Kısmetse Olur evine Ayça geri döndü, senaryo inandırıcı mı?

Senaryo yapımcısı her kimse göze soka soka bize inanmayın ama eğlenmek için oturun izleyin diyor resmen. Ayça'nın geri dönmesi beni olaydan iyice soğuttu. İnandırıcılığı olmayan bir şeyi insanlar uzun süre izlemez sonuçta.

Kısmetse Olur evine Ayça geri döndü, senaryo inandırıcı mı?
Siz inanmasanız da izliyor musunuz?

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma izlemeyin izlettirmeyin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dizi niyetine izliyorum😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İzliorm sjsj

0|0
    0|0
  • Zaten bunu izleyenlerin beyni yanmıştır.. Türkiye'de her zaman saçma şeyler izlenir.2 erkek 2 kız koysam birazda üstüne küçük bir entrika, aşk bak nasılda izliyorlar

0|0
    0|0
  • aptalmısınız arkadaşım siz zaten gerçek değil hepsi kurgu veya doğaçlama kurgu gerçeklik payı yok nasıl anlayamıyorsunuz bukadar kör olmuşsunuz ya program güzel ona lafım yokda gerçekmiş gibide izlemeyin şunu artık!

0|0
    0|0
  • böyle programlar kendini göstermek isteyen oyuncularla dolu

0|0
    0|0
  • Haha ya bu saçmalıkları oturup izliyor musun bir de 😎

0|0
    0|0
  • Ne inanırım ne de izlerim saçma saçma programlar

0|0
    0|0
  • Bu ayçadan bir yol olmaz, tam bir kaşar cıvık bayan tipi...

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Erkeklerden Serhan gitti neden bir erkek daha gelmedi onu anlamadım. Ayrıca Ayça'yanın gelmesi için erkekler evinden oy alması gerekiyordu. Bencede saçma olmaya başladı.

0|0
    0|0
  • İnandırıcılığı zaten yok, senaryo güzel oyuncular eğlenceli

0|0
    0|0
  • Oha ! Ayça ne yüzle döndü. emreye mi oynyck yine. ya gecen instagramda bir yazi okuduk kismetse olur gercrkleri diye bir sayfada kz yazmşki babam orda temizlikci demisler ki adama gelin sizide bir hafta çkaralm sonra eleriz.. Hepsi ajanstan daha önce ceyda evlenmiş laan mehtap kapalymş filam seneryo boku çktı !! Seda akgülden halkı kandracağını beklemezdim

0|0
    0|0
  • Hayır asla ne bu programa, ne evlilik programlarına nede moda programlarına bakmıyorum. Türk televizyonlarındaki programların kalitesi ortada. Bütün kanallarda böyle programlar var, Tv izlemekten sıkıldım.

0|0
    0|0
  • Sen zaten inanıyor musun bu saçma he şeylere kuzum? Her yerde ifşalar mevcut otur onları izle. Zaten dönüp bakasın gelmez daha.

0|0
    0|0
  • Vallaçok çok kötü bir program ama nasıl oluyors

0|0
    0|0
  • İnanmadığım an izlemeyi bıraktım.. Boş fasa fiso hepsi

0|0
    0|0
  • Dizi niyetine izliyorum😂

0|0
    0|0
  • Ayça döndü mü inanmiyorumm emre ne yapti peki