Muhteşem Yüzyılımıza Kim rakip olabilir var mı öneriniz?

Muhteşem yüzyılımız olsun şimdiki dizimiz muhteşem yüzyıl kösem olsun kim bize rakip olabilir kösemimiz muhteşem yüzyılımız kadar başlıyamadı üzgünüz ama arkasındayız toparlanıcaz biran önce geen hafta üzdü bizi ama muhteşem yüzyılımız bize gurur verdi pislikleri korkuttu ezdi geçti zengin bütçemiz ve geniş kadrolarımız karşısında kim bize karşı gelebilir ki be kanuni yi oynayan halit ergençimiz yeter be maşallah şu sözleri söyledikçe gururlanıyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ömrünü at sırtında islam 'ı yaymak için geçiren ecdadımızı kadın düşkünü olarak gösteren, sanki Osmanlı zamanında kadınların saçma bir şekilde g*t baş açık dolaştığı gösteriliyor. Osmanlı da bir padişah ne saraydakilere ne de halka 'kullarım' diye hitap etmez tam bir rezalet, Osmanlı Devleti' ni Osmanlı olarak değilde Bizans olarak gösteriyorlar ve ne yazıktır bu dizi yabancı ülkelerde izleniyor ve yabancılar bunları gerçek Osmanlı sanıyorlar. Dizide ki tek amaç Osmanlıyı karalamak kötü gostermek. Her şey yalan yanlış ve çoğu insanda bunun farkında. Bunlar benim kendi fikirlerim. Sizler bunları söylüyorum diye bana hakaret edebilirsiniz ama bu beni düşürmez aksine sizin kalitenizi gösterir. Diriliş Ertuğrul 'u severek izliyorum. Hadi eyvallah

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne bicim soru? O kapasitesiz senaristlerle isleri zor.

0|0
    0|0
    • muhteşem yüzyılı söyledim kösemi de içine aldım devamı olduğu için asıl soru muhteşem yüzyıla kanuni zamanına yani

• şu yönden haklı ibrahim deli olduğu için devleti yönetemezdi ondan karışık zaten sultan ibrahim dönemi 4. murad kösemin diğer şehzadesi olan şehzade kasımı öldürmeyecekti o zaman o konuda hata yaptı 4. muradın şehzadeleri erken yaşta öldü şehzade kasımı ve şehzade ibrahimi bırakmalıydı şehzade kasım padişah olsa karışıklık olmazdı belki oda 1638 yılında idam ediliyor

• Aman hepsi manyakmis iste. Kurumsal bir devleti akil edemeyip herseyi bir hanedanin mutlak otoritesine gore ayarlamaya calisip bu ugurda her seyi mubah gormelerinin sonuclari.

O yere gore sigdirilamayan Fatih'in temelini attigi sorunlar bunlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• O şanlı osmanlı tarihimizi yalan yanlış tanıtanları Allah bildiği gibi yapsın.

1|0
    0|0
    • hiç kesinlikle yanlış yok kardeşim siz yanlış konuşmayın

• Sizin gibi zihniyetlerle bu ülke nereye gidiyor.. Ecdadımızın, verdiğimiz onca şehidin kemiklerini sızlatan gençlik. Aşlah hepinize akıl fikir versin. Cinsellik içeren her şeye güzel gözüyle bakan bu nesle nasıl emanet edilecek bu topraklar.

• dur bakalım 1 beni tanımıyorsn beni sorgulayamazsın 2 osmanlıda da cinsellik vardı haremde 500 e yakın cariye vardı 3 dizimiz beğenilerek izleniyor 200 milyonu aşkın seyircimiz var zoruna gtmesin edepli ol

Erkekler Ne Diyor 2

• İzlemiorum

0|0
    0|0
  • terörist oynuyor artık izlemeyı bıraktım

0|0
    0|0
    • çok ayıp insanların günahına girme beren saatimizin arkasındayız güzel kadındır tatlıdır

• gzline bişi dedim yok lakın sewdım sanatcının ermenılerı desdeklemesı watan hanınlıdır

• kimseyi sorgulayamazsın görmediğin bilmediğin bir şey hakkında kimseyi suçluyamazsın

Yükleniyor...