Ben aşık oldum galibaaağğğ?

Esra Erol'daki Melih bey ne kadar da karizma ne kadar da şapşik ne kadar da espirili ne kadar da bir o kadar duygusal ve hoş bir çocuk değil mi ya? Üsteliiik ben Başak burcuyum ve o oğlak. Muhteşem uyum. Offf bugün gelen talibini geri çevirdi ne kadar mutlu oldum anlatamam😂 Kendimi fazla kaptırdım galiba😔 Sizce aşık mıyım? İmkansız bir şey ama çok beğendim yaa napcam? Kendimi gerçekten çok fazla kaptırıp üzülmekten korkuyorum. Dizilerde falan beğendiğim oyuncular oluyo ama çok kaptırmıyorum kendimi. Bu ise adeta hayalimdeki kişi gibi diliriciğimmm.

Güncellemeler:
Yaa Melih'e talip gelen Dilcan'a sana evet demiyim ama program dışı yine görüşebiliriz demiş. Bunu duyunca bir tık soğudum kendilerinden. Niyeti başka diye düşünüyo insan. Sizce kızı kırmamak için mi öyle söylemiştir, kız bire bin katarak mı anlatmıştır yoksa bu çocuğun amacı ne? Bence evlilik için yeterinxe olgun diil.
İzliyonuz mu şu an? Melih'e talip çıkacak mı sizceee

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Zaten herif evlenmek için çıkmış oraya git bir çay iç yavrum😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bence evlen kurtul hafız

1|0
    0|0
  • Bende ona ilk gelen talibi olan kıza gidecem. :D ahsaha

0|0
    0|0
    • O kız çatlaq ya😂

• Ahaha :D hepsi Oraya reklama geldi hatta melihte reklama geldi o çocuk yakında model oyuncu olur.

• Ya ben de düşündüm. Dizi teklifi falan alır yakında. İyice kafayı yerim. 😭

• bir cesaretle sen çıkarsın şimdi esra erola :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun teyze

0|0
    0|0
  • Yaw daha çocuk bu karakteri oturmamış kişilik sıfır Nasıl konuşulacak edilecek onu bilmiyor ünlü olmak için gelmiş Oraya resmen ama yok öyle bir tipleme Melih Erdem yaz İnstagram da çıkıyor

0|0
    0|0
    • Konusmasını biliyor bence. Sosyal medyayı bugün kapadım diyoduu

• Neyse sana hayatta başarılar kişi kendisinden sorumludur yasını basını almış bir insansın az daha olgun düşün yeter sana sen büyüklerinin söylediği tiye alma gün gelir çok pişman olursun.

• Yav ne kadar abarttın. Tabiki de ona talip gidip evlenmeyi düşünmüyorum. Benim kriterlerime uymuyo bikere. Sadece beğendiğimi belirttim... onun tipinde daha uygun biri olsa ne güzel olur diye düşündüm sadece😁

• olgunlaşmamış bir ergen halen..

0|0
    0|0
  • Onun da oraya çıkma amacı bu zaten

0|0
    0|0
  • bir çay için bence :D

0|0
    0|0
  • Git evlen saçmalamak senin işin ! Burçlar evlen diyorsa evlen kesin

0|0
    0|0
    • Ne alaka hayal kurmak bedava ayrıca burç uyumu da önemli

• Hmm aşk değilde seviyorum o da seviyor sanırımda bence uzun sürer gibi :)

• Hayırlısı nasip kısmet😊

Kızlar Ne Diyor 10

• Sende bendensin ya😂😂 bende dizi/filmlerdekilere yakışıklılara çok çabuk aşık oluyorum🙈🎉💕

2|0
    0|0
  • o cocuk harbiden cok yakisikli ya sjfhsj

1|0
    0|0
    • Beğenmeyen birini tanımıyorum ya süper bişey

• Git kizim yerse 😂 cocuk zaten evlenmeye cikmis oraya

• Aynen ama yemiyo😂 Uzaktan seveyim ben. Bir de taliplerini geri çevirsin diye dua ederim anca😜

• Hiç yakışıklı bulmuyorum, kişiliği bile oturmamış daha. Ergen bildiğin. Bence çok kaptırma kendini öyleleri etrafta çok var.

1|0
    0|0
    • Benim etrafımda yokk. Kolay beğenen biri değilim ama bu adeta mikemmel😃 Fakat sana da hak veriyorum...

• Git katıl oraya 😂😂

1|0
    0|0
  • Git bence katıl.

0|0
    0|0
    • Yok o kadar değil...

• Bence ikiside neden katıldığını bilmiyor kız para için olabilir. Erkek ise tanınmak için berber işletiyormuş ya birde

• Konuşmasına falan bakılırsa gayet evlenmek için çıkmış gibi duruyor ama emin olamadım ya. Show da yapıyor olabilir 😐

• hoş evet ama o evliliğe hazır değil sadece evlenmek istiyor

2|0
    0|0
    • Ben de öyle hissettim daha çocuk gibi sanki.. Aslında olgun konusuyo ama işte...

• tm vazgeçtim hayırlı akşamlar güle güleee😳😳😳

• güle güle

• aferim süper

0|0
    0|0
  • Başvursana :D

0|0
    0|0
    • Ben yurtdışındayım artı o özgüven yok oraya çıkıp konusamam😂

• Git kap gel kızım. Kim tutar seni. Şansını deneyebilirsin sonunda ölüm yok ya

0|0
    0|0
  • melih bey kim tam hatırlamıyorum? git talip ol bence ;)

0|0
    0|0
    • Genç olan çocuk❤️ Yeni gelmişşş dhaa çok küçük duruyo aslında. sesi de spr hoff

• hmm talip ol bence :)

• Yok ya benimkisi öylesine bişey :)))

Yükleniyor...