Sizce toplum mu televizyon dizilerini etkiler, yoksa televizyon dizileri mi toplumu etkiler?

Elbette ki dizilerden mantıksız bir şekilde etkileniyoruz toplum olarak.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkı Memnu ve Kavak Yelleri sayesinde eski sevgililerimize yenge der olduk, yer yer de aşkım derken yengemizlermiş meğer farkında varamadık. Varın gerisini siz düşünün...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tv toplumu çoktan etkiledi bile ülkenin haline baksana

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence diziler daha çok etkiliyor lise gençlik dizilerine bakacak olursak yayınlandıkları dönemdeki liselileri yansıtmıyorlar ama bir kaç yıl sonra gelen liselileri tam yansıtıyorlar çünkü onlar lise ortamı böyleymiş diye liseye gitmeden onu gördüler.

1|0
    0|0
  • Etkiler

Sevişmeyi her bölümde deli gibi sevisen ask-i Memnu dan öğrendik

1|0
    0|0
  • toplumun etkilediği bişi yok. bu toplum hemen herşeyden etkileniyo. bir makarna kömüre oy satıyo ve tüm yaşam sistemini dizilere göre şekillendiriyo

1|0
    0|0
  • Herikiside

1|0
    0|0
  • Toplum etkileniyor dizilerden

1|0
    0|0
  • Aktif binis hayatim var nasil olurda millet dizi izliyor anlamiyorum

1|0
    0|0
  • Bizi yabanci toplumlar ynettigi icin dizilerde diaarda nasilsa ayni sekil ulkemizde dizilere enjekte ettigi icin dzler toplumu etkiler

1|0
    0|0
  • Televizyon toplumu etkiler.

1|0
    0|0
  • Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı Tavuktan çıkar der gibi oldu

1|0
    0|0
  • İlişki 2 kişi arasında olur yani ikiside 😀

1|0
    0|0
  • Televizyon dizileri toplumu etkiler.

1|0
    0|0
  • Tv toplumu etkiliyor

1|0
    0|0
  • Hersey insanlarin elinde

1|0
    0|0
  • Ben boşuna demiyorum aptal kutusu abi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Toplumun etkisi sadece onlarin konusuna ola bilir. Yani toplum ne talep ederse (sacma sapan ask hikayeleri, liseli kizlarin hayallerini susleyen hayat ve s) onu yaparlar. Ama genellikle diziler topluma asiri etki gosterir, cogu zaman olumsuz yonde. Gercek haytta olmasi pek mumkun olmayan seyler arzu etmelerini saglar

1|0
    0|0
  • tv dizileri toplumu maffetti

1|0
    0|0
  • tv sosyal medya etkıler. tv de ne cok gözdeyse (muhtesem yuzyıl) o zamanın motıflerı suankı hayata atılıyor hemen. bu yuzden he bı toplum yapılmaya calışılyor turkıye

1|0
    0|0
  • diziler filmler halkı etkiliyor. kültürümüzün tersine olan şeylerin bilinçli olarak propagandası yapılıyor. sanki öyleymişiz ya da doğru olan oymuş gibi.

1|0
    0|0
  • Diziler toplumu etkiler.

1|0
    0|0
  • Toplum artık hiç bir şeyi etkileyecek durumda değil. :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle diziler toplumu fazlasıyla etkiliyor.

1|0
    0|0
  • karşılıklı bir etkileşim var

1|0
    0|0
  • bizim ülkemizde güncel olaylar çok az yer alıyo dizilerde. bizim için diziler toplumu etkiliyor

1|0
    0|0
  • Tv izleyiciyi etkiliyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...