Evlilik programları hakkındaki düşüncelerinizi sorabilir miyim?

hemen hemen her kanalda evlilik programları mevcut bugünde tv8de songül karlının sunumuyla evlilik programı başladı star tvde atv de fox tv de, kanal 7 de şimdide tv 8 yorumunuz nedir?

0|1
14|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Türk televizyonlardaki program kalitesine hayranım bu yüzden de televizyon izlemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fox tv de zuhal topalın sunumuyla bir porogram var. şu anda annem izliyo. akıllara zarar her gün kavga gürültü hakaret aşağılamalar. konuklarmı programı sunuyor zuhal topalmı bilmiyorum. bu kadın programa hakim değil yapamıyor beceremiyor. güleryüzlü değil. B kadını alsınlar şu programdan. Valla ben onu bunu bilmem birkaç kez denk geldim geliyorum Esra erolun programı kadar seviyeli program yok. Esra erol hakkaten hakkını veriyor. konukların ruhuna dokunuyor. izleyiciyide düşünüyor programa tam anlamıyla hakim.

0|0
    0|0
  • Bence çok saçma reyting üzerine kurulmuş düzmece

1|0
    0|0
  • Seda ablanın programına katılacam 😄

0|0
    0|0
  • İgrencc

0|0
    0|0
  • sacma

0|0
    0|0
  • Yorum şu yeterınce hayatını yasamışlar yedıklerını yemiş iyice doymuşlar acısıyla tatlısıyla gelmiş temiz erkek arıyorlar ayrıca zengın he arıyolar

0|0
    0|0
  • 3 çocuk 😁😂

0|0
    0|0
  • Izl3mek guzel oluyor biraz keyfim yerine geliyor

0|0
    0|0
  • bıkkınlık geldı

0|0
    0|0
  • Gereksiz, Bari bilgilendirici bir program olsa.

0|0
    0|0
  • Pek umrumda değil. TV yok. :)

0|0
    0|0
  • düzgün kızın ne işi var orda ya hep klitesiz elek altı insanların katıldığı programlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Vallah o programa akıl hastaları geliyor, türlü türlü manyaklar, herkes kendini bir b*k zannediyor, herkesin beklentisi büyük. Atalar demiş ki ayağını yorganına göre uzat, ama onlar da bu anlayış yok.

1|0
    0|0
  • Samimiyetsiz.

0|0
    0|0
  • Gercek degil hicbiri :) zuhalin soforunu nikah memuru diye getirmisler zaten :)

0|0
    0|0
  • B ı k t ı m

0|0
    0|0
  • Hiç tarzım değil, ama katılana da, sevene de olumsuz bakmam.

0|0
    0|0
  • Tv8 de de mi varmış onu bilmiyodum :D

0|0
    0|0
  • Hepsinin kurgu olduğunu düşünüyorum 😂

0|0
    0|0
  • işsizlik bence.. ama bu bizim kültürümüz de olan bir durumun yansıması.. Eskiden mahallelerde çöpçatanlıkla uğraşan işi bu olan teyzeler vardı.. artık songül karlı zuhal topal var. Normal yani

0|0
    0|0
  • Bir tv8' de eksikti zaten 😑

0|0
    0|0
  • Bence çok saçma.

0|0
    0|0
  • İnsanların yaşamının görünür olmasından haz etmem:/

0|0
    0|0
  • Iyiki varlar yoksa can sıkıntısından ne yapardım bilmiyorum:D