Yabancı dizi önerisi olan var mı? Filmde olur?

Yabancı dizi önerisi olan var mı? filmde olur akılcı bilim kurgu filmlerini cok seviyorum cok film izledim bulamıyorum artık dizi olarakta hep yeni sezon ve ya bölüm bekliyorum cok tıkandım dizi film kalmadı elimde önerisi olan?

Güncellemeler:
dizi film
dizi filmmmmm

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne tür istiyosun knk

0|1
    0|0
    • valla karışık konusu ilginç olanları izliyorum sarıyor vampiride olur ne bilim tuaf olaylı olanlarıda olur bilim kurguya daha yakınım sürüklesin yeter

• bu adamı zaten seviyodum hep iyi oyuncu ogluyla olmasıda guzel olmus ızledım bitti simdi zaman kaybı olmadı acıkcaksı eglenceli geldi hic yoktan iyidir yani teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Doctor who izle

1|1
    0|0
  • Forever'ı tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • The Last Kingdom
    Blindspot
    Narcos
    Ve eğer izlemedi isen Merlin.

0|1
    0|0
    • merlin haricinde diger ücünü izlemedim nasıl peki sarıyor mu?

• Muhtemelen izlemişsindir ama Dexter ve Breaking Bad var eski dizilerden.

• İzledim onları

• the flash

0|1
    0|0
    • yeni bölümü bekliyorum :(

• ben pek begenmedim ama belki sen begenirsin

• aynen öyleymiş ya sorun değil ben true blood izlemiş adamım +18in alası var orda ama konu güzel işte :) onada hic başlamadım sanırım başka birşey bulmak lazım var mı başka

• The Oz muhteşem bir sey ya. Erkekler hapishanesini anlatıyor HBO yapım baya iyi ya.

0|1
    0|0
    • onu görmüştüm ama hapisane dizilerine bir türlü ısınamıyorum cok iyi oplduguunu bende duydum okudum ama başka var mı peki

• bunu görmüştüm ama konusuna hic bakmamıştım efso bir diziye benziyor teşekkür ederim :)

• Oyledir recaa 😏

• Merlin

0|1
    0|0
    • bitirdim onu :( lisede okuldan cıkar e2 yi açar izlerdim ah ah ne günlerdi be

Erkekler Ne Diyor 2

• Banshee, tavsiye ediyorum herkes bilmez ama amerikalılar bayılıyor.

0|1
    0|0
    • bunu bende görmüştüm ama yorumları cok iyi değil diye başlayamamıştım bir türlü

• Bence bir şans ver :D

• Limit yok , hoşuna gidebilir

0|1
    0|0
    • fılmını ızlemi, ştm dizisi cıkıncada hemen baktım dun yeni bölümüne baktım ıkı haftadır bekliyodum :) başka var mı

Yükleniyor...