Beyazıt Öztürk ile ilgili olan skandal hakkında düşünceleriniz ne yönde?

Beyazıt Öztürk benim için Candır. Asla yanlış yapabilecek bir kapasite de olabileceğini düşünmüyorum. Öğretmen olduğunu söyleyip daha sonra olmadığı ortaya çıkan birini hiç katmıyorum bile.

• Beyazıt Öztürk'ün üzerinden prim yapılmaya çalışılıyor.
    79% (44)80% (32)79% (76)Oy Ver
  • Beyazıt Öztürk'ün düşünce tarzını yanlış öğrenmişiz.
    21% (12)20% (8)21% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben açıklamasını dinledim. beyazı yayına başladığı tarihlerden itibaren izlerim. bence konuyu millet çarpıtıyor, zaten özrünü diledi beyaz. terör olaylarına karşı ben bildim bileli zaten hassas bir insan, tarafı ve tutumu aşikar. sadece çocuk ölümleri dursun diyen bir kadına ''hayır çocuklar öldürülsün diyemez'' boşluğuna geldi talihsiz bir olay bence.

4|3
    2|0
    • Çok doğru açıklama yaptın ellerine sağlık

• Oradaki kadının öğretmen olup olmadığı önemli değil kadın gerçekleri konuştu

Erkekler Ne Diyor 13

• Kötü bir niyeti yoktu sadece oyuna getirildi

3|1
    2|0
  • Kötü bir niyeti olmayabilir içten içe ama embesil bir programcıdan başka bir şey olmadığını da göstermiş oldu böylece!
    Savcılık bugün soruşturma açtı hakkında programdan dolayı...

1|2
    2|4
  • yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum... pkk yı savunmaz o adam tufaya geldi insani boyuttan baktı olaya ama karşısındaki tam bir piccc kurusu idi

3|0
    1|0
  • Beyazıtı biz zeki sanırdık nası olur da kadının pkk propagandası yaptığını anlamaz? Bir de üstüne 3 kere alkışladı. Beyazıt hatalıdır ama hatası kadının ne olduğunu anlayamamasıdır. yoksa kendisi pkk sempatizanı değildir.

Kadının bahsettiği çocuklar pkknın şehir yapılanması olan ydg-h dir 17-18 yaşındaki çocukların eline keleş roket veriyorlar askerin üstüne sürüyorlar. Beyazdan "polise kurşun sıkan herkes yaşına bakılmaksızın haindir be karşılığını görecektir demesini beklerdim."

1|2
    1|1
    • Ve Özel Harekat Polisinin kendisine verdiği tepki doğrudur.

• Aslında zeki tabii ki ama firsatci olduğunu kanıtladı. Çocuk ölümü sözünden nemalanmsk istedi o kadar basit.

• bence olması gereken kanıda a şıkkı olmalı insanlar çok kötümser hatırlarsanız bir çok fazla şehidimiz olduğu günde beyaz programı yarıda kesmişti o zaman övmeyi biliyordunuz şimdi arkasından demediklerini bırakmıorlar

1|0
    0|0
  • sacma

1|0
    0|0
  • Beyaz iyi adam dır zaten polis çocuğu adamı tufa ya getirdiler

1|1
    0|0
  • Beyaz orada dinlemeden yorum yaptı, alkışlattı.. Rejinin çok suçu vardı, Provakasyon yapıyorlar telefon bağlantısını kesmiyor.

1|1
    2|1
    • Şok oldu çünkü başka ne yapabilirdi

• Wall dinlemeden alkislatti çünkü bu showmanlar duyarlilik gosterilerinden prim yapıyor. 0 yıllık deneyimi olan adam hop diye atlayacagina o çocuklari kim öldürüyor sorusunu sorsa o kadının foyasi, polis ve askere çamur atma niyeti ortaya çıkardı. Beyazıt sorabilirdi, ama Özür Dilerken söyledi, seyirci vana bakıyor ben ne diyeceğimi şaşırdım vs diye, seyirciyi mutlu edip alkış toplamak işine geldi. Üç defa alkislatmasi ayrı ofsayt. O kadar yılın şöhreti bu kadar dikkatsiz olamaz, bence her tepkiyi çok haketti. O rejinin de, beyazın da üstü cizilse yeridir.

• bir polis oglu öyle yanlış içine girmez 30 senelik bir show kariyeri olan insan yapmaz böyle şey

1|0
    1|1
  • Aydin Doganin kuklasi.

0|1
    1|3
  • Kadın gerçekleri konuştu beyaz sonradan döneklik yaptı

0|0
    2|0
  • olayı bana bir anlatsanıza

0|0
    0|0
  • Hiçbir fikrim yok ne olup bittiğinden sadece sabah haberlerde duymuştum ama detayını bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O kadın bir kötü bir şey demiyor ki , orada zulüm olduğunu , basının bunu halka yansıtmadığını söylüyor. Birlik olalım , bir olalım diyor. Ne var bunda ben anlamıyorum. burada cesetlerimiz yollarda kaldı , törensiz gömmelerini istemişler bunu söylüyor , ben hiçbir görüşün savunucusu değilim şu an ama bir kadın bir insan bir vicdan sahibi olarak , insanların zulüm görmesine , ölülerine ulaşamamalarına , sokağa çıkamamalarına , korkuyla yaşamalarına , çocukların buna şahit olarak büyümelerine , ölmelerine , çocukların bebeklerin ölmelerine , hastaneye gidememelerine ve daha kötüsü bunlar yaşanırken aynı ülke topraklarının batısında kalanların bundan bihaber olmalarına hayret ediyorum , şaşırıyorum , üzülüyorum .

5|0
    1|0
    • O kadın bundan polis ve askeri sorumlu tutuyor, pkk nin mücadele ederken bu kayıpları verdiğini savunuyor.. o yüzden söylediği yanlış, o yüzden kendini olmayan biri olarak tanitmis. Bütün bu sıkıntılara sebep olan katil bir örgüt var, çocuklari Hendek mayinları ile onlar öldürüyor, ellerine silah tutuşturup askerin önüne atıyorlar.

• Beyazıt Öztürkün samimiyetine inanıyorum, bir vatandaş olarak kendi adıma özrünü kabul ettim ve olaya çok üzüldüm.

Daha dikkatli olunması gerekiyor. Bir kere bulunduğu kanal yanlış. Her şeyi kabul edebiliyorum ama bunu edemiyorum. Keşke istifa etse oradan...

1|0
    1|1
  • A dedim kesinlikle ve arkasındaym

1|0
    1|0
  • yaptı açıklamasını zira onun ne kadar vatansever bir insan olduğunu görüyoruz

1|0
    1|1
  • Haberden bile haberim yok. Şimdi bakacağım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle adam üzerinden oynayıp karalama kampanyası yapıyorlar. Beyaz canımızdır her zaman arkasındayım

3|0
    2|0
Yükleniyor...