Dizi izlerken konuşma isteği sizde de var mı?

İzlediğim diziler hakkında erkek arkadaşımla konuşma çabam hep olumsuz oldu."İzlediğin diziler hakkında konuşmak istemiyorum baba ne kim ne yaptıysa kimle çıkmaya başladıysa dizide" diye bugün en son patladı bana :(
size sorum dizi izlerken diziyi izleyen ve seven kişilerle sohbet edebileceğim bir uygulama biliyor musunuz? (twitter hariç onda pek muhabbet dönmüyo)

Güncellemeler:
Böyle bir uygulama olması gerekmez mi herşeyin uygulaması var sonuçta :/

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yorum yapmadan çekiştirmeden dizimi izlenir :)

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Dizi izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum tabisi
    #Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • bazı sahnelerde konuşuyom mesela polat israili tek başına bastığında ve tek mermi yemediği zaman yohamınaa demiştim

0|0
    0|0
  • Hayır aslında dizi de izlemem.

0|0
    0|0
  • valal öyle bir platform olsa çok güzel olur aslında bende arıyorum ama yok takip et diziler hakkında konuşabilir yorumlaşırız hatta varsa tanıdıkların onlarda takip etsinler hep beraber bir grup kuralım ya

0|0
    0|0
    • Evet mantıklı aslında

• Güneşin kızlar kiralık aşk böyle gidiyor sen

• şu sıra türk dizilerine pek bakmıyorum kiralık aşkı çok met ediyolar ona bakmayı planlıyorum
      arrow
      flash
      walking dead
      fringe
      lost
      resurrection

şimdilik bunlar revolution da var aslındada çok erken bitirdiler yazık ettiler canım diziye atlantis te keza öyle

• Ben bi' tek The Walking Dead ve Heroes izliyorum onun dışındaki dizilerin hiç birini izlemiyorum : ) Muhabbet ediceksemde sadece bu 2 dizi hakkında muhabbet ediyorum.

0|0
    0|0
  • Facebook sayfalarına üye ol.

Bende pek yok konuşursam da az konuşurum

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • internetten izlediğin sitelerde var sayılır ama pek muhabbet dönmez orda da

0|0
    0|0
  • valla biz ortak diziler seyrediyoruz. O yüzden konusmalarımız karsılıklı oluyor. Genelde gelecek hafta ne olabilcegi hakkında konusuyoruz. Bence bu da bir iletişimdir

0|0
    0|0
  • severim, ancak türk dizilerini izlemem.

0|0
    0|0
  • Burasi iste ;)

0|0
    0|0
  • dizi deilde evlenme programı izliyoz ailecek cok zevkli oluyo :D acayip komikler

0|0
    0|0
  • çocukça hareket bunlar

0|0
    0|0
  • Çocuk yerden göğe kadar haklı

0|0
    0|0
  • Tabiki istemem dizi muhabbeti cocuk musun sen. cocuga ne güneşin kızlarından

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Anlatmasin bana ne ya

0|0
    0|0
  • The Shannara Chronicles.. Efsane bir dizi daha bence / yabancı dizi izliyorsan eğer

0|0
    0|0
  • evet var, yeri geldimi yorumunu yapacaksın özellikle arkadaşlarınla izliyorsan.

0|0
    0|0
  • Anlattırmıyorlar ki : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hem de nasıl varya car car çenem susmaz sürekli karakter hakkında yorum yaparım kendi başıma olsam bile kendi kendime konusurum gerekirse hahaha

0|0
    0|0
  • Sevgilin haklı :D git kız arkadaşınla konuş bu konuları :D biz öyle yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Ne saçmalık bu :D sevgiliyle konusacak konu mu kalmadi ya

0|0
    0|0
  • Var. Sonra babam bana patlıyor genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...