Koray Avcı'yı seviyor musunuz?

Gebzeli organizatör Çiler Boylu, Koray Avcı konseri yaptığına bin pişman oldu.

“Yıllardır bir çok sanatçı ile çalıştım dikkat edin Sanatçı diyorum…
Ama öyle birine denk geldim ki, Sanatçı asla değil, adam hiçte sahnede gözüktüğü gibi değil ,çok şaşırdım, çokta pişman oldum. Hani derler ya dün b. oktun, bugün koktun!
Adam ayakkabısını bile yanındaki çalışana giydirtiyor, ağzı bozuk sürekli küfrediyor, inanılmaz şımarık ve ukala, ses detone, sahne ışık ses görselliği ile kapatıyor kötülüğünü, Mikrop kaparım diye hayranlarıyla fotoğraf çektirmek istemiyor ve zorla ikna ediliyor. Fotoğraf çekilen bir kardeşimiz “abi benim uzun saçlı halimi sana benzetiyorlar”diyor ve beyefendi çocuğa şu cevabı veriyor;”Gö.. me benziyorsun”Ve o kardeşimizde sırf bizlerin hatırı için ben çıkayım o zaman diyor “si. Git diyor, sahneden insanlara güya şaka yapıyor, manyak,öküz diye hitap ediyor, Gazeteci arkadaşlar fotoğraf almak ve röportaj yapmak istiyor, adamlardan basın kartlarını istiyor ve menajerini azarlıyor, kulisin önünde fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarına kulisten çıkıp bağırıyor,çok gürültü yapıyorsunuz bütün ses içeride ve rahatsız oluyorum diyor, yanında çalışanlar sürekli insanları ikaz ediyor şşşşt susalım lütfen diye ve daha neler neler! Ölür müsün,öldürür müsün!
Suç bizde aslında suçumu kabul ediyorum. Bu tiplere prim yaptırıyoruz.
5 kuruş para kazanmayın, ama değecek, gerçekten hak eden insanlarla iş yapın, özellikle organizatör ve menajer arkadaşlarıma söylüyorumOna laf eden bazı sanatçıları kınıyordum, ama adamlar tanıyor biliyormuş, onlardan da özür diliyorum''

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Kisiligini bilemiyorum ama sarkilarini dinlerim biraz ilgilendim bir ara oldukca fazla dinliyodum ama o piyasadaki hangi adama sorsan Koray Avci diye yüzünü eksitip cogu ben o adami çalmam falan diyince biraz anlamadim degil ama tabii bu yazilanlarin dogrulugu nedir bilmiyorum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevrim ama dediğinde sonra şimdi bir düşünmeye basladm

0|1
    0|0
  • Hiçbir şarkıcıyı kişiliği icin sevmedim. Öyle olsaydı Ahmet Kaya da dinlemezdim Sezen Aksu'yu da Yıldız Tilbe' yi de :)

0|0
    1|1
  • Ciddimisinnn cok şaşırdım 😯😯 basi anlamadim sen nerde duydun gordun bunlari konserine gittindemi

0|1
    0|0
    • organizatör Çiler Boylu söylüyor bunları. Çiler Boylu diye yazarsan haber sitelerinden görebilirsin

• Evet gordum ama cok mutlu oldunu soylyyo facede yaptigi konserden dolayi ilgincc

• sevmiyorum bir türlü sevemedim şu herifi

0|1
    0|0
  • Evet bunu okudm , sonradan görme insanları sevmem. Sadce Sen şarkısını dinliyorum ve beğeniyorum

0|1
    0|0
  • Kendisini pek tanımıyorum,

0|0
    0|0
  • Üff, çok sürmez atılır köşeye.

1|1
    2|0
  • Ben sesine bakarım beni anlatan şarkılarını dinler geçerim nasıl biri nasıl konuşuyor umrumda değil

0|0
    0|0
  • Depresyon yoldasimdir kendisi karakterini bilemem ama sesini begeniyorum

0|0
    0|1
  • Söylenenlerin doğru veya yanlış olup olmadığını bilemeyiz o yüzden Koray Avcı ya hakaret yağdırmak yanlış olur sesi detone falan filan diyor olabilir insaniz dört dörtlük olamayız sonuçta bu sesinin güzel olmadığı anlamına gelmez aksine sesi gayet güzel bence çekemiyorlar şu an büyük ilgi gördüğü için o yüzden nedense inanasim hiç gelmiyor bence gayet iyi bir insan umarım söylenenlerin hepsi yalandır ki büyük ihtimal öyle çamur at izi kalsın hesabı çamuru atıyorlar işte

0|0
    0|0
  • akrabam olur kendisi
    inanmayanlar olacaktir ama koray abinin akrabasi illaki vardir demi? ve bende onlardan biri oluyorum

0|0
    0|1
  • Guzel parçalari

0|0
    0|1
  • Kesinlikle inanmıyorum bu yazılanlara. Benim kuzenlerimde koray avcıyla fotoğraf çektirdi gayet gülerek sarılıyor. Hem öyle bir insan olsa ekrana kesin yansır bir şekilde. Adamın yükselişini baltalamaya çalışıyorlar

1|1
    0|0
  • Şarkılarını dinlediğim kişilerin hayatlarıyla cok ilgileneseydim ne serdar ortaç ne de ebru Gündeş dinlerdim

0|0
    0|0
  • severmmm

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim tanıdığım tek Koray avcı Kadıköy de 90+2 de fenere tıkayan adamdır gerisini tanımam etmem

gerçekten yazılanlara göre bir herif ise çok yazık

1|2
    2|0
  • Seviyorum ama sadece şarkı söylerken mümkünse konuşmasın :D Biraz değüşük

0|1
    0|0
  • Sevmiyom

0|1
    0|0
  • Sen sarkisini seviyom. gerisi hikaye kendiside hikaye

0|1
    0|0
  • sarkılarını evet kendisini hayır

0|1
    0|0
  • Severim. yazdıklarına da inanasım gelmedi. İnşallah yalandır...

1|0
    0|0
    • Ben yazmadım. Organizatör Çiler Boylu konser hazırlayacakmış Koray Avcı için fakat pişman olmuş. Haber sitelerinde gördüm

• Zülfikar ı cesurca beyaz show da gösterdi... Herkesin harcı değil 😉👍

0|1
    0|0
  • Sesini hiç sevmedim

0|0
    1|0
  • sevmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...