Breaking Bad'in yeniden başlaması güzel mi, yoksa bıraktıkları gibi kalsa mıydı?

O son sahneyi olduğu gibi hatırlayıp efsaneleştiği gibi kalsa bence daha iyiydi.. Görüşlerinizi merak ediyorum 😇

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Aaaaa kaldığı yerden devam mı edecek :/ Umarım canım dizinin içine etmezler

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sayende öğrendim teşekkür...
    nolursa olsun iyiki başlamış derim izlerim. o kadına sağlam bir ders verilmeli:)))

0|0
    0|0
  • yenidenmi başlıyormuş? ee bizim walt öldü napacagık.

0|0
    0|0
  • Yeniden mi başlıyor?

0|0
    0|0
  • Tekrar mı başladı hani nerde link ver bari

0|0
    0|0
    • Ya Aaron Paul instagram hesabından paylaşmış hatta tag açtılar Badisback diye ama tam bilmiyorum doğru değildir umarım

• Wlater Reyiz bu şerefsiz* yüzünden öldü, tam gidiyorken sigaraları farkedip geri dönmeseydi Walt Reyiz yaşıyor olurdu inanmayın böyle karaktersizlere.

• Asıl Jesse onun yüzünden oraya düştü kurtarmak zorundaydı onu

• Böyle bir sorulur da sen nasıl olmazsın sitede... :(( @yagmurr18

0|0
    0|0
  • Yok yahu, başlayacağına emin misin? Bence gerek yok, o zaman Dexter ve house da isteriz 😊

0|0
    0|0
    • Bu arada instagramda gördüm, yeniden başlamıyor, eski bölümleri en baştan yayinliyorlar 😀 panik yok 😂😂

• Ya ben zaten instagramdan önce gördüm twitterda falan

• yenüdenmi başladı güldürme 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Aaa yeniden mi basliyomus?

0|0
    0|0
    • Öyle söylüyolar yalandır umarım

• Avukatin dizisi cekiliyodu enson ama hic izlemedim. O komik avukatin hayatini anlatan. nasil oyle davalar aldigini neden oyle bir avukat oldugunu falan anlatan ama breaking bad yeniden cekilmez. Ayrica metaforlarina baktinmi hic dizinin?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne diyosuuun çok güzel bisey bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...