Seda Akgül'ün bu cümlesine katılıyor musunuz?

Dün yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasında sunucu Seda Akgül Böyle bir cümle etti.

"Kadın kadın'ı her zaman anlamayabilir ama erkek erkeği her daim anlar, gerek bir bakışından gerekse bir sözünden"

Peki ya siz bu cümleye katılıyor musunuz?

0|0
70|107

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 106

• Kadınlar detaycıdır, ve bazen detaylarda boğuluyorlar.

Erkekler arasında mavi denildiğinde akla bir mavi gelir.

Kadınlar arasında mavi denilse, saks mavisi mi, tukuaz mı, açık mı, koyu mu? Onlarca mavi sayar.

Kadınların erkeklere göre kendi arasında anlaşması zordur, nedeni detaycılık..

8|2
    1|0
  • su acidan bakarsak hakli.
    kadinlar dolaylidir pembe rengi istiyorlarsa kirmizidan baslarlar maviyu bile alabilirler
    erkekler dolaysizdir gider pembeyi alilar.
    dusunce mekanizmalari farkli oldgu erkekleri anlamak cok daha kolay

1|2
    1|0
  • kadın kadının düşmanı!

2|0
    0|0
  • Kadınlar her zaman bencildir, kendisini sürekli birileriyle kıyaslar ve her zaman üstün olmak isterler. Bu yüzden de kimseyi anlamazlar. Ta ki bir çocuk sahibi olana kadar. Çocuklarını gayet iyi anlayabiliyorlar, o bencillik kalkıyor. Tabi bu konuda da istisnalar var.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum ama o programdaki kişiler gerçek değilmiş YouTube baktim ve gördüm yarışma biraz düzmece onlar model vr oyuncularmis reyting için kural cümleler ama doğru

0|0
    0|0
  • bence yanlış bu olmamalı

1|0
    0|0
  • Kadinlar genelde kararsiz dengesiz oldugu icin tabiki dogru bir tespit.

0|1
    4|0
  • savaşlar onun için çıkıyor

0|0
    0|0
  • Yok erkeklerde çoğu zaman anlamıyor

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye ve konudan konuya değişir erkekler biraz düz mantık olduğu için basit düşünüyor ama hepsinin kafa yapısı aynı değil eğitim yetişme şekli... vs. nedenlerden dolayı değişir örneğin askerde yüzlerce erkek aynı yerde fakat anlaşa bildiğin
    3-5 kişi sonuç olarak kadınlar erkek olmadıkları için erkeklerde kadın olmadıkları için birbirleri hakkında böyle mitler üretebiliyor bakışından imasından falan birbirlerini anlayamıyor gözlemlerime dayanarak diyebilirim ki bu bayanlarda daha fazla olan bir durum genelde bir çok şeyi ima ettiklerinden olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kadınları erkeklere sormak kadınlara hakarettir tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Katıldık gitti kanks

0|0
    0|1
  • Evet katılıyorum eğer bir adamda art niyet varsa anlarım ama kadınlardan bir halt anlamıyorum ne istiyorlar çözemiyorum çünkü

0|0
    0|0
  • kısmetse olur nedir m*k ya programlara bak sonra ben kötüyüm bunlar iyi mükemmel insanlar ben sövünce sövdü oluyor m*k

2|1
    0|0
  • Doğru sayılmaz bazılarını anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Kadınların çok fazlasıyla komplike düşündüğünden dolayıdır ayrıca erkek erkeği kıskanmaz varsa kardeşimin birşeyi iyi ki var iyi olsun derim istememde kıskanmam da

0|0
    0|0
  • İçte kıskançlık olduktan sonra, anladığı şeyi bile anlamamış gibi yapabilir kaıdnlar.. Hiç bir kadın başka bir kadını çekemez. Bazı kızların en yakın arkadaşlarının erkek olması da bu sebepledir..

Erkek nettir, sevdiği kadını kıskanır ama gidip bir erkeği kolay kolay kıskanmaz.

0|0
    0|0
  • saçmalamış o her kimse..

0|0
    0|1
  • Katılmıyorum.

Erkek gerektiği zaman hüzününü saklayıp kendisi bile anlamaz.

Ama kadın her halükar da kendini belli eder.

0|0
    0|0
  • Aynen o sekik. 2 kadin bir arada yasayamazken. 100 erkek bir arada hic bir sorun olmadan gecinebilir. Bu da birbirlerini anladiklarindan kaynaklanir. Istisnalar olabilir. Fakat ekseriyeti boyledir

0|1
    1|0
  • Valla kadınları bilmem de ben erkekleri bakisindan anlarım. Aslında insanları anlarım genelde.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru. Kadınlar birbirleri ile olan ilişkilerinde çok farklılar, her anlamda. Ama iki erkek birbirini her türlü anlar bence de.

