Hangi kore dizisi Türkiye'ye uyarlanmalı?

Merhabalar,
Kore fanlarına, Kore dizilerini takip edenlere bir sorum olacak. Biliyorsunuz son dönemde birçok kore dizisinin hakları Türkiye tarafından satın alındı ve Türkiye'de yeniden çekildi. Bir kısmı çok başarılı olurken bir kısmının durumu o kadar da parlak olmadı ama yine de kore dizilerinin çoğunun Türkiye izleyicisi için uygun olduğunu düşündüğümden uyarlamaya en uygun yapımlar bence. Siz sevdiğiniz hangi kore dizisinin Türkiye'de yeniden çekilmesini isterdiniz merak ettim.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsi uyarlanabilir :) boys over flowers playfull kıss the heirs yong pal vallahi cok var ya

1|0
    0|0
    • Aynen hepsi çok hoş ben de düşünmüştüm bunları

• Onu duymuştum çok güzelmiş diyorlar ama izlemedim henüz

• Onuda izle super super

• Eğer doğru düzgün uyarlayabileceklerse She Was Pretty diyorum ben. Ülkemizin böyle şeker sempatik ve samimi dizilere ihtiyacı var bence.

1|0
    0|0
  • My love from another star, the heirs, love me heal me, healer, madan antoine, goong

1|0
    0|0
  • fated to love you veya moorim school veya heartstrings veya the lover gibi daha bir sürü var ama bunlar türkiyede bence odak noktası olurdu

1|0
    0|0
  • açıkçası ülkemizde yapılanların onlar kadar güzel bir tat vermeyeceğini biliyorum mesela man from the stars, my girlfriend is a gumiho tarzındaki dizileri becereyemeyeceğimizi de biliyorum :D bunun için daha bize uygun diziler tercih edilebilir. Fantastiklikten uzak. Çünkü biliyoruz ki bizim fantastik seviyemiz hala sihirli annem, selena... Örnek verecek olursam you are all surrounded tarzında bir dizi olabilirdi şöyle başrolu en az seung gi kadar yakışıklı :D

0|0
    0|0
    • Aynen fantastik dizileri çok güzel aynı kalitede yapsalar keyifle izlerdim ama ben de onlarınki kadar iyi bir iş çıkacağına pek inanmıyorum Türkiye'de dediğin gibi fantastik dizi anlayışı hala çok farklı... Ve evet başrolün yakışıklılığı cidden önemli😃😄

• Hiç biri uyarlanması

0|0
    0|0
    • Evet orjinalinin yerini tutmuyor çoğu uzayınca vs. ama gerçekten güzel olabilecekler de var yani

• Bak hakkıyla yapılanlar var ama bu diziler için geçerli değil bazı filmler güzel ama yine de tr ye uyarlama olmasın

• bence angel eyes

0|0
    0|0
    • Izlemedim onu tavsiye eder misin?

• Evet ilk defa lise dışı bir dizi izledim.

• Merak ettim biraz boş zamanım olsun izleyeceğim😊

Yükleniyor...