatmasi hainlere destektir

0|0
    0|0
  • Ben askeri personelim hakkarideyim beyaz adamdir kendide syledi herseyi zan altinda birakildi haksizlik yapiliyor

0|0
    0|0
  • evet izlerim yarın senide cep telefonundan arayabilirler
    senide tuzağa düşürebilirler arkadasım

dikkat et

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Izliycem tabiki. hdp ye oy veriyorum diye bas bas bağıran beren saat, terörist leşlerine şehit diyen hülya avşarın dizileri hala izleniyorsa, Bu adamın dalgınlıgına gelip olayı anlamadan verdiği tepkiyi asla yargılamayız. ki her cuma akşamlarımda kahkaha atarak izlerim Ayrıca hemşerimdir mekanlarda karşılaştıgımızda oldu. Yani diyeceğim o ki bu adam Harcanmamalı. #SeninleyizBeyaz..

0|1
    0|1
  • İzlerim tabi ki şehit olduğu zaman saygı gereği program yapmayan adam o adam !!!
    İzlemeyenler atw izlesin Tayipin kılları

0|0
    0|0
  • Evet izlerim

0|2
    0|1
  • Beyaz'ın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum, onunla bir sorunum yok ama ben Kanal d'yi izlemiyorum.

0|2
    0|0
  • izlerim beyaz'in pkk sempatizani olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • İzlerim

0|0
    0|0
  • izlerim tabi niye izlemiyim

0|0
    0|0
  • Tabiki de ne olursa olsun izlerim.

0|1
    0|2
  • Liseden beri izlemiyodum zaten

0|0
    0|0
  • Nolduki ya benim haberim yok bişey olmuş

0|0
    0|1
    • Birisi canlı yayına bağlandı türk asker isuçluya getirdi lafı , beyaz anlamadı alkışlattırdı olay bu.

• @Toprakkk98 doğrudur seviyorum ben beyazı arada bir izlerim

• Ben de çok severim

• izlerim

0|0
    0|0
  • İzlerim adamın ne suçu var yapmayın etmeyin ya tanımadınız mı yıllardır belli adamın duruşu 😒

0|1
    0|0
  • Adamin burada ne sucu var?

0|0
    0|3
  • Hep izliyordum zaten

0|1
    0|0
  • Tabiki izlerim

0|1
    0|1
Yükleniyor...