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Katılmadım

0|0
    0|0
  • Doğrudur. O yüzden giyiminize karışıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Tek favorim Emre. En delikanlısı o göz gezdirmiştim geçen yoksa izledigimden değil :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar yaratılış olarak çok yönlüler. Erkeğe nazaran biraz daha farklı ve karmaşık olabiliyorlar. Bu sebeple söylenen söze ben katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Bunu sabit kurla dalgalı kur kıyaslamasıyla yapabiliriz

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Genel gecer bir cumle bence mantiksiz fizik kurali ddgilki bu.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    76

Kızlar Ne Diyor 70

• Kadinda anlar hatta kadin kadinib icini bilir ama iaine gelmeyen durumlarda cogu zaman anlamazliga vuruyor kadinlar. 😊

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum kadın kadını mis gibi anlar, sadece anlayış göstermez veya söyledikleri kabul etmez. Erkekleri küçük detaylere girmez, genel bakar ve dış görünüşten veya yaşından dolayı polemiği yapmaz bu yüzden daha anlayışlı olur. Kadınlar daha çirkef olup detaylara, anılara, gereksiz konulara takılıp kalırlar.

0|0
    0|0
  • Erkek birbirini hep korku kollar ama kadınlar hemcinslerine erkeklerden daha acımasız davranın doğanın bir kanunu olsa gerek

0|1
    0|0
    • Kadın da olsa erkek te olsa hem cinsler genellikle birbirlerine daha acımasız davranır bu da canlılardaki ilkel dürtülerden kaynaklıdır

• Böyle gerzekçe bir sözü daha vardı bunun.
    Gündem olmak için arada böyle yumurtluyor işte. Ölü taklidi yapın, susar.

0|0
    0|0
  • Mal o ya saçmalıyor hep konuşmayı bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Ne bilim buda bir genel geçer bir söz değil bence

1|0
    0|0
  • Bence doğru. Çünkü biz kadınlar çok karmaşığız bazen biz bile kendimizi anlamayabiliyoruz. Ama erkekler düzdür detaycı değillerdir onlara göre hayat daha basittir.

0|1
    0|0
  • Bu kadının galiba psikolojik sorunları var. O programı sunsam benim de olurdu gerçi...

1|0
    0|0
    • O derece :D
      Bence birbirini tanımayan kisilerden bahsediyor

• Kadın programın başından beri diyette ondan olabilir uzun sureli diyetlerde psikolojisi bozulabiliyor insanların :-P

• katilmiyorum.

0|0
    0|0
  • erkek olmadığım için bilmiyorum ama geneli için doğrudur. kadınlar birbirini anlamıyor. hatta eşcinsellerden örnek vericem. kadın ilişkilerinde hep bir buhran hep bir ağır roman.. geyler gayet mutlu ve eğlenceli.
    bu arada bence de bulutlar iyi ki var.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum kadın kadının düşmanı kadnlar birbirlerini kiskanir çok üzücü bu durum keske kadınlar birbirine destek olsa her konuda bakiyoruz mesela evli bir adamla bazi kadnlar iliski kuruyor aslında kadin kadini anlayabilse keske bu kıskançlıklar olmasa hepimiz birbirimize destek olsak

0|0
    0|0
  • Bence tam tersidir erkekler anlamazya birbirlerini bir kiz sevgilisine yakinlasan bir kiz gorurse misal bir bakis atar kiz hemen anlar ve uzaklasir ya da anlar ve kavga cikar biz birbirimizi daha iyi anlariz😁😁

0|0
    0|0
  • kadın kadını her zaman anlamaz değil. her kadın her kadını anlamaz. ve her erkek de her erkeği anlamaz. bayanın sözüne katılmıyorum ayrıca erkek olmadan bir erkeğin diğer erkeği her daim anlayıp anlamayacağını da bilemez.

0|0
    0|0
  • Kadınlar karmaşık varlıklar. Anlaşılamıyoruz bazen.

0|0
    0|0
  • Ne seda akgülmüş mübarek 😄 Ne soru soruldu hakkında

0|0
    0|0
  • Kadınlar o kadar zor, anlaşılmaz demek istiyor. Hemcinsinin bile çözemeyeceği kadar asjs. Doğru olabilir.

0|0
    0|0
  • Haber programi sunarken ne severdim bu kadini. Evlilik programi yapinca kafasi gitti biseyler oldu. Oda bekar ondan mi acaba?

0|0
    0|0
  • Biz kadınlar karışık insanlarız.. Duygudan duyguya geceriz.. kalbimizin bir odası varda o oda da 10 çekmece daha vardır her çekmece aynı değildir kimseyle

0|0
    0|0
  • Genelleme var. katılmıyorum. konuya göre ve insana göre değişir. Insan Empatiden yoksunsa ve bencil yapidaysa kimseyi anlayışla karşılamaz.

0|0
    0|0
  • Haklı

0|1
    0|0
  • Katilmiyorum kimse kimseyi icini dokmedikce anlayamaz

0|0
    0|0
  • Katılıyorum kadın kadına düşman çoğu zaman.

0|1
    0|0
  • Kimse kimseyi her zaman anlayamaz

0|0
    0|0
  • istemeyerek ve üzülerek olsa da katılıyorum kadınların birbirini yeterince kollamadığını düşünüyorum her konuda

0|0
    0|0
  • sanmıyorum kadınlar da gayet iyi anlar birbirini.. saçmalık

0|0
    0|0
  • Kadın çok yönlü düşünen bir varlık, erkeklerise genel olarak düşünce ve tepkileri sabittir. Bu sebepten böyle söylemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Ya bu kadın sadece sunucu mu? Çok bilmiş konuşuyor da

0|0
    0|0
  • Cinsiyetçi cümlelerin hiçbirine katılmam

2|0
    0|0
  • Kadin haklı "anlamayabilir" değil de "anlamak istemiyor olabilir" diyelim buna.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    40
Yükleniyor...