Kapat

Ilker Kaleliye asik oldum, siz nasil buluyorsunuz onu?

Ahhh, asik olduuum. Hic dizi izlemiyorum, ama gecenlerde Instagramda "Ilker Kaleli" isimli bir oyuncunun profiline denk geldim, ya resmen asik oldum. Bu kadar mi mutevazi, tatli, akilli, yakisikli olur bir insan. Poyraz Karayel dizisinde oynuyormus, izlemeye mi baslasam ne 😍😀

Evet bunu sizlere duyurmak istedim sadece, o kadar yani, hahahahah iyi aksamlar arkadaslar, ben kaciyorum yine 💃🏻

Not; Sizleri de seviyorum 😌

0|0
93

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ergeni kovun burdan...

0|0
    0|0
    • 20 yasindayim hahahahha 😂😂

• Sosyal medyadan, gizli kullanici olarak yazdigim bir yazi ile kendimi ispatlama cabasina girip seviyemi dusurmek istemiyorum. Ama senin gibi insanlar toplumda ne kadar yargilayici insanlar oldugunu gercekten kanitliyor, ki bu cok uzucu bir durum. Iyi ki bir deli dolu yazi yazalim dedik, ve pozitif olalim dedik, oyle sacma sapan "sevgilimden ayrildim" ergen triplerine girip birsey yazmadik, sadece tamamen "random" bir soru basligi actik, gelen yoruma bak abi... Guleyim mi yoksa aglayim mi? 😂😭

Not; Bu arada "random" ingilizce bir terim, sozlukten acip anlamina bakabilirsin. Ha bu arada, yurtdisinda pharmacy (eczacilik) okuyorum, 4 lisan biliyorum, demek ki senin gibi bir adam bile edemeyen birisine 4 basiyorum 😝 Umuyorum ki "geride kalmis" beynim ile bir gun senin gibi beyinsizlere ozel bir kimyasal formul ile bir iksir gelistirebilirim 😍

• Hadi yat uyu bakalım.. Birazdan öcüler gelecek... ;)

En İyi Kız Görüşü

• tatlı da benim tipim değil:D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• yahu neresine aşık oldun :)

0|0
    0|0
  • Vallaha kanka Poyraz Karayel in en sıkı izleyicilerinden biri olarak Poyraz (ilker) Abiye ben bile aşığım 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yakışıklı adam.

1|0
    0|0
  • Evet doğru hoş adam simdi yani😂😂

1|0
    0|0
  • Yakışıklı sayılır.

1|0
    0|0
  • normal bence

1|0
    0|0
  • Diziyede kendisine de hayranim hemen basla :)

1|0
    0|0
  • Ne güzel seviyor o adam öyle 😍

http://i.hizliresim.com/7MqzaN.jpg

0|0
    0|0
  • tam serseri...

0|0
    0|0
  • Bende beğeniyorum ama burçin terzioğlu yla onu yan yana görünce çok sinir oluyorum hiç yakışmıyorlar

0|0
    0|0
    • Aynen burcin terzioglu ile gorunce bende gicik oluyorum, cok soguk bir kiz :(

• Murat yıldırımla evliyken çok severdim kadını ama ilker kaleli nin yanında ablası gibi falan duruyor itici

Yükleniyor...