Yabanci ve fantastik diziler?

İzlediginiz veya önerdiğiniz fantastik diziler varmi? ya da herhangi akisi iyi olan bir dizi

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Arrow ve teen wolf. Tavsiye ederim 😉

0|1
    0|0
    • Teen wolf tarzim degil ama arrow ve tje flash acayip hosuma gidiyo

• Tahminimce sinema vsde seversindir sen simdi :) bide bir rica mesajdan yazarmisin bildirime girerken arada atiyo beni siteden :)

• Evettt 😊 sinemayı da severim ama ondan daha fazla iyi bir okuyucuyum desem yalan olmaz 😉 ya ben bu sitede çömezim biraz sen atar mısın mesaj?

En İyi Erkek Görüşü

• Iştee yıllardir bekledigim soru bekle yaziyorum en guzelleri fragmanlarona bakarsin

0|1
    0|0
    • Yaz bakalim :)

• Yok cikmicak diye biliyorum. Ben merlinin finaline sinir olum ya sen git 5 sezon boyunca arthurun ogrenmesini bekle arhur ogrensin 10dk sonra ölsün. Ama tabi efsane sahnelerdi final bolumleri aglatti yani

• Sorma yaaa sinirim cok bozuldu zonunun oyle olacagolacagini ogrensem izlemezdim kac gun sinirim gecmedi :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Game of Thrones, Arrow, Supernatural-Teen Wolf, Heroes, The Walking Dead, The Wampire Diares, The Flash, Merlin. Hepsini izledim ya da izliyorum.
    Fringe favorim ama daha çok bilim kurgu kategorisine giriyor.

1|1
    0|0
    • Bunlarin hepaini bňde izledim ve izlemekteyim sende bndensin :) yeni sezon ve bolumleri beklerken bosluk kapatma amacli ariyodum cok oneri aldim bakociimm bir onlara yarin :)

• orphan black kesin öneririm altyazılı ama tam fantastik aksiyon

0|1
    0|0
    • Yabanci film veya dizi izlersem eger kesin altyazi olmali hersey daha iyi anlasiliyo adamlarin emegini gorebiliyosun :) dublaja karsiyiz :) bir bakicam buna :)

• kesinlikle bak komedi istersen friends 2 broke girls dram istersen jane the virgin sonra bilim kurgu doctor who supernational (yanlış yazmadıysam eğer :D )

• Evet onlari biliyorum arasira acar izlerim :)

• Teen wolf game öf Thorns

0|1
    0|0
    • Teen wolf tarzim degil game ofuda izl8yorum yeni sezonu bekliyorummm

• 23 yaşındasın zaten sonra belki olur jsjsj ama zaten genelde ingilizce konuşan erkekler çok sempatik oluyo Barry de öyle ses tonu değilde konuşması gülüşü filan baya müko

• Yok ya ses tonumu seviyorum ama iste ondakini duyana kadar :) ama kizlar sempatik olmuyo yaa :) daha saskin duruyo :)

• Arrow, the flash, smallville

0|0
    0|0
  • the 100 derim

0|0
    0|0
  • The vampire diaries

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Flash süper bence

0|1
    0|0
    • The flash favorim benim yaa :)

• Yardımım dokunduysa ne mutlu bana. İyi geceler :)

• İyi geceler fazlasiyla bir auru oneri aldim hepaine bakicam yarin :)

Yükleniyor...